Τεράστιο πρόβλημα συμπεριφοράς του σκύλου μου προς εμένα


despinatzas

Member
11 Μαϊου 2010
23
0
λοιπον, αυτο θα λυθει μεχρι το βραδυ....δε νομιζω να τιθεται για φαρσα γτ εχω κανονισει ραντεβου...πως ειναι δυνατον?? κ δε νομιζω ενας φιλοζωος να θελει να παιξει με τον πονο μου, κοροιδευοντας με...γτ δε θα ταν κ οτι καλυτερο..οποτε θελω να πιστευω πως ολα ειναι καλα! :)
 


despinatzas

Member
11 Μαϊου 2010
23
0
θα σας κρατω ολους ενημερους για την προοδο μας γτ πιστευω πως προκειται να υπαρξει προοδος...:)
 




Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Δεσποινα, μακάρι να μην είναι φαρσα ή κάτι τετοιο απλά εγώ θέλω να σου πω ένα πρόσεχε με τον τύπο αυτόν γιατί γνωρίζω αρκετούς Dr. σε πολούς τομέις και κανένας δεν θα φερόταν και δεν θα "την έκανε" με τέτοιο τρόπο όπως αυτός. Εγώ στην θέση σου θα ακύρωνα το ραντεβού μαζί του και θα κράταγα μόνο τα ραντεβού με τους εκπαιδευτές. Αλλά ότι νομιζεις εσύ κάνει, απλά την γνώμη μου σου λέω.
 


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.809
58
ΑΘΗΝΑ
Να ευχαριστήσω τον κο Κανελλόπουλο γιατί με το τελευταίο του post κατάφερε να κάνει σαφές στην Δέσποινα τι πρέπει να πράξει.
Του εύχομαι ολόψυχα να επιτυγχάνει το ίδιο και με τους φοιτητές του.

(τελικά σ'αυτό το forum μείναμε με έναν μόνο Dr):D
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Δέσποινα οφείλω να ομολογήσω πως η πρώτη σου απάντηση στον λεγομενο δοκτορ δείχνουν έναν σκεπτόμενο άνθρωπο..


θα προτιμούσα να ερχόσασταν πρώτα από το χώρο μας(εφόσον υπάρχει αυτή η πολυτέλεια) και μετά να κρίνετε καλύτερα κ πιο ασφαλή..τώρα είναι λίγο υποκειμενικό αυτό που λέτε γτ δεν έχετε προσωπική εμπειρία
.
Εμείς ευχόμαστε να πάνε όλα καλά και περιμένουμε νέα από τους εκπαιδευτές. :)

Είστε άξιοι της μοίρας σας!!και τα σκυλιά σας επίσης!!
αυτό δεν το κατάλαβα τα σκυλιά μας γιατί είναι άξια της μοίρας τους?
Ειναι λόγο ευαισθησίας..
Λόγο ενδιαφέρον για τον συνάνθρωπο..και αγάπης για τα ζώα..
 
Last edited:




nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Mε θλιβει το ολο θεμα.
:(

Τα καλυτερα για την Τζινα ευχομαι εγω!
 


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
λοιπον, αυτο θα λυθει μεχρι το βραδυ....δε νομιζω να τιθεται για φαρσα γτ εχω κανονισει ραντεβου...πως ειναι δυνατον?? κ δε νομιζω ενας φιλοζωος να θελει να παιξει με τον πονο μου, κοροιδευοντας με...γτ δε θα ταν κ οτι καλυτερο..οποτε θελω να πιστευω πως ολα ειναι καλα! :)

ΟΧΙ Δέσποινα μην δίνεις ραντεβού από το ίντερνετ με αγνώστους!!!! Είναι πολύ επικίνδυνο.
Είναι πολύ πιθανό να είναι κανένας ανώμαλος. Και ΔΕΝ αστειεύομαι.

Δεν πιστεύω ένας καθηγητής να έχει χρόνο να πηγαίνει να γνωρίζει την κάθε κοπελίτσα που έχει ένα κακομαθημένο σκυλάκι...
Μου κάνει ΠΟΛΥ ύποπτο το όλο θέμα και όλα τα γραφόμενά του.

Ακύρωσε το ραντεβού κι ασχολείσου με τον σκύλο πλάι σε κάποιον επαγγελματία εκπαιδευτή.
Και ΠΡΟΣΕΧΕ στο ίντερνετ κοριτσάκι μου....
Ελπίζω να μην έδωσες τα στοιχεία σου !!!!!

Υ.Γ. Εσένα Δέσποινα σου έδωσε την εντύπωση πως είναι ΦΙΛΟΖΩΟΣ ;;;;;;;;;;;;;
 
Last edited:


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
ΟΧΙ Δέσποινα μην δίνεις ραντεβού από το ίντερνετ με αγνώστους!!!! Είναι πολύ επικίνδυνο.
Είναι πολύ πιθανό να είναι κανένας ανώμαλος. Και ΔΕΝ αστειεύομαι.

Δεν πιστεύω ένας καθηγητής να έχει χρόνο να πηγαίνει να γνωρίζει την κάθε κοπελίτσα που έχει ένα κακομαθημένο σκυλάκι...
Μου κάνει ΠΟΛΥ ύποπτο το όλο θέμα και όλα τα γραφόμενά του.

Ακύρωσε το ραντεβού κι ασχολείσου με τον σκύλο πλάι σε κάποιον επαγγελματία εκπαιδευτή.
Και ΠΡΟΣΕΧΕ στο ίντερνετ κοριτσάκι μου....
Ελπίζω να μην έδωσες τα στοιχεία σου !!!!!

Υ.Γ. Εσένα Δέσποινα σου έδωσε την εντύπωση πως είναι ΦΙΛΟΖΩΟΣ ;;;;;;;;;;;;;

συμφωνώ 100%
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Kαι εγω γι αυτο ανυσηχω.

Δεσποινα μην συναντηθειτε μονοι. Να ειναι ο Χρηστος ή οι γονεις σου μαζι .
 


kate

Well-Known Member
10 Απριλίου 2010
210
1
ελεος. καλα λενε το μυαλο το σπειρανε κι οσοι προλαβαν πηρανε.
 


kate

Well-Known Member
10 Απριλίου 2010
210
1
Εγώ να ζητήσω απο το Γιάννη (συγνώμη αλλά εγώ εδώ μιλάω σε όλους και μου μιλάνε όλοι στον ενικό) να μας πει σε ποιο τμήμα του Πανεπιστημίου Αθηνών διδάσκει?
Για το τμημα αραβολογιας τον κοβω. Αν κρινω απο τα ορθογραφικα του.
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
ΟΧΙ Δέσποινα μην δίνεις ραντεβού από το ίντερνετ με αγνώστους!!!! Είναι πολύ επικίνδυνο.
Είναι πολύ πιθανό να είναι κανένας ανώμαλος. Και ΔΕΝ αστειεύομαι.

Δεν πιστεύω ένας καθηγητής να έχει χρόνο να πηγαίνει να γνωρίζει την κάθε κοπελίτσα που έχει ένα κακομαθημένο σκυλάκι...
Μου κάνει ΠΟΛΥ ύποπτο το όλο θέμα και όλα τα γραφόμενά του.

Ακύρωσε το ραντεβού κι ασχολείσου με τον σκύλο πλάι σε κάποιον επαγγελματία εκπαιδευτή.
Και ΠΡΟΣΕΧΕ στο ίντερνετ κοριτσάκι μου....
Ελπίζω να μην έδωσες τα στοιχεία σου !!!!!

Υ.Γ. Εσένα Δέσποινα σου έδωσε την εντύπωση πως είναι ΦΙΛΟΖΩΟΣ ;;;;;;;;;;;;;

Συμφωνω και εγω!

Εμενα ο Dr. φαινεται πολυ αστειος/υποπτοις.
Και οχι, δεν υπαρχει κτηνιατρικη σχολη στην Αθηνα!
Μονο Θεσσαλονικη και Καρδιτσα.
 


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Πάντως το πρωί δεν δούλευε με τίποτα.... 2:00- 4:00 πμ έγραφε εδώ για πρώτη φορά!

Η Δέσποινα ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;
Ανησυχώ. Επιμένω πως δεν πρέπει να τον συναντήσει, ΟΥΤΕ με παρέα. Αυτοί οι ανώμαλοι αποθρασύνονται με το παραμικρό....
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
ΟΧΙ Δέσποινα μην δίνεις ραντεβού από το ίντερνετ με αγνώστους!!!! Είναι πολύ επικίνδυνο.
Είναι πολύ πιθανό να είναι κανένας ανώμαλος. Και ΔΕΝ αστειεύομαι.

Δεν πιστεύω ένας καθηγητής να έχει χρόνο να πηγαίνει να γνωρίζει την κάθε κοπελίτσα που έχει ένα κακομαθημένο σκυλάκι...
Μου κάνει ΠΟΛΥ ύποπτο το όλο θέμα και όλα τα γραφόμενά του.

Ακύρωσε το ραντεβού κι ασχολείσου με τον σκύλο πλάι σε κάποιον επαγγελματία εκπαιδευτή.
Και ΠΡΟΣΕΧΕ στο ίντερνετ κοριτσάκι μου....
Ελπίζω να μην έδωσες τα στοιχεία σου !!!!!

Υ.Γ. Εσένα Δέσποινα σου έδωσε την εντύπωση πως είναι ΦΙΛΟΖΩΟΣ ;;;;;;;;;;;;;
Συμφωνώ 100% κι εγώ.

Δέσποινα, εκτός από τα σκυλιά, έχω και 4 παιδιά από 20 ως 25 χρονών. Και αυτά έχουν τους φίλους τους κλπ.
ΜΗΝ δίνεις ραντεβού μέσω internet. Και, αν δεν κρατιέσαι (γιατί το ένστικτό σου σου λέει ότι ο Dr. θα σε καλύψει στο πρόβλημα), δώσε ραντεβού με την παρουσία του εκπαιδευτή και ενός άλλου (αν είναι παιδαράδες, ακόμα καλύτερα.

Σκέψου: Κι εγώ και πολλοί άλλοι εδώ μέσα, έχουμε κάνει κάποιες σπουδές και κάποιοι έχουμε διευθύνει (έστω) ένα περίπτερο μόνοι μας. Δεν το παρουσιάζουμε εδώ, όμως, γιατί δεν αφορά τους υπόλοιπους. Εδώ, αυτό που μας ενώνει είναι η αγάπη και το ενδιαφέρον για τα σκυλιά. Τώρα, αν με κάποιους γνωριστούμε, αλληλοεκτιμηθούμε, ξανασυναντηθούμε κλπ., τότε ίσως μάθουν τι δουλειά κάνουμε, που μένουμε... ΟΛΕΣ οι δηλώσεις παραμένουν δηλώσεις, μέχρις αποδείξεως του εναντίου!
 


isalasi

Well-Known Member
5 Ιανουαρίου 2007
86
0
ΑΘΗΝΑ
Είστε άξιοι της μοίρας σας!!και τα σκυλιά σας επίσης!!δυστυχώς το μεγαλύτερο λάθος της χθεσινής μου μέρας ήταν που μπήκα σε αυτό το forum,που τελικά κατέληξα να βρω το μπελά μου!ΟΧΙ ΠΑΙΔΙΑ,ΘΕΛΩ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ FOUM ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ!
Μην ταραζεστε Doctor.Χασατε την ψυχραιμία σας και κανετε λάθη(οχι μονο ορθογραφικα...)
 


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Είδατε για πότε ο τύπος αποφάσισε να φύγει, ΜΟΛΙΣ έκλεισε ραντεβού με την Δέσποινα;

John K, o "Κανελλόπουλος" δεν έχει τα εφόδια να την βοηθήσει. Δεν έχει πει καν τα σωστά ψέμματα (δεν έχει ιδέα από σκύλους ο άνθρωπος).
Μάλιστα, ΚΑΝΕΙΣ δεν μπορεί να την βοηθήσει αν δεν κάνει πολλά μαθήματα με εκπαιδευτή πρώτα.
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Συμφωνω και εγω!

Εμενα ο Dr. φαινεται πολυ αστειος/υποπτοις.
Και οχι, δεν υπαρχει κτηνιατρικη σχολη στην Αθηνα!
Μονο Θεσσαλονικη και Καρδιτσα.
Υπάρχει ένα ερευνητικό παράρτημα της Κτηνιατρικής Θεσσαλονίκης στην Αθήνα (δίπλα στο Δημόκριτο). Επειδή ξέρω τον Διευυθυντή, μέχρι αύριο θα έχω πληροφορίες, αλλά...
 


Darkness

Well-Known Member
8 Απριλίου 2010
792
4
αληθεια είπαμε κτηνιατρική σχολή υπάρχει στην αθήνα ( ?) δεν γνωρίζω.... θα ήθελα να μαθω....
διδακτωρ στην κτηνιατρική σχολή και με πτυχείο πολυτεχνικής σχολής..... μεταπτυχιακα..... φαντάζομαι περιπου 40-45 χρονών μινιμουμ ( ?)
τέλος παντων στην ελλάδα είσαι ότι δηλώσεις..... και φυσικά ουδείς στο απυρόβλητο....
Αυτό ακριβώς σκέφθηκα κι εγώ.. :eek: Χμμμ...
Συν τοις άλλοις, ένας Doctor δεν αρκεί να είναι στα χαρτιά Doctor, αλλά οφείλει να είναι και στους τρόπους και στην αντιμετώπιση προς τους υπολοίπους κακόμοιρους-αγράμματους-χωρίς πτυχίο κτηνιατρικής-ξερόλες-αμόρφωτους-κομπογιαννίτες.
Πάνω από όλα πρέπει να είναι άνθρωπος και να προσπαθεί να γίνει κατανοητός, όχι επιβάλλοντας την άποψη/τις γνώσεις του κουνώντας επιδεικτικά το δάχτυλο στη μούρη των ανωτέρω κομπογιαννιτών.
Φαντάζομαι πως πλέον η Δέσποινα έχει καταλάβει πως ό,τι της είπαν οι φίλοι, ήταν καλοπροαίρετα με σκοπό την παροχή βοήθειας και καθαρά από αγάπη για τα ζώα.