Ψάχνω θηλυκό bulldog για το bulldogάκι μου!!


merlin 1

Well-Known Member
14 Αυγούστου 2011
358
0
σωστα ετσι κανω πλεον δεν απανταω για ναμην ξεφευγουμε

μερικες φορες επειδη γνωριζουμε κατι εμεις ειμαστε και λιγο πιο καυστικοι
 


eua@3

Active Member
19 Μαρτίου 2012
36
2
ΚΡΗΤΗ
Το ξέρω οτι οι περισσότεροι θέλετε να αλλάξετε την νοοτροπία που υπάρχει με τα ζευγαρώματα, αλλα για να γίνει αυτό πρέπει χιλιάδες φορές να απαντήσετε με υπομονή και όμορφο τρόπο και ίσως έτσι να καταφέρετε να μεταπίσετε έστω τους μισούς.
Δυστυχώς με την επίθεση δεν θα αλλάξει κανείς γνωμη...
Το καλύτερο είναι εάν νιοθετε οτι θα απαντήσετε κάπως απότομα να αφήνετε να απαντήση κάποιος πιο ήρεμος.
Σίγουρα το εργο σας είναι δύσκολο....
 


Vasilis75

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2012
417
0
Athens
Παιδια...οτι και να λετε, αμα θελει καποιος να ζευγαρωσει τον σκυλο του, θα το κανει που να χτυπατε τον κ@@@ σας κατω ( με αυτον τον τροπο)!!!
Ισως με πιο ομορφο τροπο να το ξανασκεφτει και ΙΣΩς ετσι να μην το κανει....
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Οσοι νοιώθουν κάπως, με τις απαντήσεις κάποιων άλλων, μπορούν κάλλιστα να απαντούν οι ίδιοι αυτές τις χιλιάδες φορές, με υπομονή και όμορφο τρόπο, προσπαθώντας να κάνουν την διαφορά. Και βέβαια έχουν όλο τον χρόνο μπροστά τους, να το σκέφτονται πάρα πολύ πριν απαντήσουν και να μην το κάνουν, αν δεν νοιώθουν έτοιμοι.

Και μετά τις πρώτες χιλιάδες φορές, τα ξαναλέμε.

Θα παρακαλέσω όμως, να μην αναπτυχθεί για χιλιοστή φορά, αμπελοφιλοσοφία περί κακότροπων απαντήσεων. Εχει καταντήσει βαρετό.
 




mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Mareco σαν διαχειριστής σε άλλο φόρουμ, σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κάποια πράγματα καταντούν βαρετά μετά από πολύ καιρό.

Εγώ όταν έγινα μέλος, πρώτα διάβασα όλα τα άρθρα περί σκύλων, όλα τα sticky και μετά υπέβαλλα τις ερωτήσεις μου και πάντα με χίλια συγγνώμη αν υπάρχει παρόμοιο θέμα. Οπότε για μένα δε δικαιολογείται κανείς που μπαίνει Σ' ΑΥΤΟ το φόρουμ και κάνει τέτοιες ερωτήσεις..

Μακάρι η κοπέλα να έψαχνε απλά ένα ακόμα bulldogάκι παρέα για το bulldogάκι της, αλλά βάσει πιθανοτήτων...ΝΟΤ!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Ας περιμένουμε να μπει η Ελένη, για να συνεχίσουμε την συζήτηση, με περισσότερα στοιχεία.
Μέχρι τότε, δεν νομίζω ότι μπορούμε να σχολιάσουμε κάτι περαιτέρω.
Οπότε, κάθε άλλου τύπου σχόλιο, θα διαγράφεται ως off topic.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU