Τρώνε σκυλιά!!!


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
τι να πω ειναι φορουμ για σκυλια και δν θα επεκταθω περισσοτερο..
Όντως να μην επεκταθείς.
Οι πολιτικές μας θέσεις και το που ανήκουμε ιδεολογικά δεν είναι θέμα συζήτησης για αυτό το φόρουμ.
 




ainte

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2008
184
0
Αλεξανδρούπολη
Όντως να μην επεκταθείς.
Οι πολιτικές μας θέσεις και το που ανήκουμε ιδεολογικά δεν είναι θέμα συζήτησης για αυτό το φόρουμ.
Γι' αυτό καλύτερα να το σβήσεις αυτό

Οι αλλοδαποί να μαζευτούν παραυτα με συνοπτικές διαδικασίες σκούπας και να πάνε από κει που ‘ρθαν!
Όλα τα είχαμε, έχουνε μαζευτεί και κάμποσες χιλιάδες ξεβράκωτοι πειναλέοι και βγαίνουν στους δρόμους με τα ακόντια και τις σφεντόνες για… κυνήγι!
Αι σιχτίρ! :mad:
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Θα αστειεύεσαι.
Με ποιο δικαίωμα θα λογοκρίνεις εσύ η ο οποιοσδήποτε τη δημοσίευση μου? Δεν είμαστε με τα καλά μας μου φαίνεται!
Το παραπάνω είναι η γνώμη μου για το θέμα που συζητάμε. Το αν η άποψη μου είναι αρεστή ή όχι σε κάποιους, μου είναι παντελώς αδιάφορο.
 


mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
μονη σου ανεφερες την πολιτικη..κανενας αλλος δεν ανεφερε τιποτα τετοιο.
δν μπορω να καταλαβω πως ενας ανθρωπος μπορει να ασχοληθει και να γραψει 800 σελιδες για ενα σκυλο που εχει ενα οποιοδηποτε προβλημα και μολις ακουσει για εναν ανθρωπο που εχει προβλημα η 1η αντιδραση ειναι διωξ'τον..
ναι ο ανθρωπος θα επρεπε να εχει το μυαλο να μην το κανει αυτο αλλα δεν εχει ιδεα το τι εχει γινει και η καταληξη ηταν αυτη.
αλλα δεν χαλιομαστε γι'αυτο τι μας νοιαζει αφου αυτοι δν γεννηθηκαν στα κοντινα 1000 χιλιομετρα.ωραιος συλλογισμος!!!
 


ainte

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2008
184
0
Αλεξανδρούπολη
Δεν αστειεύομαι καθόλου.
Οταν λές οι πολιτικές θέσεις δεν ειναι θέμα συζήτησής γι αυτο το φόρουμ και εκφράζεις πολιτικές απόψεις μου δίνεις όλο το δικαίωμα να σε λογοκρίνω.

Και επειδή οι πολιτικές σου απόψεις είναι παντελώς αδιάφορες για το φόρουμ καλύτερα να τις κρατήσεις για τον εαυτό σου.
 




mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
εσυ εξεφρασες μια αποψη σου λεω δεν σχολιαζω και λες καλυτερα γιατι δν ειναι το φορουμ για πολιτικη..αρα κρινεις την δικια μου απαντηση με βαση τη δικια σου αρα υποθετεις οτι και η δικια σου ειναι πολιτικη η τοποθετηση.
γι'αυτο και σου ζηταει ο ainte να το σβησεις.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
@Mathousalix, θύμα της δικτατορίας της ανοησίας του καθενός δεν πέφτω ευκολα, ούτε θα μπω στη διαδικασια να διαπραγματευτώ μαζί σου το αναφαιρετο δικαίωμα ΜΟΥ να έχω άποψη, είτε σ’ αρέσει, είτε όχι!

@Ainte, δικαίωμα να με λογοκρίνεις ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ (ίσως είχες σε άλλες εποχές), δικαίωμα να διαφωνήσεις μαζί μου έχεις. Διαφώνησε αν θες, επιχειρηματολογώντας για το θέμα που συζητάμε (σκότωμα και φάγωμα αδέσποτων σκύλων από αλλοδαπούς) και τεκμηρίωσε τη ΔΙΚΗ σου άποψη.

