Ψάχνω θηλυκό bulldog για το bulldogάκι μου!!








Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Καλώς ήρθες στο φόρουμ!
Αν το 89 υποδηλώνει τη χρονιά που γεννήθηκες, σε παρακλώ, νέο κορίτσι είσαι, διάβασε αυτό το θέμα:
http://www.dogforum.gr/v3/εκτροφή.αναπαραγωγή.επιλογή-15/γιατι.δεν.ζευγαρώνουμε.τα.σκυλιά-273/

και σταμάτα να ψάχνεις νύφη στο σκυλί σου!

Επίσης μη γράφεις greeklish, απαγορεύονται από τους κανονισμούς.
 


arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Καταρχάς καλησπέρα. Διάβασε τους κανόνες του φόρουμ γιατί εδώ μέσα επιτρέπεται να γράφουμε ελληνικά με ελληνικούς χαρακτήρες!
 






Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Μπορεί να θέλει να νιώσει το "πατρικό" ο μικρός..
Γιατί? Μόνο οι θηλυκές πρέπει να γίνουν μάνες??
Τα αρσενικά στο πηγάδι κατούρησαν?? [-X](*,)
 




eleni89

New Member
12 Ιουνίου 2012
2
0
καλησπερα! θα ηταν προτιμοτερο να υπηρχε μονο η απαντηση τησ
Lara_kouklara
και την ευχαρηστω πολυ που διαβασε και αυτο το κειμενο η μικρη μου αδερφη που ναι ειναι
γενηθεισα το 1989! καλο σασ βραδυ και λυπαμαι πολυ .. ευκαιρια για καποιουσ να μαθουν για την στειρωση και για καποιουσ αλλουσ αυτο που θελουν να πουν να το πουν με λιγη ευγενεια!!!
 


Sadah

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2010
779
137
Θεσσαλονίκη
Ναι ενταξει...
Και εγω θα προτιμουσα να μην υπαρχει κανενα αδεσποτο στο δρομο που τυραννιεται και βασανιζετε καθε μερα επειδη καποιος/καποιοι ζευγαρωνουν τα σκυλια τους επειδη δεν ειχαν τι να κανουν, αλλα τι να κανουμε.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
καλησπερα! θα ηταν προτιμοτερο να υπηρχε μονο η απαντηση τησ
Lara_kouklara
και την ευχαρηστω πολυ που διαβασε και αυτο το κειμενο η μικρη μου αδερφη που ναι ειναι
γενηθεισα το 1989! καλο σασ βραδυ και λυπαμαι πολυ .. ευκαιρια για καποιουσ να μαθουν για την στειρωση και για καποιουσ αλλουσ αυτο που θελουν να πουν να το πουν με λιγη ευγενεια!!!
Ακόμα αδυνατώ να καταλάβω!

Παρακαλώ να δωθεί μια απάντηση για την συνέχεια ύπαρξης του topic!

Μην παρεξηγείστε τόσο εύκολα, αγένεια μπορώ να επικαλεστώ και εγώ στο ότι ενώ γίνατε μέλος δεν διαβάσατε του κανονισμούς και γράφετε με greeklish!
Αγένεια μπορώ να επικαλεστώ στο ότι ενώ αρχίσατε ένα topic δεν διευκρινήσατε και δεν ολοκληρώσατε την σκέψη σας και αφήσατε μια ασάφεια και δώσατε την ευκαιρία στους άλλους να υποθέσουν!
Επίσης, αγένεια μπορώ να επικαλεστώ στο ότι δεν διαβάσατε πρώτα για αυτό που αναζητείτε και έπειτα να ανοίξετε καινούργιο θέμα!

Τέλος, γραμμή του forum είναι η φιλοσοφία της στείρωσης και του μη ζευγαρώματος!
Αν θέλετε να μάθετε παρακαλώ ανατρέξτε στον κατάλληλο τομέα, αυτόν της "Εκτροφής, Αναπαραγωγής & Επιλογής"!
 










ΜάρκοςΓΔ

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2011
389
2
Σαντορίνη - Κερατσίνι
Νομίζω πως η Ελένη έχει ένα μικρό δίκιο , ασχέτως τα λάθη που έκανε.
Λείπει η ευγένεια από τα μέλη του φόρουμ, και το έχω ξανα πει άπειρες φορές.
Διώχνετε πολλοί κόσμο έτσι, ειλικρινά το πιστεύω αυτό.

Προφανώς με ένα τέτοιο θρεντ, φάνηκε ότι δεν είχε ξανα κοιτάξει ποτέ το φόρουμ.
Καλώς ή κακώς έκανε μία ερώτηση ( για πολλούς από εμάς γελοία, μιας και είμαστε ενημερωμένοι) . Θα μπορούσατε να δώσετε μία απάντηση με καλή πρόθεση , μονο και μόνο για να βοηθήσετε και να μην αρχίζατε τις ειρωνείες πάλι. Και πάλι. Και πάλι.

Κακά τα ψέμματα είναι λίγοι εκείνοι που πριν συντάξουν ένα θέμα, σε οποιαδήπωτε σελίδα, κάθονται να διαβάσουν τους κανόνες και τα προηγούμενα σχετικά θέματα. Είτε δεν ξέρουν πως να το κάνουν , είτε απλά βαριούνται. Οκ λάθος, μα οι περισσότεροι έτσι είμαστε.

Για να μην μιλήσω σε πόσα σάιτς έχω γράψει σε ότι κατηγορία να 'ναι , ό,τι θέμα να 'ναι, απλά επειδή δεν ήξερα πως να επιλέξω σε ποια κατηγορία να το γράψω.

Δεν θέλω να ανοίξω πόλεμο, απλά δεν μπορώ να μην παρέμβω όταν βλέπω μία αδικία.

Ελένη κορίτσι μου, μην ζευγαρώσεις για κανένα λόγο κανένα σκυλί σου, είτε είναι αρσινκό είτε θυληκό.
Δεν υπάρχει κανένας λόγος.
Αυτή είναι δουλειά των εκτροφέων, όχι δική μας, που είμαστε άσχετοι.
 


panagiotisgp

Well-Known Member
3 Μαϊου 2012
1.001
423
52
Β.Α Αττική
Εγώ πιστεύω πως η Ελένη μπήκε σε ένα φόρουμ με φίλους του Παναθηναϊκού (για παράδειγμα), χωρίς να το γνωρίζει και φώναξε δυνατά: "Γ@μ137α1 ο ΠΑΟ και η Λεωφόρος"
"Shit happens" θα πω εγώ.
Την Ελένη δεν την βλέπω να στέλνει τρίτο μήνυμα!:)
Ελπίζω να κάνω λάθος και να μείνει στην παρέα μας!

Εγω νομιζω μπορω!
Φυγε οσο προλαβαινεις! :twisted:
Χαχαχαχα! Πολύ καλό! Θα το λέω και γω!:D
 
Last edited:






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU