Genesis Fila.Το Ροξακι και ο 1ος τοκετος


Status
Κλειδωμένο θέμα

omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
despina διαλεξες την καπεταν φασαρια γαυγιζει και γρυλιζει προς καθε κατευθινση και γενικα γκρινιαζει συνεχεια.
Η αλανα δεν μιλαει δεν λαλαει αλλα εχει δυναμη για δυο και μαλλον θα εχει διαστασεις αρσενικου.
Ο Antigo η 007 ειναι κι αυτος φασαριας,το βλεμμα ειναι που δεν ανοιξαν ακομα τα ματια του,το χρωμα του θα γινει αργοτερα οπως στο κεφαλι του.
Ο πιο βαρυ μανγκας ομως ειναι ο Almeida μιλαμε θα γινει το Φιλα.
Δεν σας εχω γραψει ομως ποιος ηταν ο στοχος μου απο τοτε που αρχισα με τα Φιλα,ηθελα στην διαρκεια να βγαλω ενα σκουρο σοκολατι τιγρε αρσενικο με ασπρες καλτσες μπροστα μεχρι το γονατο και να εχει τον χαρακτηρα του Δαιμονα,εν μερει τα καταφεραμε με την πρωτη αλλα ειναι δυο θυληκα και οι καλτσουλες ειναι κοντες,η μπορει να βγη η Αλανα αγοροκοριτσο:):):)
 


rottaki

Well-Known Member
4 Αυγούστου 2008
603
1
Κέρκυρα
Χαχαχαχα.... πολύ γέλιο έχουν, η αμαζόνα είναι όλα τα λεφτά, τι ξυνισμένα μούτρα είναι αυτά?:paja1:
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Να σας ζήσουν!Καλό θεματάκι για όσους πιστεύουν πως το να γεννήσει η σκύλα τους είναι εύκολη υπόθεση.Εγώ με τα βιντεάκια ψιλοφρικάρισα:eek:.
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Αχ εμένα πάλι πολύ μ'αρεσε!!!! Δωσ'μου κουτάβια και πάρε μου την ψυχή!! Οτι κουτάβια και νά'ναι!!! Και το καλύτερο είναι οτι μόλις μεγαλώσουν και γίνουν "βουβάλια" τα δίνεις! Μηπως να τα παρατησω όλα και να πάω στην επαρχία να γίνω εκτροφέας??:D:D

(μη με παρεξηγήσετε.... πλάκα κάνω... εγώ συννειδητά πήρα ενηλικο σκύλο για ν'αποφύγω το καθάρισμά και τις καταστροφές! αλλά κάτι παθαίνω οταν βλέπω κουτάβια και αποβλακώνομαι!!)
 








omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Despina φιλα και εργασια?Αρσενικο?στον 1ο χρονο θα σου εχουν μακρυνει τα χερια 2 ποντους,στο 2ο θα εχεις πονους στην ωμοπλατη,και ο ερεθιστης θα σου ζηταει βαρεα και ανθυγειινα.
Θυληκο?θα το πηγαινεις καθε μερα στον γιατρο για εξετασεις αυτιων, θα ακουει ολους τους ηχους εκτος απο την δικη σου φωνη,θα ειναι μια ψιλοανεξαρτητη μανταμ,και συ θα εισαι μπατλερ.
 




despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Despina φιλα και εργασια?Αρσενικο?στον 1ο χρονο θα σου εχουν μακρυνει τα χερια 2 ποντους,στο 2ο θα εχεις πονους στην ωμοπλατη,και ο ερεθιστης θα σου ζηταει βαρεα και ανθυγειινα.
Θυληκο?θα το πηγαινεις καθε μερα στον γιατρο για εξετασεις αυτιων, θα ακουει ολους τους ηχους εκτος απο την δικη σου φωνη,θα ειναι μια ψιλοανεξαρτητη μανταμ,και συ θα εισαι μπατλερ.
βρε συ omarok εχεις πολυ πλακα ωρες ωρες!χαριτολογωντας το ειπα επειδη εχω εγω εργασιακο κ οτι επελεξα κ καλα μ αυτο το κρητηριο!
ειπαμε filla=υπερσκυλος...τελος!:D:)
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Εγω καταλαβα και εκανα χιουμορ,και εσυ καταλαβες(πλακα εχεις βρε Ηλια)γιατι μου πετας στο τελος την σφηνα:D:D:D
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Εγω καταλαβα και εκανα χιουμορ,και εσυ καταλαβες(πλακα εχεις βρε Ηλια)γιατι μου πετας στο τελος την σφηνα:D:D:D
εχεις διιο,δεν σε ξαναπειραζω!!!!:D:p
 








Dogo

Well-Known Member
11 Μαϊου 2007
307
0
Πολύ ωραία όλα!

Να ρωτήσω κάτι,ποιά από τα κουτάβια είναι ήδη κλεισμένα και ποιά διαθέσιμα;
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Θεωρητικα 1 αρσενικο και 2 θυληκα ειναι ελευθερα(2 μενουν στην Δραμα και 2 πανε γερμανια),πρακτικα ειναι ολα ελευθερα(δεν κανω ακομα ρεζερβε), θα κλεισω στις 40 μερες για να μπορουν να δουν και κατι απο σκυλο,στους 2,5 -3 μηνες φευγουν.
 




omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Πρεπει να ειναι ο αμιγκο και του αρεσουν τα μεΓΑΛΑ στηθη:p:p:p
Γιατι τι εκανε το πικολο?
 




Status
Κλειδωμένο θέμα