Χρειάζομαι Φωτό!


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Χρειάζομαι φωτογραφίες σκύλων για διαφημηστικούς λόγους (σε περιοδικά, αφίσσες κλπ.). Δεν έχει σημασία η φυλή, φτάνει να είναι σε μεγάλη ανάλυση η φωτό και καλή φωτογραφία (ενδιαφέρουσα και καθαρή).

Δεν ενδιαφέρομαι για στημένες φωτογραφίες αλλά μάλλον πιο αυθόρμητες (κατά προτίμηση σε εξωτερικούς χώρους).

Όποιος μπορεί να με βοηθήσει ας μου στείλει πμ.

Καλή Χρονιά!
 






katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Θα μας πληρώσεις και τα δικαίωματα...ως star που είμαστε όλοι εδω μέσα..(μιλαω για τα σκυλιά μας φυσικά)...!!!!:D:D:p:p:D:D
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
To θέμα της διαφημιστικής καταχώρησης τι θα είναι? Ρωτάω για να δούμε ποιες θα ήταν κατάλληλες...
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Παιδί μου, εδώ υπάρχει το μέγα μοντέλο! Θα σου στείλω Μουφο-φωτογραφίες, τώρα μάλιστα που έχει χιονίσει εδώ, αν φυσικά πείσω το απαίσιο Μουφ να μου ποζάρει χωρίς να κουνιέται σα να έχει βουρβούκια στον αποτέτοιο του!:p:p:D:D:D
 






sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
To θέμα της διαφημιστικής καταχώρησης τι θα είναι? Ρωτάω για να δούμε ποιες θα ήταν κατάλληλες...
Αυτό ήθελα να ρωτήσω κι εγώ για να δούμε τι θα διαλέξουμε. :D
 


rottaki

Well-Known Member
4 Αυγούστου 2008
603
1
Κέρκυρα
Α! Παιδιά με τη sara θα μάθετε πολλές "ξένες" λέξεις, αν και καλό είναι να αποφεύγεται τις ερωτήσεις, γιατί από τις απαντήσεις που θα λάβεται...άστο, καλύτερα!!!:p

Να εκφράσω για άλλη μια φορά το θαυμασμό μου στο λεξιλόγιο της sara για το σκύλο της.

Μουφ, παλιό μουφ, απαίσιο μουφ, μούφιασε, κ.λ.π.:paja1:
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Τα "βουρβούκια" είναι καθομιλουμένος όρος που τον ξεσήκωσα από τη Ελληνιδότατη μαμά της κολλητής μου στο δημοτικό, η οποία φώναζε στην κόρη της που ήταν υπερκινητική να καθίσει λίγο ήσυχη και να μην κουνιέται συνέχεια σα να έχει τα ως άνω βουρβούκια. Δεν έχω ιδέα τι είναι, πάντως σχετίζονται με υπερκινητικότητα και συνεχή κίνηση που δίνει στα νεύρα. Και η έκφραση ταιριάζει απολύτως με το Μουφ.

Αλήθεια, τι θα τις κάνεις τις φωτογραφίες και πού θα διαφημίσεις το Μουφ και λοιπούς σκύλους? Έτσι δηλαδή για να ξέρουμε κατά πόσο θα φτάσει η φήμη του στα πέρατα του πλανήτη.
 


Allegro

Well-Known Member
30 Σεπτεμβρίου 2009
878
10
Maroussi
Όχι δεν επείγουν. Θέλω διάφορες, από τώρα μέχρι και 4 μήνες από τώρα!

:)
Εδώ και λίγες μέρες έχω κάνει account στο Flickr όπου ανεβάζω συνήθως τις καλύτερές μου.

Ρίχνε μια ματιά που και που (ανεβάζω συχνά, καθότι νέος και ενθουσιασμένος με το "άθλημα" :D ) και αν δεις κάποια που σου αρέσει στείλε μου pm. :D
 




Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Σας υπερευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον!!!
Πρόκειται για διαφημίσεις κέντρο καλλωπισμού.

Βλέπω ΠΟΛΥ υλικό αυτές τις μέρες (φανταστείτε πως ακόμη δεν βρήκα χρόνο να ψάξω και στους διαγωνισμούς φωτό του φόρουμ!) αλλά θα είμαστε σε επαφή!

Δεν βιάζομαι (θα χρειαστώ αρκετές φωτό και για μήνες) άρα όποιος έχει κάτι να πει ή να προτείνει, ελεύθερα!
 


zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
ο πιο ομορφος γερμανικος ποιμενικος
μετα του στελιου στην διαθεση σου:p
 










mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Βρε καμμία αντίρρηση. Κι εμείς πελάτες θα είμαστε αλλά... όχι πες μου, σε γερμανικό ποιμενικό τι σόι καλλωπισμό θα κάνετε;;; Ούτε μια φράντζα της προκοπής, ούτε ένα σχέδιο στην ουρά :p:p:p Υπάρχουν βεβαίως 65κιλα που άνετα τους κάνεις καλλιτεχνίες αλλά σε γπ τι;;;