γεια σε ολους


ering john

Active Member
16 Μαϊου 2009
31
0
κέρκυρα
χαιρετε χαιρετε χαιρετε

παιδευτικα αλλα καταφερα να την βρω τη σελιδα για το καλοσωρισμα
γιαννης απο κερκυρα
κατοχος του πιο ωραιου γουεστι (λουσι) του κοσμου ολου
 








mariettou

Well-Known Member
14 Μαρτίου 2009
314
1
Glasgow, UK
Γεια σου γιαννη!! Καλως ηρθες!! Η μονη διαφωνια μου ειναι οτι το δικο μου γουεστι ειναι το πιο ωραιο του κοσμου ολου!!:p:p:D
 
















despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
καλως ηρθες!το πιο ωραιο γουεστι ειναι ο μπλανκο!!!!:D:D:D
 






despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
ο μπλανκο ειναι το γουεστι της συμφορουμιτισας kango1,που ετσι κ ανακαλυψει το νημα την βαψατε.....χαχαχαχα!:D
 


dimiv

Well-Known Member
18 Αυγούστου 2008
506
0
50
Αθήνα
ο μπλανκο ειναι το γουεστι της συμφορουμιτισας kango1,που ετσι κ ανακαλυψει το νημα την βαψατε.....χαχαχαχα!:D
νομίζω δείχνει ανωτερότητα :D
 






ering john

Active Member
16 Μαϊου 2009
31
0
κέρκυρα
δεν αγοραζουμε ποτε σκυλι απο πετ σοπ
http://www.dogforum.gr/v2/showthread.php?t=38
http://www.dogforum.gr/v2/showthread.php?t=4953

καλο διαβασμα
kai ναι ο σκυλος ηρθε απο ουγγαρια.
αυτα που διαβασα ομολογω σεν τα ειχα καθολου μα καθολου υποψιν.
η σκυλιτσα μας αγοραστηκε μετα απο πολυ κοπο και επιμονη απο την απο την κορη μου (μαζευε τα χρηματα 1 χρονο) ειναι τωρα κοντα 11 χρονων.
ειχε δει σε καποιο περιοδικο το σκυλι και ξετρελαθηκε. εμεις ειμασταν λιγο απομακρη στην επιθημια του παιδιου για κατοικιδιο.τελικα να μην τα λεω πολλα πηγαμε στο πετ σοπ. αλλα εδω που μενουμε απο που αλλου μπορουσαμε να παρουμε το συγκεκριμενο σκυλι.
και ναι το σκυλι την δευτερη μερα επαθε τυφο και ξενυχτησα τρεις μερες εγω προσωπικα και η μητερα μου και το σωσαμε με την τηλεφ. βοηθεια του κτηνιατρου (ηταν και σαββατοκυριακο) ελειπε εκτος νομου.
αλλα απο οτι μας λενε ειναι απο τα καλητερα δειγματα της ρατσας
και απο κακη συμπεριφορα το συγκεκριμενο σκυλακι μακαρι να μπορουσα να σας το εφερνα να το βλεπατε
αλλη φορα τα υπολοιπα