Ψυχοπαθείς "φολορίχτες"


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
bravo!!!!!!!

:p :p

Πολύ χαίρομαι, τέλος καλό, όλα καλά... :wink:

Ας γίνει μάθημα για όλους μας, μην είμαστε απόλυτοι, εαν δεν έχουμε ατράνταχτες αποδείξεις...

Ένας γνωστός μου, μου είχε πει κάποτε:
Από αυτά που ακούς, μην πιστεύεις τίποτα, κι από αυτά που βλέπεις, να πιστεύεις τα μισά!!! :shock:
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
vrmode said:
σήμερα αγαπάω όοοοοοοολο τον κόσμο ...ακόμη και τον Νταλάρα!
Μην τρελαίνεσαι, μια γάτα βρήκες...
Όχι και τον Νταλάρα!!!!!!!!!!!!!!!

vrmode said:
Amangos, εκτός από άπαικτος είσαι και ...η Νικολούλη!
Με έχεις δει με ξανθιά περούκα και με ταγέρ?
Φτυστή είμαι, αν μάθω να χτυπάω το λι και το νι, δεν θα μας ξεχωρίζουν!!!

:p
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
amangos said:
Με έχεις δει με ξανθιά περούκα και με ταγέρ?
Φτυστή είμαι, αν μάθω να χτυπάω το λι και το νι, δεν θα μας ξεχωρίζουν!!!

:p
...Mην σε "κόψει" η γόβα φοβάμαι... :lol: :lol: :lol:
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Μπράβο βρε παιδιά! Πολύ χάρηκα που τελικά κάναμε λάθος και η ιστορία είχε αίσιο τέλος!!!
Να σου ζήσει vrmode! Πάντα καλότυχη η μικρή! :xD:
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Ευχαριστώ! Για να δούμε τώρα το άλλο ΣΚ πως θα γίνει η διαδικασία "προσαρμογής" του μούργου στο νέο μέλος (εδώ γελάμε τώρα...).
 


mourgakos

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2007
60
1
athens
χαιρομαι ποθ τελικα βγηκε σωστος ο αμαγκος..
οσο για μηνυσεις,μη το διανοηθειτε,χωρις αποδειξεις.
σας αντεμηνυουν για συκοφαντικη δυσφημιση τουλαχιστον και γυριζει
μπουμεραγκ με σκληρες επιπτωσεις.
 






vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Γεια χαρά συν-φορουμίτες!
Δεν ενημέρωσα γιατί μιαμιση βδομάδα είμαστε σαν τους ζουλού χωρίς internet (tellas zisto...πιάστο και σκίστο!)
H ένταξη της μικρής στο σπίτι αναβλήθηκε για αυτό το Σάββατο. Στις εξετάσεις (είπαμε στον κτηνίατρο να την "ξετινάξει") έδειξε τοξόπλασμα - την έχουμε αφήσει στον κτηνίατρο λοιπόν (για να μην αρπάξει η άλλη γάτα), ο οποίος την έχει με αντιβίωση. Το Σάββατο πλέον θα είμαστε ασφαλείς να την πάρουμε.
Οπότε το ΣΚ θα σας ενημερώσω για το Βατερλώ - να προλάβω αύριο να ψωνίσω κανα ηρεμιστικό για τους δίποδους στο σπίτι...
 




keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Το πρωί είδα στην τηλεόραση για μια γυναίκα 50 ετών που έριχνε φόλες στην Έδεσσα νομίζω,είχαν βάλει και κάμερα στην αυλή ενός σπιτιού που ζούσε ένας σκύλος γιατί την υποψιάζονταν πως θα έριχνε φόλα στο συγκεκριμένο σκυλί και την κατέγραψαν κανονικά να ρίχνει ''φαγητό'' στην αυλή.Αλλά δυστυχώς δεν το πρόλαβαν το σκυλί....Καιρό τώρα είχαν ενδείξεις για την συγκεκριμένη γυναίκα(που δεν είναι ψυχικά ασθενής)αλλά προσπαθούσαν να βρουν τρόπο να έχουν και αποδείξεις για να την πάνε στο δικαστήριο.Το αποτέλεσμα?6 μήνες φυλάκιση με αναστολή και 1000 ευρώ πρόστιμο αν θυμάμαι καλά.....Και δεν ήταν μόνο ένα σκυλί απ'ότι λένε,δεν είχε αφήσει ζωντανό αδέσποτο σε ακτίνα χιλιομέτρου συν ότι έριχνε φόλες και στα δεσποζόμενα....Αυτά λένε...αν είναι αλήθεια δεν ξέρουμε :roll: Στο δικαστήριο είπε πως δεν ήταν αυτή που δείχνει το βιντεο,αλλά πολλοί γείτονες το διαβεβαίωσαν πως την αναγνώρισαν.Ποιος ξέρει?Μόνο τα άτυχα ζώα,που και αυτά που επέζησαν από την δηλητηρίαση δεν έχουν μιλιά για να πουν ποιός το έκανε,δυστυχώς.... :(
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Εαν την έχουνε σε βίντεο, ας αφήσουν την δικαιοσύνη να μην κάνει ως συνήθως την δουλειά της, και μετά ας αποδώσουν μόνοι τους δικαιοσύνη, πληρώνοντας την ρουφιάνα με το ιδιο νόμισμα...

Εαν χρειάζονται άλλοθι, ΕΓΩ!!!
Εαν χρειάζονται βοήθεια, ΕΓΩ πάλι!!!

:evil:
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
μα ο νόμος αυτό προβλέπει για ζώα συντροφιάς,αν είχε σκοτώσει κατσίκα θα έτρωγε 3 χρόνια φυλακή και πολύ μεγαλύτερο πρόστιμο,αυτό τουλάχιστον είπε ο δικηγόρος....
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Δράμα η κατάσταση με την υιοθεσία της μικρης! Με την άλλη γάτα στο σπίτι οκ - αλλά με τον Γιώργο δεν βλέπω φως...
Φοβάμαι ότι πρέπει να κινηθώ άμεσα για ψάξιμο σπιτιού... :(
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
γεια παιδια.σημερα κατα τηνπρωινη βολτα των σκυλιων βρηκα σε μια γωνια εναν αχινο μεσα σε κομματια ψωμιου και με κροκο αβγου απο πανω του προφανως καποιος το εριξε σαν φωλα. αμα τον βρω το κ%^$*&$%&η
θα τον στειλω στο νοσοκομειο εχω τσαντιστει παρα πολυ :evil: :evil: :evil: :evil:
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Είναι πλέον off topic... αλλά την γάτα την ξανάφερα σε μένα σήμερα. Ο τύπος τελικά δεν θέλει... :evil:

Οπότε ...ξαναψάχνω!
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Η ταλαίπωρη η γατούλα, έχει γίνει σαν τον παράξενο ταξιδιώτη… :(
Βρε Βασούλα, μήπως να έκανες άλλη μια προσπάθεια, μήπως και την δεχτεί ο George? :roll:
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
ROTTIE said:
Η ταλαίπωρη η γατούλα, έχει γίνει σαν τον παράξενο ταξιδιώτη… :(
Βρε Βασούλα, μήπως να έκανες άλλη μια προσπάθεια, μήπως και την δεχτεί ο George? :roll:
΄

...Πρώτο πράγμα μόλις την έφερα - Για λίγο ακίνητος (και κάνω τον καλό σκύλο) - μετά άρχισε να τρέμει πάλι σαν να έπαθε πάρκινσον και μετά "ορμάμε!". Αυτό που φοβάμαι και δεν θέλω να ρισκάρω με τίποτα, είναι μήπως πάνω στον καυβγά του τραβήξει και αυτή καμία νυχιά και τρέχουμε για άλλα! Μην ξεχνάμε ότι ο Γιώργος είναι και ...ξώφθαλμος άρα δεν θέλει και πολύ! :(

Όσο για τη γάτα... σε λίγο θα γράφει ταξιδιωτικά ρεπορτάζ... :?
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
vrmode said:
ROTTIE said:
Η ταλαίπωρη η γατούλα, έχει γίνει σαν τον παράξενο ταξιδιώτη… :(
Βρε Βασούλα, μήπως να έκανες άλλη μια προσπάθεια, μήπως και την δεχτεί ο George? :roll:
΄

...Πρώτο πράγμα μόλις την έφερα - Για λίγο ακίνητος (και κάνω τον καλό σκύλο) - μετά άρχισε να τρέμει πάλι σαν να έπαθε πάρκινσον και μετά "ορμάμε!". Αυτό που φοβάμαι και δεν θέλω να ρισκάρω με τίποτα, είναι μήπως πάνω στον καυβγά του τραβήξει και αυτή καμία νυχιά και τρέχουμε για άλλα! Μην ξεχνάμε ότι ο Γιώργος είναι και ...ξώφθαλμος άρα δεν θέλει και πολύ! :(

Όσο για τη γάτα... σε λίγο θα γράφει ταξιδιωτικά ρεπορτάζ... :?
αυτο το τρέμουλο πρέπει να το βιντεοσκοπήσεις να το δούμε και μεις :lol: :lol: :lol:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU