Πληροφοριες για μινι σπιτς


Status
Κλειδωμένο θέμα


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
εγω παντως δεν το βρισκω κακο να πινει νερο 3 φορες την ημερα ελεγχομενα,μεχρι να ρυθμισει τα της τουαλεττας του.
παντως, εαν καθε μα καθε φορα που πινει νερο,(5 φορες νερο, ισον 5 φορες τσισα σε μια ωρα εγραψες) τα αμολαει, ισως εχει καποιο προβλημα υγειας το σκυλακι...
αν στις 8 το βραδυ περιπου μας λεει οτι το σκυλι ηπιε νερο στις 2 το προηγουμενο βραδυ τοτε μαλλον δεν πινει καν 3 φορες την ημερα νερο

η κτηνιατρος αναρωτιεμαι και εγω δεν παραξενευτηκε με το αμεσο κατουρημα ;
 


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
Ωχ????? Σοβαρη απαντηση στο φορουμ?? Πως κι ετσι??? Κοιτα να δεις που υπαρχουν και μερικοι σοβαροι ανθρωποι!

μην την πατας καμαρι μου, εδω ειναι ολοι τσαρλατανοι.Να σε ξεγελασουν πανε. ΕΧΩ ΙΔΕΑ! Ανοιξε ρε αστερι μου ενα φορουμ να ερθω να μαθαινω τιποτα της προκοπης! Ε; γαμω τις ιδεες εχω ετσι;
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
μα βρε παιδια,το κανατε τσατ, το παραξεχυλωσατε, ευκαιρια να ξεθυμανετε βρηκατε?
ειλικρινα, τα παιδια εχουν κανει λαθη, πολλα λαθη, αλλα προσωπικα δεν βρισκω που διαολο ειναι η κακοποιηση στο να πινει ενα σκυλι 5 μηνων (μικροσωμης μαλιστα φυλης) 3 φορες νερο την ημερα:confused:
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.713
3.892
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Ωχ????? Σοβαρη απαντηση στο φορουμ?? Πως κι ετσι??? Κοιτα να δεις που υπαρχουν και μερικοι σοβαροι ανθρωποι!
Συγνώμη αλλά από την αρχή προσπαθούμε να σου βάλουμε μυαλό, μας έσπασες τα νεύρα καλέ μου άνθρωπε...
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Ωχ????? Σοβαρη απαντηση στο φορουμ?? Πως κι ετσι??? Κοιτα να δεις που υπαρχουν και μερικοι σοβαροι ανθρωποι!
πήρες και πολλές και σοβαρές απαντήσεις απο αυτό το φόρουμ.
ίσως περισσότερες απ΄όσες αξίζεις.Απλά φρόντιζες να τις αγνοείς!
 


maria-akis

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2010
177
0
βλέπω αλλά αυτό μου είχε ξεφύγει

τι εννοεί ο καλλιτέχνης?

;):)
μάλλον ήθελε να πει "θα πηδήξω απ το παράθυρο" κι έκανε σαρδάμ.. (αυτό που άκουσε τον σύγχισε τόσο, που θα πηδούσε απ το παράθυρο!..)

το οποίο σαρδάμ το εκμεταλλεύτηκαν κατάλληλα τα κοράκια της αρβυλας :p:p
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
γαλαζια δες πιο πισω τις ξυλιες που αναφερει και το πως το υποστηριζει δες επισης και το ποσο διατεθειμενος ειναι να διορθωθει και το πως απαντα
 




polystrofos

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2010
123
0
τεσπα, τωρα αληθεια πρεπει να φυγω, εχουμε να βγουμε και εξω σαββατο βραδυ, αλλα σας υποσχομαι να επιστρεψω το συντομοτερο δυνατον για τη συνεχεια της ταινιας...
"Συμβιωνοντας με τον Πολυστροφο 2 (η ευτυχισμενη ιστορια ενος σκυλου)"
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
μα βρε παιδια,το κανατε τσατ, το παραξεχυλωσατε, ευκαιρια να ξεθυμανετε βρηκατε?
ειλικρινα, τα παιδια εχουν κανει λαθη, πολλα λαθη, αλλα προσωπικα δεν βρισκω που διαολο ειναι η κακοποιηση στο να πινει ενα σκυλι 5 μηνων (μικροσωμης μαλιστα φυλης) 3 φορες νερο την ημερα:confused:
νομίζω πως αν διαβάσεις καλά την στιχομυθία απ την αρχή θα δείς ότι δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα-είναι και αργά...

