Το ανεβάζω μόνο και μόνο για τα σχόλια








Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
"Το ανεβάζω μόνο και μόνο για τα σχόλια" - γιατί καλέ;;; Τι σου κάναμε;;;;
Όχι εσείς....παραδείγματα:

ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ: EAN KAΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΜΙΑ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ ΜΟΥΣΟΥΔΑ ΜΕ 2 ΑΘΩΑ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΙΤΟΥΝ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ,ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΚΛΠ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΑΔΙ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΖΗΤΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΕΚΤΟΣ ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΑΔΙ (ΟΧΙ ΚΛΩΤΣΙΑ) ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΛΑΨΟΥΝ, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΑΛΛΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ

Απάντηση
chris30/08/201713:46
Έλεος με τα σκυλιά σας πια, μας έχετε ζαλίσει. Πάρτε τα μαζί με τις κοπριές τους και πηγαίνετε να ζήσετε σε κάνα βουνό.

Απάντηση
Σκυλοτροφές30/08/201713:33
Με γεύση κουνέλι, με γεύση ελάφι, με γεύση κοτόπουλο και δεκάδες άλλες. Αυτά τα ζώα δεν είναι συμπαθητικά ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ;

Απάντηση
Μήτσος30/08/201713:30
Εγώ αγαπάω πολλούς ανθρώπους και πολλά ζώα, αλλά σιχαίνομαι τους σκύλους. Σε κάλυψα;

Απάντηση
Ψυχοπαθείς μισάνθρωποι κυνοφιλοι30/08/201713:26
Αυτά περί της "συμπαθητικης μουσουδας με 2 αθώα μάτια" που "δε μπορούν να σε βλάψουν" να τα πείτε στην οικογένεια του παιδιού από τη Σαντορίνη που μεταφέρθηκε εσπευσμένα στην Κρήτη μετά από την επίθεση σκύλου ή στον ποδηλάτη που του την πέσανε 30 σκυλιά και παραλίγο να τον φάνε (ψάξτε το βίντεο στο YouTube). Μας έχετε ζαλίσει με τα σκυλιά σας, αν τα αγαπάτε τόσο πολύ να τα έχετε όπως στο εξωτερικό μέσα στα σπίτια σας και εκπαιδευμένα, οι υπόλοιποι δεν οφείλουμε να φοβόμαστε μη μας κομματιάσει η γεμίσει μόρβα ο κάθε αδεσποτοσ κόπρος. Α και να μαζεύετε τα περιττώματα τους έχουν βρομίσει τα πεζοδρόμια σε όλες τις πόλεις

Απάντηση
@δυστυχώς μειοψηφούμε ως μη σκυλόβιοι!!!!30/08/201714:01
Μωρέ ΔΙΚΗΟ ΕΧΕΙΣ κι εγώ μαζι σου...αλλά έχεις δεχτεί ποτέ λεκτική επίθεση ..σκυλόβιας??? Σε ρεζιλεύει στο πι και φί και πρέπει για να της απαντήσεις οπως πρέπει...πρέπει να γίνεις πρώτα περίγελος ..όλων των παρευρισκομένων που ανάθεμα αν πάρει κανείς το μέρος σου....

Απάντηση
aristos30/08/201713:38
Τύπε είσαι γραφικός και ηλίθιος συνάμα, πιάνεις ακραίες περιπτώσεις, λες και μιλάς με προσωπικό βίωμα...

Απάντηση
Άστα να πάνε 30/08/201712:46
Οι δήθεν κυνόφιλοι του χειμώνα γέμισαν με αδέσποτα τις παραλίες φέτος που πηδάνε σε παιδιά και μεγάλους γιατί έτσι τα έμαθαν. Κάνουν αγέλες τα απογεύματα και βγαίνουν παγανιά για φα στα σκουπίδια. Άντε να σε γρατσουνίσει κανένα να τρέχεις και να μην φτάνεις. Υποχρεωτικός εντοπισμός του ιδιοκτήτη με βάση το τσιπάκι του σκύλου και καμπάνα στον αλήτη που το άφησε αδέσποτο. Τέλος στην πιπίλα του τύπου χάθηκε ο μπούμπης. Αφού τα έχετε σαν παιδιά σας να τα προσέχετε σαν τα παιδιά σας.

Απάντηση
Χριστινα30/08/201710:30
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΣΟΥΡΓΕΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΤΩΡΑ..ΤΣΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΩ ΣΑΣ?

