Το πιό γλυκό μπισκότο της ζωής μου...
















stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Χρόνια του πολλά και καλά :love:
(αυτό το κάλυμμα ρε παιδιά του καναπέ πως το διατηρείτε έτσι καθαρό ? :cool: )
 
  • Like
Reactions: Aslan


Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
Χρόνια του πολλά και καλά :love:
(αυτό το κάλυμμα ρε παιδιά του καναπέ πως το διατηρείτε έτσι καθαρό ? :cool: )
Σε ευχαριστεί πολύ!! :giggle:
Το "κάλυμμα" στην ουσία είναι 3 κουβερτάκια fleece που πλένονται κάθε 1-2 εβδομάδες άντε 3 στην καλύτερη περίπτωση.:X3:
 
  • Like
Reactions: GRDANE














Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
@Orilis Λόγω διαφόρων υποχρεώσεων δεν είμαι ακόμα σε θέση να αποκτήσω σκύλο και να του παρέχω αυτά που αξίζει και χρειάζεται καθημερινά οπότε έχω κάνει μία παύση στην αναζήτηση.(n)
Μόλις γίνει το "έγκλημα" φυσικά και θα είστε οι πρώτοι που θα το μάθετε και ειδικά εσύ! :p

@betty coltrane Γενικά δεν ήθελε να μπαίνει στο νερό και δεν τον πίεζαμε -εκτός από την αδερφή μου που το το έκανε 2-3 φορές αυτό που περιέγραψες- αλλά πέρυσι που βρέθηκα μαζί του στο τέλος των διακοπών του και τον πήγα βόλτα στην παραλία να βρούμε τα "αφεντικά" του, του είπα "έλα πάμε Cookie" κλπ και μπήκα στο νερό και με ακολούθησε κάνοντας την πρώτη του βουτιά. Ε, φέτος που ξεκινήσαμε μαζί διακοπές και μένουμε και μαζί τον πάω στην παραλία και με τον ίδιο πάλι τρόπο μπαίνει και αν είναι και κάποιος δικός του μέσα τον λύνω και πάει σε αυτούς και μετά ξαναγυρίζει έξω χωρίς πιέσεις!:giggle::love:
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Τερριέ με κίνητρο και να μην κάνει το βήμα; Αυτό μας έλειπε! "Ε, ναι κυρίες και κύριοι! Θάλασσα και θα την αφήσω έτσι; Μωρ'θα μπω!"
 
  • Like
Reactions: Aslan


Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
Σήμερα έπρεπε να τον βγάλω βίντεο που με το που πήγαμε παραλία και τον έλυσα χίμηξε μέσα αλλά δεν πρόλαβα.:ROFLMAO:
Ευτυχώς που ο κόσμος εδώ -μόνοι ή με παιδιά- δεν έχουν κανένα πρόβλημα και τον καμαρώνουν κιόλας οπότε είμαστε πολύ χαλαροί στην παραλία και περνάμε τέλεια, άνθρωποι και σκύλοι! (φτού φτού):love:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf