σημερα υιοθετησα...


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Εμένα να με συγχωρείτε αλλά συγνώμη δεν ζητάω. Κι εσύ στην θέση μας θα ήσουν εξίσου αν όχι περισσότερο προσεχτικός. Έχουν δει τόσους ψεύτες τα μάτια μου να περνάνε και να συστήνονται που έχω γίνει πολύ καχύποπτη.
Καλώς ήρθες λοιπόν και να τον χαίρεσαι, είναι κούκλος και χαίρομαι που αυτή τη φορά ο @Orilis δεν ήταν τόσο επιτυχημένος στο ρόλο του Πουαρώ :p
 
  • Like
Reactions: Miniature Schnauzer




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Εμένα να με συγχωρείτε αλλά συγνώμη δεν ζητάω. Κι εσύ στην θέση μας θα ήσουν εξίσου αν όχι περισσότερο προσεχτικός. Έχουν δει τόσους ψεύτες τα μάτια μου να περνάνε και να συστήνονται που έχω γίνει πολύ καχύποπτη.
Καλώς ήρθες λοιπόν και να τον χαίρεσαι, είναι κούκλος και χαίρομαι που αυτή τη φορά ο @Orilis δεν ήταν τόσο επιτυχημένος στο ρόλο του Πουαρώ :p
Δηλαδη ρε φιλε @l.Kyveli επειδη υπαρχουν καποια τρολ, ειναι οκ να την λεμε σε ολους και ειναι ολα καλα;
Καλα εκανε ο @Orilis. Αν και κατα τη γνωμη μου ουτε με τρελη καχυποψια ουτε με τρελη εμπιστοσυνη θα επρεπε να υποδεχομαστε τα νεα μελη. Αλλα ειμαστε παθιασμενο φορουμ :)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Δηλαδη ρε φιλε @l.Kyveli επειδη υπαρχουν καποια τρολ, ειναι οκ να την λεμε σε ολους και ειναι ολα καλα;
Ρε φίλε @betty coltrane δεν έδωσα γραμμή πλεύσης για όλο το φόρουμ. Γιατί αντιδρώ εγώ έτσι είπα, αν υπάρχουν αμφιβολίες. Όταν θα σου δώσω οδηγίες συμπεριφοράς να μην τις ακολουθήσεις. Η καθοδήγηση δεν είναι του γούστου μου.
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Ρε φίλε @betty coltrane δεν έδωσα γραμμή πλεύσης για όλο το φόρουμ. Γιατί αντιδρώ εγώ έτσι είπα, αν υπάρχουν αμφιβολίες. Όταν θα σου δώσω οδηγίες συμπεριφοράς να μην τις ακολουθήσεις. Η καθοδήγηση δεν είναι του γούστου μου.
Φιλαρακι, με σενα διαφωνησα, σε σενα απαντησα. Ο πληθυντικος ηταν για να στην πω πιο απαλα. Αφου δε σ αρεσε... Ειπες : και λαθος να κανω, δε ζηταω συγγνωμη γιατι εχουν δει πολλα τα ματια μου.
Σου φαινεται να στεκει;
Τελος παντων, αγαπητε, νερο κι αλατι. :)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Φιλαρακι, με σενα διαφωνησα, σε σενα απαντησα. Ο πληθυντικος ηταν για να στην πω πιο απαλα. Αφου δε σ αρεσε... Ειπες : και λαθος να κανω, δε ζηταω συγγνωμη γιατι εχουν δει πολλα τα ματια μου.
Σου φαινεται να στεκει;
Τελος παντων, αγαπητε, νερο κι αλατι. :)
Ωραία λοιπόν, προτιμώ να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους. Γιατί έτσι όπως το είπες πριν ήταν σαν να λέω ότι όλο το φόρουμ να κάνει αυτό κι αυτό..
Δεκτή η διαφωνία φυσικά, προφανώς για εμένα στέκει για αυτό και το είπα, για σένα δεν στέκει, πολύ φυσικό μου φαίνεται να διαφωνούμε.
Και δεν χρειάζεται να μου την πεις απαλά, φιλαράκι. (αν και δεν είμαστε :p για μελλοντική χρήση ).
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Δηλαδη ρε φιλε @l.Kyveli επειδη υπαρχουν καποια τρολ, ειναι οκ να την λεμε σε ολους και ειναι ολα καλα;
Καλα εκανε ο @Orilis. Αν και κατα τη γνωμη μου ουτε με τρελη καχυποψια ουτε με τρελη εμπιστοσυνη θα επρεπε να υποδεχομαστε τα νεα μελη. Αλλα ειμαστε παθιασμενο φορουμ :)
Eίμαστε μια γυναίκα με πάθος, η Marie Claire.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf