Χαίρετε και απο μένα [schnauzer]


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Κουκλος! Αντε να χορτασουμε φωτογραφιες απο τους σναουτσεραδες εδω μιας και δεν τα βλεπουμε συχνα. ;) Εγω πριν λιγες ημερες γνωρισα ενα μαυρο θηλυκο νανο σναουτσερ που ειχαν ενα ζευγαρι Γερμανων που βρισκονταν εδω σε διακοπες. Ηταν φοβερος χαρακτηρας, μου αρεσουν τα "μετρημενα" στο χαρακτηρα σκυλια!
 






rodriguez

Well-Known Member
5 Απριλίου 2013
329
111
Ανω Γλυφάδα
ααααα μουστάκιααα!! :D Είναι πάρα πολυ όμορφος. να τον χαίρεστε! (παίζει να σας είχα δει σε μια σκυλοσυνάντηση όταν ήταν κουτάβι πέρυσι το καλοκαίρι..)
Ναί μάλλον στην Καισαριανή ήταν τότε περίπου 6 μηνών και πήγαινα όπου είχε συναντήσεις για κοινωνικοποίηση.
Ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια, ο μικρός είναι πάντως μεγάλη μορφή και περνάμε πολύ ωραία.P6020274.jpg εδώ κοιμάτε αγκαλιά με το παιχνίδι του.
 
  • Like
Reactions: ghelly and Nizinny


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
καλά το θυμόμουν :) Ναι ναι στην Καισαριανή. Μόλις είχα πρωτοπάρει και τη δικιά μου τη μικρή και την είχα φέρει αγκαλιά. Και μάλιστα είναι και το μοναδικό σναουτσερ που έτυχε να γνωρίσω απο κοντά και ήταν ένας γλύκας! :love:
 






Siegfried

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2013
301
330
Athens-Crete
καημένος Siegfried..(απο το soulcalibur δεν είναι το νικ; - ελπίζω όχι απο τους siegfried & roy γτ αυτό θα ταν ακόμα χειρότερο:p )
Siegfried απο τον μέγιστο Wagner,αλλά δεν τα το κρύψω πως έλιωνα και στο Soul.Iπποτάρα!
 


rodriguez

Well-Known Member
5 Απριλίου 2013
329
111
Ανω Γλυφάδα
Το μουστάκι είναι σέξυ τελικά,θα αφήσω κι εγώ.
Εμένα μου αρέσει μουστάκι σε στύλ Lemmy Kilmister που ενώνει το μουστάκι με τη φαβορίτα τόσο που ήθελα να φωνάζω το μικρό Lemmy και λόγω περίεργου γαυγίσματος, δεν πειράζει όμως το επόμενο θα το βγάλω έτσι.
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Siegfried απο τον μέγιστο Wagner,αλλά δεν τα το κρύψω πως έλιωνα και στο Soul.Iπποτάρα!
apologies..με μπέρδεψε το αβαταρ συνδυαστικά με το νικ και έκανα άσχημη εικόνα με το μουστάκι :D rodriguez σορυ για το οφ..
 
  • Like
Reactions: rodriguez


Siegfried

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2013
301
330
Athens-Crete
Εμένα μου αρέσει μουστάκι σε στύλ Lemmy Kilmister που ενώνει το μουστάκι με τη φαβορίτα τόσο που ήθελα να φωνάζω το μικρό Lemmy και λόγω περίεργου γαυγίσματος, δεν πειράζει όμως το επόμενο θα το βγάλω έτσι.
Εμένα μου αρέσει το Βαυαρέζικο,ή έχεις μουστάκι ή δεν έχεις.