Απάντηση
@χριστινα 30/08/2017 10:3030/08/201714:32
Ποιά μιλάει για σούργελα!!!

Απάντηση
@αν και τρολάρεις.....30/08/201714:02
Mεγαλύτερο σούργελο από σένα κυνόφιλη...δεν γινεται να υπάρχει!!

Απάντηση
Ελληνάρας 30/08/201712:49
Μπά; Εσύ δεν λυπάσαι που ταζεις το δικό σου ζωντανό με κροκέτες από κονιορτοποιημένα πτώματα άλλων ζώων;

Απάντηση
Μήτσος30/08/201713:30
Χαχα, σωστός 100%.

Απάντηση
Κόμης30/08/201710:15
Πλέον οι αδέσποτοι κοπρίτες είναι όπως οι αγελάδες στην Ινδία.

Απάντηση
@οι αδέσποτοι κοπρίτες είναι ιερές αγελάδες πλέον30/08/201714:05
Καλααααά!!!! Χειμώνας...νύχτα και ..φόλες δεν είναι μακρυά!!!!

Απάντηση

Γιατί δε φέρανε...30/08/201710:10

...καμια τριαξονική νταλίκα να λιώσει τον κόπρο; Αμάν με τα βρωμοσκυλα μόνο σε υποαναπτικτες τριτοκοσμικές χώρες όπως το Ελλαδιστάν βλέπεις τόσα αδέσποτα


Επειδή έχω γυρίσει όλη την Ευρώπη 2 φορές μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι μόνο στην Ελλάδα και στην Ρουμανία υπάρχουν αδέσποτα σκυλιά. Σε χώρες όπως η Τσεχία υπάρχουν παιδικές χαρές για σκυλιά σ κάθε γειτονιά! Ζώα Έλληνες!

Απάντηση
@09:4030/08/201713:07
Θα φτιάξουμε και μεις πάρκα για σκύλους καλύτερα από της Τσεχίας, με νεροτσουλήθρες και άλλα σκυλοπαιχνίδια, άφθονο σκυλοφαγητό και θα προσλάβουμε προσωπικό για να τα πλένει να τα βουρτσίζει και να τους φτιάχνει τα νυχάκια τους. Είσαι ικανοποιημένη τώρα;

Απάντηση
Κοιμήσου εσυ.....30/08/201710:55
Ο λόγος που δεν υπάρχουν αδέσποτα είναι γιατί τα μαζεύουν σε καταφύγια για να δοθούν για υιοθεσία. Ο χρόνος παραμονής τους είναι συγκεκριμένος . Νομίζω τρεις μήνες αλλά δεν παίρνω όρκο . Μήνες πάντως όχι χρόνια . Αν δεν υιοθετηθούν στο διάστημα αυτό , βάσει νομοθεσίας πάνε για ευθανασία. Απλά για να μην νομίζεις ότι εξατμίζονται έτσι απλά . Πολιτισμός ε;



Αυτά....
 




ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
E τα γνωστά.
Οι κακοί φιλόζωοι αγαπούν τα ζώα και μισούν τους ανθρώπους.
Σαν κακομαθημένα παιδάκια, που αφού δείρανε το αδερφάκι τους και φάγανε κατσάδα απτην έρμη τη μάνα τους κλαψουρίζουν ''μαμαα αφού αγαπάς τον Γιωργάκη σημαίνει πως εμένα με μισείιις, χρειάζομαι περισσότερο ντάντεμα.Ουυυυαααααααααααααααα'''

edit ; για να είμαστε και δίκαιοι αυτά τα σχόλια για πθ αποτελούν βελτίωση.
 
Last edited:


Hammer

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2017
1.468
2.711
ΣΟΚ! ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ! Πρεπει να καταλαβουμε ολοι οτι ο μεγαλυτερος εχθρος της πατριδας λεγεται σκυλος! Εδω μιλαμε καθαρα για οργανωμενη εγληματικη ενεργεια!
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Ξέρω ότι τους τσουβαλιάζω όλους, αλλά μνημόνια μέχρι να παγώσει η κόλαση!
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Οι γνωστοι υπανάπτυκτοι!

Αυτοι ειναι που για να αισθανθουν αντρες τα βαζουν μονο με τους αδύναμους (γυναικες,παιδιά,ζωα) αλλα μόλις βρεθεί καποιος να τους βαλει στην θεση τους,τους φευγουν τα τσισακια...άχρηστα παράσιτα...

