AND THIS IS HOW IT ALL STARTED..


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
"πώς ειναι ετσι η πατσαβουρα?"
δεν θα το ακουσεις ποτε αυτό!!! Και πιστεψε με οχι με καλή προθεση και με χαριτωμενιά ειπωμενο....
Το "ομορφο" ειναι υποκειμενικό.... αν κάναμε ο,τι θεωρείται κατά την κοινη γνώμη ομορφο, θα ειχαμε μεινει στις σπηλιες και τις τοιχογραφιες!
"πως είναι έτσι το σκυλί, έχει κάποιο πρόβλημα??"
και το έχω ακούσει 2 φορες παρακαλώ...

και ναι η ομορφια ειναι τελείως υποκειμενική, ας πουμε εγω πεθαινω με τα πλακομουτσούνικα σκυλια, λατρευω ζάρες!
τα παγκ δε, με αυτο το θλιμμένο και ανθρωπινο βλέμμα, με συγκινουν...
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
"πως είναι έτσι το σκυλί, έχει κάποιο πρόβλημα??"
και το έχω ακούσει 2 φορες παρακαλώ...

και ναι η ομορφια ειναι τελείως υποκειμενική, ας πουμε εγω πεθαινω με τα πλακομουτσούνικα σκυλια, λατρευω ζάρες!
τα παγκ δε, με αυτο το θλιμμένο και ανθρωπινο βλέμμα, με συγκινουν...

μονο η ομαδα 2 δεν θα ακουσει τίποτα για την εικονα της.... είμαι σιγουρη!
Αν μου ξαναπουν το νιντζα πατσαβουρα θα τους κανω τη μουρη αλα πεκινιιιιιιιιιιζ
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
γιατι εμενα? που συνεχως μου λενε, 'τον πατησε το τρένο;" . Τους κανεις τη μουρη κιμα ή δεν τους την κανεις?

τα παγκ δε, με αυτο το θλιμμένο και ανθρωπινο βλέμμα, με συγκινουν...
ακριβως ακριβως ! πραγματικα, οταν με κοιταζει με τα διαπεραστικα ολοστρογγυλα ματακια του λιώνω ..
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
γιατι εμενα? που συνεχως μου λενε, 'τον πατησε το τρένο;" . Τους κανεις τη μουρη κιμα ή δεν τους την κανεις?



ακριβως ακριβως ! πραγματικα, οταν με κοιταζει με τα διαπεραστικα ολοστρογγυλα ματακια του λιώνω ..
Γκοστ η εκφραστικοτητα αυτων των πλασμάτων δεν συγκρίνεται. και το ύφος τους και όλα, τι να λέμε τώρα...

και να μην δίνεις καθόλου σημασία σε όσους λένε τέτοιες αηδίες, σε καταλαβαινω απόλυτα, ακούω και εγώ τα χίλια δυο για τα μούτρα του συλβόσκυλου! Τα βρίσκω όμως απλά πανέμορφα, για μένα είναι η πιο όμορφη μουδούδα που υπάρχει!
 


OMBRE

Well-Known Member
15 Δεκεμβρίου 2013
59
0
Βρε παιδια ολα τα σκυλια ειναι ομορφα (τουλαχιστον για μενα), πιστευω οτι η ομορφια κρυβεται στο βλεμμα τους, ειναι μια καθαρη και ειλικρινη ματια.
Τωρα βεβαια καποιοι εχουμε και τις αδυναμιες μας, αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι αυτα (ε, Χανουλα?)
 


themdro

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2012
112
74
36
Βριλήσσια
χαχαχα μ αρεσετε :)

Απ την τελευταια μας εξορμηση και προπονηση βασικής υπακοής :D μαθαινουμε το περίμενε !!


και το αγορι στο πρωτο του μπανιο :rolleyes:


και φυσικα, μολις στεγνωσε ειχε τη φαεινη ιδεα να βουτηξει εδω ο μουργος :mad:-->>



περιττό να τονισω οτι επακολουθησε τιμωρία, διήμερη αφαγία με στεγνό παξιμάδι :cool:
Είναι και τα 2 υπέροχα και με τη δική τους ξεχωριστή ομορφιά Ghostdoc, να τα χαίρεσαι και να περνάτε πάντα τέτοιες όμορφες στιγμές μαζί! Εμένα προσωπικά με τρελαίνουν οι φάτσες των Pug, είναι κάτι το τελείως γραφικό!
 


Beyond Wonderland

Well-Known Member
6 Μαϊου 2013
1.108
1.753
(Για να σε δωσω στεγνα στον πεινασμενο απο φωτος λαο του dogforum Ghost!)

Ειδα κατι φωτογραφιες στο facebook απο το κοκκινοτριχο σκυλακι σου(καποιοι θα το χαρακτηριζαν πορτοκαλι,οι αδαεις!),και δεν τις βρηκα εδω.Και ερωτω:

ΓΙΑΤΙ ?
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
τι πράγμα??????


αυτό ειναι βαριά κατηγορία....


Ghostdoc ελα να λογοδοτήσεις....

παλι δλδ και στο φβ ο Κουλης στην απέξω?
 










Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
(Για να σε δωσω στεγνα στον πεινασμενο απο φωτος λαο του dogforum Ghost!)

Ειδα κατι φωτογραφιες στο facebook απο το κοκκινοτριχο σκυλακι σου(καποιοι θα το χαρακτηριζαν πορτοκαλι,οι αδαεις!),και δεν τις βρηκα εδω.Και ερωτω:

ΓΙΑΤΙ ?
Προδότη ! μ εδωσες στεγνότατα !! Δεν ειπαμε οτι Η Χανα ειναι ανθόμελο ; Γαλακτομπουρεκο; πουτιγκα ; Κουταλια κουταλια για να γλυκαίνεστε κάθε φορά , μεγαλη δόση θα λιγώσει :)

τι πράγμα??????


αυτό ειναι βαριά κατηγορία....


Ghostdoc ελα να λογοδοτήσεις....

παλι δλδ και στο φβ ο Κουλης στην απέξω?
ο κουλης ειναι εντος εκτός και επι τα αυτα . Παντου και παντα και μεσα στην καρδια μου. Αλλα η καλλονή ειναι αλλο φρουτο.. εξωτικο..

Ο κούλης κινεί τα νήματα από τα παρασκήνια
χαχα πεστο ψεμματα !

καντο μαρινακης αμα ειναι, οχι γκοστντοκ ;)
πλακα πλακα ο κουλης μοιαζει με το μαρινακη, ή μηπως ο μαρινακης με τοον κουλη? anyway !!
 


Katiariko

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2013
405
183
34
Αθηνα
Προδότη ! μ εδωσες στεγνότατα !! Δεν ειπαμε οτι Η Χανα ειναι ανθόμελο ; Γαλακτομπουρεκο; πουτιγκα ; Κουταλια κουταλια για να γλυκαίνεστε κάθε φορά , μεγαλη δόση θα λιγώσει :)
Ονομα και επιθετο σε πμ ΤΩΡΑ:rolleyes::p
 






Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Χα χαχαχα !! καλο !! και μη ξεχναμε οτι ενα ghost που σεβεται τον εαυτό του δεν κανει συχνές εμφανίσεις :p
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Σημερα το προγραμμα περιελάμβανε βολτα στην εξοχη. Κι ενω η Χανα ετρεχε σαν παλαβιαρα, μαζευε ξυλα, ουρλιαζε στα τρενα και στα αλογα, ο Κουλης στα 10 στρεμματα γης και δασους που ειχε διαθεσιμα, προτιμησε να κανει αυτο--->>>


μετα μου λετε για μαξιλαρακια και ιστορίες ! ο αρχοντας κοιμαται κ ορθιος :D
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Με τις διακρίσεις που κάνεις τι περιμενες????


το υφος του το βλέπεις? Ακόμα και οταν"κοιμάται ορθιος"....