Barbie, Ρέα & Χαρά!


Status
Κλειδωμένο θέμα




haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
και μια σημερινή με καλήτερο φως



Το σκούρο αγόρι είναι ο μαχητής μου και έχω την εντύπωση ότι θα γίνει ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ.
Βάζει γρήγορα βάρος, είναι ευκίνητος και φωνακλάς. Ελπίζω να κάψει πολλές καρδιές.
Όταν γεννήθηκε δεν κουνιόταν ούτε ανέπνεε, η Χαρά προσπαθούσε σκληρά αλλά δεν γινόταν τίποτα και μετά με κοίταξε τόσο εκφραστικά ζητόντας μου να τον βοηθήσω.
Έκανα τα πάντα, ό, τι ήξερα, δεν μπορούσα να την απογοητεύσω. Δάκρισα και προσπαθούσα και στο τέλος μετά από κάποια λεπτά άρχισε να αναπνέει με δυσκολία και να κουνιέται. Χάρηκα τόσο πολύ που δεν τα παράτησα...
 






























Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Tι όμορφα λευκά παπουτσάκια! Θα τα κρατήσει και στην ενηλικίωση ή αλλάζει τόσο το χρώμα που είναι θέμα πιθανοτήτων?
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Tι όμορφα λευκά παπουτσάκια! Θα τα κρατήσει και στην ενηλικίωση ή αλλάζει τόσο το χρώμα που είναι θέμα πιθανοτήτων?
όχι, εκεί που είναι άσπρο, θα παραμείνει άσπρο. Συνήθως τα σκούρα χρώματα ανοίγουν αλλά αυτό δεν είναι κανόνας. μπορεί μετά από 2 χρόνια θα ξανασκουραίνουν.
Οπότε στα άλλα χρώματα (εκτός άσπρου και μαύρου) είναι όπως το είπες - θέμα πιθανοτήτων :)
 
  • Like
Reactions: Orilis




Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.933
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95