Ελπίζω αυτή τουλάχιστον τη φορά να έγινα σαφής.
 






mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
και επειδη ειμαι σιγουρη οτι δεν θα βρεις καπου να σου λεω εγω τι να κανεις απλα να εξηγω τι ειπε καποιος αλλος θα σε παρακαλουσα παρα πολυ να μην λες περι ανοησιας για πραγματα που δεν υφισταντε και για ατομα που δεν ξερεις.και γω δεν συμφωνω με αυτα που ειπες αλλα δεν μιλησα για καμια ανοησια γιατι σεβαστηκα τη γνωμη σου.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Όσο δικαίωμα έχεις εσυ να εκφράζεις τις φασιστικές σου ιδέες, άλλο τόσο έχω και γω να τις λογοκρίνω.
Και θα τις λογοκρίνω...
Τελικά ποιος είναι περισσότερο «φασίστας», φίλε μου? Εγώ που έγραψα την άποψη μου για το θέμα ή εσύ που προσπαθείς να μου κλείσεις το στόμα επειδή δεν σου αρέσει αυτό που ακούς? :rolleyes:
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Δεν νομίζω ότι υπάρχει κανένας λόγος να τσουβαλοποιούμε έτσι τους μετανάστες...ειδικά σε μία χώρα που οι κάτοικοί της σε πάρα πολλές περιπτώσεις για καλύτερη δουλειά, ζωή, ελπίδα για το μέλλον...:(
Δεν λέω όσοι παρανομούν ή δεν ξέρω τι να τιμωρηθούν όπως τους αρμόζει αλλά όλοι;
βέβαια ο καθένας έχει τις απόψεις του!

Για να επανέλθω στο θέμα μας ας μου δείξει κάποιος ότι με βεβαιότητα ευθύνονται οι μετανάστες!!!!Ακόμη και το άρθρο λέει:" ΦΗΜΕΣ που κυκλοφορούν επιβεβαιώνουν το γεγονός ότι οι αλλοδαποί έχουν βάλει το χεράκι τους "
Δεν αναφέρει πουθενά ότι στις εφόδους της αστυνομίας βρέθηκαν σκοτωμένα σκυλιά,κρέας σκύλου ή κάτι άλλο!
Αν κάποιος γνωρίζει τα ευρήματα των ερευνών της αστυνομίας ας το πεί!!:)
 






Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Για να λογοκρίνουμε κάποιον πρέπει να γράφει ή να μιλάει σε βήμα που ελέγχουμε :D
Σε κάθε άλλη περίπτωση ακόμα κι αν το θέλουμε, δεν μπορούμε :)
Ευτυχώς που υπάρχει δημοκρατία και μπορούν ΟΛΕΣ οι απόψεις να εκφράζονται.
Κατά τα άλλα διαφωνώ με την Κατερίνα, αλλά και με την αντιμετώπιση του προβλήματος από την Πολιτεία.
Επίσης:
δν μπορω να καταλαβω πως ενας ανθρωπος μπορει να ασχοληθει και να γραψει 800 σελιδες για ενα σκυλο που εχει ενα οποιοδηποτε προβλημα και μολις ακουσει για εναν ανθρωπο που εχει προβλημα η 1η αντιδραση ειναι διωξ'τον..
ορισμένοι μπορεί και να γουστάρουμε περισσότερο τους σκύλους απ' τους ανθρώπους :D
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Τελείωσαν τα επιχειρήματα και το γυρίσαμε στις «φτηνιάρικες» λύσεις και το υβρεολόγιο? ;)
Συνήθης πρακτική αγαπητέ και απίστευτα προβλέψιμη...
 


mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
ναι chloe υπαρχει δημοκρατια και ελευθερια λογου και γι'αυτο μπορω εγω να πω οτι εισαι ανοητη γιατι εχεις κανις και τα κανις ειναι ηλιθια ρατσα..δεν ειναι ετσι..επειδη υπαρχει ελευθερια δεν μπορει να προσβαλεις τον αλλον ενω ο ιδιος δεν σε θιγει δεν σε χαρακτηριζει και απλα συζηταει μαζι σου..