Εγω εχω άλλη απορία,ενας εκει απειλει ευθέως με φόλες
Ειναι απλα ηλίθιος ή παρασυρθηκε καθως προσπαθει να αποδείξει πόσο μάγκας ειναι?
 




Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
''οσοι εχουν σκυλια ειναι ανικανονοι να συναψουν κοινωνικες σχεσεις με συνανθρωπους τους,το ξερουν και οι ιδιοι οτι ειναι προβληματικοι.Ανθρωπος που εξισωνει η και βαζει απο πανω την ζωη ενος ζωου ειναι χωρις παρεες φιλους κοινωνικα απροσαρμοστος''

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

τελικά όλοι εδώ μέσα προβληματικοί είστε :cool:
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
''οσοι εχουν σκυλια ειναι ανικανονοι να συναψουν κοινωνικες σχεσεις με συνανθρωπους τους,το ξερουν και οι ιδιοι οτι ειναι προβληματικοι.Ανθρωπος που εξισωνει η και βαζει απο πανω την ζωη ενος ζωου ειναι χωρις παρεες φιλους κοινωνικα απροσαρμοστος''

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

τελικά όλοι εδώ μέσα προβληματικοί είστε :cool:
Προβληματικοί, μαζοχιστές, εκπρόσωποι και αντιπρόσωποι.:LOL:
 




KLKA

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2013
137
207
Θυμήθηκα ένα περιστατικό που μου είχε τύχει πριν χρόνια με κάτι κουταβάκια που τα είχα βρει παρατημένα σε μια αλάνα (τη μάνα τους την είχε πυροβολήσει ένας μαλάκας) , τέσπα ακούω κλάματα, πάω τα βρίσκω, λέω εκεί σε κάποιους τριγύρω "ρε παιδιά δώστε λίγο γάλα κάτι τέλος πάντων" και τι μου απαντάει ένας:
"Το γάλα κοστίζει"
:confused:

Και μιλάμε τώρα πριν καν ξεκινήσει η κρίση. Του φάνηκε πολύ κουφό αυτό που του είπα.
Για να καταλάβετε τη νοοτροπία του κόσμου.
 
  • Like
Reactions: Grifos


d3ac0n

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2017
1.291
2.285
Guadalajara, Jalisco
Μην τρελαίνεστε. Υπάρχουν φιλοζωοι και μη φιλοζωοι. Προτιμήσεις είναι αυτές. Αιώνια αντιπαράθεση σε πολλά πράγματα. Vegan vs κρεατοφαγοι. Θεωρώ τους vegan ανόητους και θύματα της μόδας but it's just my opinion and you know what they say about those...
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Όταν η Λόλα ήταν μωρό, μας άρεσε πολύ να πηγαίνουμε εκδρομές στις πηγές του Αχέροντα για να κάνουν το Τζίνγκο η Νάνα κι η Φέη, κι εμένα να τσιρίζω σαν ηλίθιος κυνηγώντας τα Χάσκι σ' όλο το ποτάμι. Τέλος πάντων, έχουμε φύγει ένα απόγευμα και πάμε Παραμυθιά, σε μια ταβέρνα που συνηθίζαμε να πηγαίνουμε όταν μας έπεφταν λίγα τα Γιάννενα κι απ' την άλλη πολύ ακριβή η Πρέβεζα και εκεί είχε φοβερό γαλοτύρι. Αυτή ήταν η τελευταία φορά που πήγαμε εκεί, διότι όπως τρώγαμε με τη Λόλα στα πόδια μου ( ω ναι ήταν τόσο μωρό ), απ' τη μια ο μαγαζάτορας δεν τόλμαγε να μου πει να βγάλω το σκύλο έξω, απ' την άλλη είχε ρωτήσει αν ο σκύλος ήταν αγορασμένος και ότι δεν έπρεπε να πληρώσω για ΜΑΥΡΟ σκύλο και πως τα σκυλιά δεν είναι για αγκαλιές αλλά για ''ψωμί και κλωτσές'' για να μαθαίνουν.
 
  • Like
Reactions: Yorkaddict


archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Ότι τ έχουμε χάσει "γενικά" είναι γεγονός. Το πρόβλημα είναι ότι χαμένο είναι χρόνια πριν, απλά τώρα τ συνειδητοποίησαμε χαχαχα που έφυγε το ροζ συννεφάκι της καλοζωίας μας. Παντού τ λέω λείπει η κοινωνική παιδεία και ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