Στολισμός Χριστουγεννιάτικου δέντρου ?!?!?!


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Στολισαμε και εμείς. Προς το παρόν δεν δείχνει ενδιαφέρον για το δέντρο.

Καλές γιορτές και από εμάς.



Στάλθηκε από το HTC Vision μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 

Attachments



Anna x

Active Member
4 Νοεμβρίου 2012
33
2
Athens
Τι επίκαιρο και τι χρήσιμο θέμα!!! Ηταν στο πρόγραμμα για σήμερα αλλά....(Αποφυγή νομίζω το λένε αυτό...:rolleyes:) Τα πρώτα της Χριστούγεννα και τα πρώτα δικά μας μαζί της....Κουτάβι-μπάλες-πρασινάδα-καλώδια....:-kΥπάρχει μεγάλη πιθανότητα να τα περάσουμε και χωρίς δέντρο...:(
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Και η δικιά μου οχτώ μηνών είναι.
Να στολισεις, θα είναι καλό παιδί και το δικό σου αλλιώς δεν έχει δώρο να της πείς :)

Στάλθηκε από το HTC Vision μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 


KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
θα ανεβάσω και εγώ μερικές,το σίγουρο πώς φέτος ο άγιος βασίλης δεν θα φέρει μόνο σε μάς δώρα αλλά και στην κούκλα μας!
 




νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Αχ πόσο κουκλια είναι τα μωρα σου :p . Και τι δέντρο πολυ ωραίο. Και του χρόνου .

Στάλθηκε από το HTC Vision μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 




Anna x

Active Member
4 Νοεμβρίου 2012
33
2
Athens
πολυ ωραιο θεμα!!!!αν φοβαται καποιος για το σκυλο και το δεντρο του
μπορει να βαλει ενα χριστουγενιατικο δεντρο κορνιζα!!!
Η να στολίσει το δέντρο και να βάλει σε κορνίζα τη φώτο που θα βγάλει το σκύλο την ώρα που είναι επάνω στο δέντρο (εκεί ψηλά, δίπλα στο αστέρι..) :eye:
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Εμεις φέτος δέντρο γιοκ... :( Γιατι δεν μας έφτανε ο Ντιεγκο, έχει αρχίσει κ η άλλη να κάνει ζημιες οταν δεν βλέπουμε.. Και απο το να πάθουν καμια ηλεκτροπληξια με τα λαμπάκια, καλύτερα να το αφήσουμε..
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Υπάρχει τόσο μεγάλο πρόβλημα??
Εμένα τα δικά μου αδιαφορούν τελείως..πρέπει να είμαι απ' τους τυχερούς μάλλον!!
Κατά τη διάρκεια του στολισμού ήταν παρόντες και οι δυο και πέρα από μια μπάλα που τράβηξε το ενδιαφέρον της Κορασόν δεν χρειάστηκε ούτε να την μαλώσω!Από μόνη της σταμάτησε να την πειράζει..:cool:
 


Nemakos

Active Member
1 Σεπτεμβρίου 2012
28
0
εμεις στολισαμε αλλα χωρις δεντρο και αντικειμενα στο πατωμα:rolleyes:
ειδικα με τους Αη-Βασιληδες που βαλαμε εφαγε σκαλωμα η Ηρα και τους γαυγιζε στην αρχη,
χαλαλι του το μουρλοκουταβο!
 


elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1
Παιδιά στολισα!! Είμαι κατενθουσιασμενη!!!
Κατά τη διάρκεια δεν ήταν παρων! Μόλις το τελειώσαμε
Την φέρνω μέσα για να κόψω κίνηση! Του ρίξε μια ματιά σαν να μου έλεγε χαρηκες τώρα???? Το μύρισε λίγο και μετά αδιαφορησε πλήρως εφόσον δεν τρώγεται :p και του χρόνου, καλα Χριστούγεννα σε όλους!!!!
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Παιδιά στολισα!! Είμαι κατενθουσιασμενη!!!
Κατά τη διάρκεια δεν ήταν παρων! Μόλις το τελειώσαμε
Την φέρνω μέσα για να κόψω κίνηση! Του ρίξε μια ματιά σαν να μου έλεγε χαρηκες τώρα???? Το μύρισε λίγο και μετά αδιαφορησε πλήρως εφόσον δεν τρώγεται :p και του χρόνου, καλα Χριστούγεννα σε όλους!!!!
Τι έτσι??βάλε φωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!