AND THIS IS HOW IT ALL STARTED..




Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
η μαυρη αληθεια ειναι οτι τωρα τελευταια εχει αυτο το υφος.. σαν μελαγχολι-κουλης.. και δεν ειμαι σιγουρος τι φταίει, υποθέτω ομως η δίαιτα..
 


Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
η μαυρη αληθεια ειναι οτι τωρα τελευταια εχει αυτο το υφος.. σαν μελαγχολι-κουλης.. και δεν ειμαι σιγουρος τι φταίει, υποθέτω ομως η δίαιτα..
μάλλον βλέπει πως έρχεται μαξιλάρα king size για τη Χάνα, στη βόλτα δεν είναι (πλέον) το επίκεντρο των περαστικών, είναι κάπως στην απ' έξω και έχει ξενερώσει με τη ζωή του :p
 


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
ή απλά μπορεί να εχει βαρεθεί να ακουει τη χάνα να ουρλιάζει όλη την ώρα 'ελααα να παιξουμεεεε, παμε να κυνηγίσουμε τη μύγααα, ελα να φωνάξουμε στα μεγαλα ζώαααααα'

ο κουλης τώρα είναι στη φάση 'ελα να παίξουμε ένα σκάκι, και εν τω μεταξύ ας αναλύσουμε και το πολιτικό σκηνικό της κριμαίας'. Τι δουλειά έχει να πιλαλάει σαν την αλλη την τρελή ρε; :rolleyes:
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
η μαυρη αληθεια ειναι οτι τωρα τελευταια εχει αυτο το υφος.. σαν μελαγχολι-κουλης.. και δεν ειμαι σιγουρος τι φταίει, υποθέτω ομως η δίαιτα..
θα θελες.... οι αδιάκοπες διακρισεις που κάνεις φταίνε....
:mad:
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
οντως βρε παιδια ! εχουν τρελη διαφορά ενεργειας, δηλαδη κυριολεκτικα μιλουμε για τον ακουνητο και την καρακουνημενη ! πως να μπορεσω να συνδυασω αυτα τα δυο χαρακτηριστικά; δεν εχω βρει λυση και δε θα την παλεψω για πολυ ακομα ξεχωριστες βολτες 3 + 3 εξι φορες τη μερα.. ανθρωπος ειμαι κι εγω !
αυτο με το σκακι πολυ πετυχημενο ! Κασμπάρωφ ο Κουλης, το σκεφτεται, το ξανασκεφτεται και μετα ακολουθει μια κίνηση ενός βήματος χαχαχα . Ενω η αλλη η αλλοπαρμένη , μη δει στρέμμα και ανοιχτωσιά, θέλει να οργωσει τον καμπο !

θα θελες.... οι αδιάκοπες διακρισεις που κάνεις φταίνε....
:mad:
το παραδεχομαι οτι εχει γινει το επικεντρο, αλλα προσπαθω να μην το δειχνω και να κρατω ισορροπίες.. λες παρ ολα αυτα να το καταλαβαινει; δηλ εχουν τοση συναισθηση της συμπεριφοράς κλπ ωστε να αντιδρουν αναλογως ; για τα επιφανειακα συναισθηματα πχ ζηλεια κλπ το ξερω αλλα και για τα βαθυτερα ;
 
Last edited:


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δεν επρεπε να την πεις Χανα.... Αστέρω επρεπε να την ονομασεις


δεν ξερω αν ειναι γενικό, παντως εμενα η δικιά μου, οσο και να προσπαθώ να το παιξω ηρεμη και αδιαφορη όταν δεν ειμαι, με περνει πρέφα αμεσως!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Εγώ γιατί πιστεύω ότι μπορούν να μυρίσουν όλες μας τις ορμόνες και σε συνδυασμό με τη γλώσσα σώματός μας, μπορούν να μας "μεταφράσουν" πολύ καλύτερα απ'ότι φανταζόμαστε κι ίδιοι, ή απ'ότι καταλαβαίνουμε οι ίδιοι τον εαυτό μας?
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
ο καθιστός Βούδας..δλδ τι να πει κανείς γι αυτή τη φωτό. Είναι να πας να του χτυπάς το κεφάλι και να προσεύχεσαι "λεφτά, τύχη, υγεία" χαχαχα Αντίστοιχα, η φωτό της Χάννα που είναι;; ;)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ο καθιστός Βούδας..δλδ τι να πει κανείς γι αυτή τη φωτό. Είναι να πας να του χτυπάς το κεφάλι και να προσεύχεσαι "λεφτά, τύχη, υγεία" χαχαχα Αντίστοιχα, η φωτό της Χάννα που είναι;; ;)
μην του δινεις ιδεες καλε
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Δεν επρεπε να την πεις Χανα.... Αστέρω επρεπε να την ονομασεις



δεν ξερω αν ειναι γενικό, παντως εμενα η δικιά μου, οσο και να προσπαθώ να το παιξω ηρεμη και αδιαφορη όταν δεν ειμαι, με περνει πρέφα αμεσως!
Το Χανα ειναι προσεκτικά επιλεγμένο, δε θα μπορουσε να ταιριάζει περισσότερο κανένα!
Χανα στα Εβραικα = ευλογία
Χάνα στα Ιαπωνικά = μπουμπουκι, άνθος, λουλουδι
Χάνα στα Αραβικά= ευτυχία
Χάνα στα Κορεατικα= νουμερο ένα
Και αυτο ειναι στην ουσία, ενα ευλογημένο λουλούδι που χαρισε ευτυχία :)


Εγώ γιατί πιστεύω ότι μπορούν να μυρίσουν όλες μας τις ορμόνες και σε συνδυασμό με τη γλώσσα σώματός μας, μπορούν να μας "μεταφράσουν" πολύ καλύτερα απ'ότι φανταζόμαστε κι ίδιοι, ή απ'ότι καταλαβαίνουμε οι ίδιοι τον εαυτό μας?
Αυτο παιζει να ειναι μεγάλη αλήθεια, απλως πιστευω οτι η επιστημη δε μπορεσε ακομη να το αποδειξει ! Εχω πολλες ενδειξεις οτι συμβαινει.
 


OMBRE

Well-Known Member
15 Δεκεμβρίου 2013
59
0
Εγω βλεπω τωρα να προσπαθει ο Ghost να προωθησει τον Κουλη..
που ειναι οι φωτο του λουλουδιου?
Παντως δεν το λεω με καμαρι, αλλα κι εγω οσο και να προσπαθω να κρατησω τις ισσοροπιες οι αδυναμιες φαινονται (και νομιζω το καταλαβαινουν τα ατιμα).
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Να ενας Χριστιανος που μ ενιωσε και ειδε την τιτάνια προσπάθεια!!! Να σαι καλα φιλε μου :)
Σκοπιμα δε μπηκε το λουλουδακι μου ! Αλλα μιας και το ζητας και μιας και αποψε κλεινουμε τους 5 μηνες ειναι νομιζω σωστό να μπει μια που ταιριάζει γάντι :)
 
  • Like
Reactions: kanarini




poumpa

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2014
60
2
Γιατρε φαντασμα....θελουμε κι'αλλες φωτογραφιες!!! Κουκλια πραγματικα!
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
Kαταπληκτική φώτο!

Αλλά επαίσχυντος still περί Κούλη. Τσκ τσκ, και ξανά τσκ.
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
εκεινη η σκια,πολυ ακυρη ! :mrgreen:



(ολοι οι φιλοκουλικοι θα βρουν τα φαουλ της φωτο τωρα) :)
ναι γμτ! 3 ωρες εκανα φροντιστηρια στο φωτομάγαζο και δεν καταφερα να την εξαλείψω !! παλι καλ που φαινομαι μισος, κατι ειναι κι αυτο :)

Γιατρε φαντασμα....θελουμε κι'αλλες φωτογραφιες!!! Κουκλια πραγματικα!
θα βαλω θα βαλω !! θεεεεεενκς!!!!!!!!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ναι γμτ! 3 ωρες εκανα φροντιστηρια στο φωτομάγαζο και δεν καταφερα να την εξαλείψω !! παλι καλ που φαινομαι μισος, κατι ειναι κι αυτο :)



θα βαλω θα βαλω !! θεεεεεενκς!!!!!!!!
βαλε και τον κουλη να φαίνεται μισός και ψηλος, και από παγκ θα τον δεις μαστιφ!!! με αααααααααααλλο μάτι!
 


Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
εκεινη η σκια,πολυ ακυρη ! :mrgreen:

(ολοι οι φιλοκουλικοι θα βρουν τα φαουλ της φωτο τωρα) :)

εγώ ξέρω πως ο Κούλης κοιτάει την κάμερα, η ντίβα Χάνα από την άλλη... αγρόν ηγόραζε. :p

ΚΟΥΛΗΣ FOR PRESIDENT !