2ος αρκούδος στην αγέλη.Πείστε με να μην τον πάρω!


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Είμαστε στην κόντρα για κάτι προσωπικά (ο πεθερός μου βασικά) και είναι λεπτή η υπόθεση και δεν μπορώ να ανακατευτω δυστυχώς

Στάλθηκε από το ST21i2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
Τον βλέπετε δηλαδή καθημερινά δίπλα σας να κακοποιείται και γυρνάτε το βλέμμα απ' την άλλη :-?
 


Ravendark

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2012
325
3
Χαλκίδα
Τον βλέπετε δηλαδή καθημερινά δίπλα σας να κακοποιείται και γυρνάτε το βλέμμα απ' την άλλη :-?
Αν μπορούσα θα έκανα κάτι. Δεν μπορώ να σου εξηγήσω. Υπάρχει λόγος σοβαρός φυσικά στη μέση.

Στάλθηκε από το ST21i2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Μπορουμε να παμε να το τζουρνεψουμε εμεις ας πουμε?
Αν το εχει ετσι οπως λες... mission possible.
Η εχει κανενα κανγκαλ πουθενα κοντα και τρεχουμε...

-Do not try this at home kids-



Παντως μεχρι να ερθει ο μικρουλης, που ευχομαι να ερθει με το καλο, θα ηταν ωραια να λυσουμε το θεμα του κοκερακου.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Δεν χρειάζεται να εξηγήσεις. Το ξέρω ότι υπάρχουν χιλιάδες σκυλιά που υποφέρουν με αυτό το τρόπο και χειρότερο στην ελληνική επαρχία και όχι μόνο αλλά αν το βλέπουμε μπροστά μας οφείλουμε να ξεπεράσουμε τα όποια εμπόδια και να δράσουμε.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Αν μπορούσα θα έκανα κάτι. Δεν μπορώ να σου εξηγήσω. Υπάρχει λόγος σοβαρός φυσικά στη μέση.

Στάλθηκε από το ST21i2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
Εννοείται ότι δεν θέλω να αναφέρεις τους όποιους σοβαρούς λόγους έχεις. Δεν τους αμφισβητώ, αλλίμονο, αλλά...δεν μου λένε και τίποτα, μπροστά σε μια ψυχή που υποφέρει καθημερινά. Δεν υπάρχει "δεν μπορώ" να κάνω κάτι. Πάντα υπάρχει τρόπος.
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δεν είχα αυτόν τον εντυ στο μυαλό μου αλλά δεν είναι άσχημη η ιδέα σου! Powerslave κιετς! Χαχα

Στάλθηκε από το ST21i2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
Μα σκέψου το... το power θα το εχει με τόσα κιλα... βάλε και εσένα που θα σε βγάζει βολτα σαν slave... :p
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Αντε με το καλό το αρκουδόσκυλο....πιστεύω ότι όλοι στην γειτονιά σου μόλις δουν κι άλλη ακρούδα θα μείνουν με το στόμα ανοιχτώ!!!χαχα:cool:
 


Ravendark

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2012
325
3
Χαλκίδα
Αντε με το καλό το αρκουδόσκυλο....πιστεύω ότι όλοι στην γειτονιά σου μόλις δουν κι άλλη ακρούδα θα μείνουν με το στόμα ανοιχτώ!!!χαχα:cool:
Ή θα μας κρεμάσουν κουδούνια!

Στάλθηκε από το ST21i2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Μπα, για κουδούνια δεν το βλέπω, δε μοιάζουν με πρόβατα. Σέλες μη σας δώσουν, αφού θα κυκλοφορείτε με τα πόνυ!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ή θα μας κρεμάσουν κουδούνια!

Στάλθηκε από το ST21i2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
Ε στην ανάγκη, παρε ενα ντέφι και κάνε και τον αρκουδιάρη! Εξασκηθείτε και στο dog dancing!!!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981