Πληροφοριες για μινι σπιτς


Status
Κλειδωμένο θέμα


polystrofos

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2010
123
0
kokoni...
Επιστημονικως τεκμηριωμενα λοιπον αφου θες να πιασουμε τετοιο θεμα, η στειρωση ειναι ΜΕΓΑ λαθος! Αυτοματως χανεις τον χαρακτηρισμο του φιλοζωου και του σκεπτομενου ατομου αν στειρωσεις το ζωο σου.
Τωρα οσον αφορα το οτι ο αυνανισμος ειναι λαθος, πολυ θα ηθελα να σε ακουσω να μου λες το γιατι.... Μα γιατι ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι δεν εχεις κανενα επιχειρημα???
 






kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
έλα ρε φίλε--ελα ρε φίλε

μία δεν ξέρεις την τύφλα σου και μία ξερεις τους κανονισμούς του φόρουμ

και δεν είσαι φιλόζωος όταν στειρώνεις και ο αυνανισμός στον σκύλο είναι οκ

κουμάντο δεν σου κάνουμε-μπορείς να παίζεις ότι θέλεις και όσο θέλεις και επίσης (δυστυχώς) μπορείς να αναπαράγεις τον σκύλο σου και τα προβληματά του όσο θέλεις και ακόμα πιό δυστυχώς μπορείς και να παρατήσεις τα κουτάβια του (εσύ ή αυτοί που θα τα δώσεις) όποτε και όπου θέλεις
και το κυριοτερο μπορείς να νομίζεις και να δηλώνεις ότι είσαι φιλόζωος και ότι άλλο θέλεις-

απορώ τι θα γράψεις πιά ώστε να με αναγκάσεις να σου ξανααπαντήσω
 


eleanna2

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2010
125
0
Ρε παιδια τι συνεχιζεται και απαντατε.Το ατομο ειναι γεια σου!Ή κανα 16χρονο ειναι που την βρισκει και γελαει με ολο αυτο ή κανα ζουδι που οταν εδινε ο θεος μυαλο αυτος κραταγε ομπρελα!!!
Μην ξαναπαντησετε ,ετσι και αλλιως το σκυλι δεν το σωζουμε απο εδω.
Και ο admin καλο ειναι να κλειδωσει το θεμα.
Ελεος δε χρωσταμε τιποτα επειδη ο polystrofos ειναι ανωμαλο και εχει καψες!!!:paja1::paja1:
 


polystrofos

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2010
123
0
Ευχαριστω για την επιβεβαιωση κοκονι σε αυτο που ειπα.
ΟΥΤΕ ΕΝΑ επιχειρημα για να στηριξεις αυτα που ειπες. Ετσι τα ειπες για να τα πεις!
Ναι, εχει παρα πολλα προβληματα ο σκυλος μου μη συζητας! Τωρα που εμαθε να κρατιεται και να τα κανει εξω απο το σπιτι.... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!
Πολυ θα ηθελες να εχεις ενα τετοιο σκυλι αλλα δεν πειραζει... Μου αρκει που καθε φορα που το βγαζουμε βολτα οποιος περαστικος το δει το αρπαζει αγκαλια και του δινει φιλια γιατι απλα δεν μπορει να κρατηθει και να μην το κανει!
 




polystrofos

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2010
123
0
Αυτα τα περι "σωτηριας" σκυλου ειναι τοσο μα τοσο αστεια!!!
Αν βλεπατε ποσο βασιλικα τον εχουμε πραγματικα θα χτυπαγατε το κεφαλι σας στον τοιχο και θα λεγατε "μα ποσο βλακες ειμαστε!"
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Ευχαριστω για την επιβεβαιωση κοκονι σε αυτο που ειπα.
ΟΥΤΕ ΕΝΑ επιχειρημα για να στηριξεις αυτα που ειπες. Ετσι τα ειπες για να τα πεις!
Ναι, εχει παρα πολλα προβληματα ο σκυλος μου μη συζητας! Τωρα που εμαθε να κρατιεται και να τα κανει εξω απο το σπιτι.... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!
Πολυ θα ηθελες να εχεις ενα τετοιο σκυλι αλλα δεν πειραζει... Μου αρκει που καθε φορα που το βγαζουμε βολτα οποιος περαστικος το δει το αρπαζει αγκαλια και του δινει φιλια γιατι απλα δεν μπορει να κρατηθει και να μην το κανει!
Πολύ χαίρομαι για εσένα:)
και τον σκύλο σου:)
γενικά όταν παίρνω τα χάπια μου χαίρομαι με όλα:)
φιλάκια:)
α ναι-και καλά ξεθυμενάματα με την φουσκωτή κούκλα για σκύλους-έχει και με θερμαινόμενο κόλπο αλλά μόνο ολλανδία;)
 




polystrofos

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2010
123
0
polystrofos-kokoni 1-0 εως τωρα με μαρτυρες οσους δουν τον απο πανω μας διαλογο! :)
 


mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
ε παιδια ολα τα ιδια λετε και κοντευει τις 40 σελιδες το θεμα..
απλα σταματησετε να γραφετε στο θεμα..
στην τελικη αν θελει ο polystrofos ας ανοιξει καινουργια θεματα στα αναλογα μερη εκπαιδευση-δοατροφη-γενικα..

αλλα μην γραφετε και ξαναγραφετε και απορειτε γιατι καθεστε και γραφετε:D
 


polystrofos

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2010
123
0
Βασικα δεν εχει νοημα να ανοιξω αλλο θεμα γιατι με το που δουν το nickname μου δε θα απαντανε σοβαρα.
Ομως μην αγχωνεστε, θα ψαχνεστε απο εδω και περα, γιατι ο καλος ο πολυστροφος θα φτιαξει αλλο account με αλλο nickname και θα μιλαει αλλιως κι αλλιωτικα και εσεις θα μου δινετε αφιλοκερδως τις συμβουλες σας χωρις να εχετε ιδεα ποιον εξυπηρετειτε! :)
 






polystrofos

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2010
123
0
TARA παει στοιχημα?
Θα αποκαλυψω ποιος ειμαι αφου παρω αυτο που θελω απο εσας και σας πεταξω σαν στημμενες λεμονοκουπες! :)
 




nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Mηηηην του τα λετε ρεεεεεεε!!!!!!!!!!:rolleyes::D

Θα με μπαναρουν απτην πολυκατοικια γιατι τα γελια ακουστηκαν στο τετραγωνο!
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Ειπαμε να δουμε πως αντιδρα οταν εχει ορεξουλες και του παιζαμε το πουλακι του.
:rolleyes:
Ομαδικως φανταζομαι κι εσυ εδινες τον ρυθμο.

Επίσης ΔΕΝ υπάρχουν φουσκωτές κούκλες για να """ξεθυμαίνουν""" οι σκύλοι
Τι λες? Υπαρχουν! Πού ειναι εκεινο το περιφημο θεμα της Κρινα?

Ομως μην αγχωνεστε, θα ψαχνεστε απο εδω και περα, γιατι ο καλος ο πολυστροφος θα φτιαξει αλλο account με αλλο nickname και θα μιλαει αλλιως κι αλλιωτικα και εσεις θα μου δινετε αφιλοκερδως τις συμβουλες σας χωρις να εχετε ιδεα ποιον εξυπηρετειτε! :)
Εχουν γνωση οι φυλακες. Θα σε πιασει η τσιμπιδα του αντμιν.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.825
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU