Barbie, Ρέα & Χαρά!


Status
Κλειδωμένο θέμα


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
χαχαχα τα χαλάκια!!!
και εμεις όπου κάνει ρευμα στο σπιτι παμε και αραζουμε στα πλακάκια!
 








haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Α
να το παρεις! :D
Αχ, δεν ξέρω, μεγάλο το δίλημμα. Είναι πολύ δελεαστική πρόταση co-ownership και το κουτάβι είναι απο τις καλύτερες γραμμές τις Ευρώπης αλλά... είναι αγόρι :(
Δύσκολη απόφαση...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Α


Αχ, δεν ξέρω, μεγάλο το δίλημμα. Είναι πολύ δελεαστική πρόταση co-ownership και το κουτάβι είναι απο τις καλύτερες γραμμές τις Ευρώπης αλλά... είναι αγόρι :(
Δύσκολη απόφαση...
Παντα αυτό το τσουτσουνι μες τη μέση χαλάει τα πράγματα!!!
Σκέψου πώς θα αντιμετωπισεις μελλοντικά τους οιστρους στο σπιτι. Με πόσα ηρεμιστικά θα τη βγαζεις? Οχι, οκ σκέψου "α-φυλα"
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Αφου διακρινω ενα εκτροφικο πλανο στο βαθος/οριζοντα, τι σε χαλαει το φυλο? :D Ή ειναι η ιδεα μου? :cool:

Παντα αυτό το τσουτσουνι μες τη μέση χαλάει τα πράγματα!!!
Δεν θα το σχολιασω οπως αρμοζει σε τετοιου τυπου σχολια γιατι μας διαβαζουν κι ανηλικοι. :rolleyes:
 
  • Like
Reactions: ghelly


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Αφου διακρινω ενα εκτροφικο πλανο στο βαθος/οριζοντα, τι σε χαλαει το φυλο? :D Ή ειναι η ιδεα μου? :cool:
Δεν είναι η ιδέα σου, απλά το πλάνο ήταν διαφορετικό. Για να μη μπω σε λεπτομέρειες θα πω μόνο ότι δεν προβλέπαμε να έχουνε επιβήτορα στο σπίτι.
Λοιπόν θα τα ζυγίσω όλα και θα αποφασίσω.
Αν και όταν τον πάρουμε, το φόρουμ θα ενημερωθεί με κατάλληλο οπτικό υλικό ;)
 








haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
μόλις γεννήσαμε! από 1:40 εως 4:16 δηλαδή σε 2,5 ώρες έχει κάνει 6 κουταβάκια: 4 κορίτσια και 2 αγοράκια. Η Χαρά τα κατάφερε τέλεια με λιγοστή βοηθεια από μένα. Το αγοράκι που γεννήθηκε τελευταίο ήταν σχεδόν νεκρό αλλά τα κατάφερε - τον συνέφερα.
Τώρα όλα τρώνε και φαίνονται μια χαρά και η Χαρά καλά είναι αλλά κουρασμένη.
Είμαι πανευτυχής :) και ελπίζω όλα θα ανπτύσσονται σωστά.
 








haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Ευχαριστώ πολύ! Βασικά ήδη έχουμε καλά σπίτια (έτσι πιστεύω τουλάχιστον) αν και μερικοί θα στεναχωρηθούν. Απλά θα δω ποιο κοριτσάκι θα κρατήσω για μένα - έχω 2 επικρατέστερα :)
 




ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
μόλις γεννήσαμε! από 1:40 εως 4:16 δηλαδή σε 2,5 ώρες έχει κάνει 6 κουταβάκια: 4 κορίτσια και 2 αγοράκια. Η Χαρά τα κατάφερε τέλεια με λιγοστή βοηθεια από μένα. Το αγοράκι που γεννήθηκε τελευταίο ήταν σχεδόν νεκρό αλλά τα κατάφερε - τον συνέφερα.
Τώρα όλα τρώνε και φαίνονται μια χαρά και η Χαρά καλά είναι αλλά κουρασμένη.
Είμαι πανευτυχής :) και ελπίζω όλα θα ανπτύσσονται σωστά.
χαίρομαι και εύχομαι τα καλύτερα.. ενθουσιάστηκα από την λεξη ''συνέφερα'' γιατί και από ιατρικής πλευράς ''δείχνει'' οτι κάτι πήγε να χάσει (την ψυχή) και του την ξαναέφερες στο σώμα ! (και το λιποθυμάω επίσης) :)
 




Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981