εντωμεταξύ γενικά ασχετιλα (απ την μιά) και μετά πετάει πολύ εξειδικευμένες "αποψεις" (απ την άλλη)

και σιγά μην έχει ξανακούσει κανείς κτηνίατρο να λέει να δίνεις στον σκύλο νερό αραιά μεσα στην ημέρα-έχουμε ακούσει μ@λακίες κι απο δαυτους μα τούτο δεν ξανάγινε
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
αν στις 8 το βραδυ περιπου μας λεει οτι το σκυλι ηπιε νερο στις 2 το προηγουμενο βραδυ τοτε μαλλον δεν πινει καν 3 φορες την ημερα νερο
δεν θελω να μαντευω και να υποπτευομαι..εξαλλου δεν βοηθαμε το σκυλι με αυτον τον τροπο..το βοηθαμε?
εγω απλα απαντησα πως 3 φορες νερο την ημερα ελεγχομενα, δεν το θεωρω κακοποιηση, μα απαραιτητο.
εγω θα ειχα το σκυλι σε πολυ μικρο κλουβακι, να μην εχει χωρο να παει σε μια ακρη του δηλαδη για να τα κανει, συνεχως, και μολις το εβγαζα εξω, κατευθειαν βολτα, αγκαλια μεχρι να βγει εξω, ωστε να μην βρει ευκαιρια να τα αμολυσει σε λαθος μερος.
και φυσικα θα κοιτουσα πολυ καλα το θεμα υγειας..εαν ειχα αποκλεισει αυτο δηλαδη, θα εκανα τα παραπανω.

κοκονι, το εχω διαβασει πολυ καλα το θεμα, απλα εχω αντιθετη γνωμη απο εσας..
 


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
kokoni, για την ακριβεια δεν πιστευω οτι εχει γινει ποτε...:D

τι αλλα; ρε παιδια, μην χανουμε τον στοχο μας! ειναι να δουμε τι θα γινει με τα σουπερ σκυλοκαλλιστεια! φωτο του κουταβιου εχουμε; εχω γνωστο στο εξωτερικο, θα κανει ευρωπαικη καριερα.
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.713
3.892
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Εγώ παραδίνω τη σκυτάλη στη Γαλάζια... η οποία αν έχει υπομονή να διαβάσει 34 σελίδες θέμα θα καταλάβει με ποιον έχει να κάνει χωρίς να μπει στην κομπίνα...

Γεια σου Πολυστροφε και καλα να περασειιιιις αγόρι μουυυυυ!
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
γαλαζια δες πιο πισω τις ξυλιες που αναφερει και το πως το υποστηριζει δες επισης και το ποσο διατεθειμενος ειναι να διορθωθει και το πως απαντα
ενταξει, τα ειδα ολα..
το βοηθαμε τωρα το σκυλι?
δεν εχω να πω κατι αλλο, οτι θελετε γραψτε.

berna, εχω διαβασει το θεμα απο την αρχη, πολυ καλα..να εισαι σιγουρη γι αυτο.
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
του τα ειπαμε και εμεις αυτα αλλα προτιμουσε να το βαραει για να μην ξεθαρεψει σε σημειο που το σκυλι κατουριοταν απανω του οποτε τον εβλεπε
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.713
3.892
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
ενταξει, τα ειδα ολα..
το βοηθαμε τωρα το σκυλι?
Ο,τι και να γράψεις... δε βοηθάς το σκυλί.
Μόνο με καταγγελία βοηθάς το σκυλί. Αλλά δε μας δίνει τα στοιχεία του ο Πολύστροφος. Και δικηγόρο βρήκε, αλλά τίποτα αυτός... δεν ψαρώνει...
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
το βοηθαμε τωρα το σκυλι?
βασικα δεν βλεπω την διαθεση απο τον πολυστροφο να βοηθηθει , το σκυλι απλα την εκατσε την βαρκα

συμφωνω κακως απανταμε στον τοιχο τα λεμε

δεν βοηθαμε το σκυλι
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
Μόνο με καταγγελία βοηθάς το σκυλί. ...
σιγα ρε ρομπεν των δασων ολοι!
σας ειδαμε και στις καταγγελιες, οταν σας χρειαζομασταν..χαχααχαχαχ:maria:
 


Status
Κλειδωμένο θέμα