Jackie Labrador retriever




smoodah

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
74
0
Τα lab δεν είναι σκύλοι. . . .;)

Να τη χαίρεσαι την ομορφιά σου και να ζήσετε παρέα πολλά και όμορφα χρόνια.
 


elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1
Τελικά δεν ειναι!! Ειναι 2.5 χρόνων και ακομη δεν εχει ωριμάσει! Στο σπιτι νομίζουμε οτι έχουμε ενα μωρο !!!

Και εδω μια στη θαλασσα! Τωρα που καλοκαίριασε δεν πολυ πάμε γιατι οι παραλίες γέμισαν και δεν είμαστε επιθυμητοι απο κάποιους
Εδω είμαστε έτοιμοι για ποδηλατοβολτα!
 




συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Υπεροχη ειναι!
Εχουν τοσο θετικη ενεργεια αυτα τα πλασματα...Ακομα και το μουτρο τους χαμογελαστο ειναι!
 


elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1
Η τζακαρα και εγω σας ευχαριστούμε πολυ!
Ακούστε σκηνικό που εγινε το μεσημέρι!
Είχαμε πατάτες με λουκάνικα! Καθόμαστε στο τραπέζι και αυτη απο κάτω σου λεει κάτι θα τους πέσει!!!!
Βγάζει η μαμά μου απο το φούρνο ενα λουκάνικο με το πιρουνι και μέχρι να το φέρει στο τραπέζι της έπεσε κάτω και της ήρθε της άλλης λουκάνικο εξ ουρανού!!!
 








ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Η τζακαρα και εγω σας ευχαριστούμε πολυ!
Ακούστε σκηνικό που εγινε το μεσημέρι!
Είχαμε πατάτες με λουκάνικα! Καθόμαστε στο τραπέζι και αυτη απο κάτω σου λεει κάτι θα τους πέσει!!!!
Βγάζει η μαμά μου απο το φούρνο ενα λουκάνικο με το πιρουνι και μέχρι να το φέρει στο τραπέζι της έπεσε κάτω και της ήρθε της άλλης λουκάνικο εξ ουρανού!!!
Respect.... αυτο θα πει η υπομονη/επιμονη επιβραβεύεται. Εμ περιμενε ψιχουλακι και της εσκασε ολο το λουκάνικο.... Πες μου οτι προλαβε και το πηρε...
 


elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1

Μόλις γυρίσαμε από τη θάλασσα!
Αν και το καλοκαίρι ψιλό αποφεύγουμε το μπάνιο, την έβαλα μέσα στο αμάξι, πήγαμε σε μια μή οργανωμένη παραλία και ξεκινήσαμε το κολύμπι!!
Αυτό που με προβληματίζει είναι πως ή μικρή άθελα της μας γρατζουναει με τα νύχια της κολυμπώντας!
Ξέρετε αν υπάρχει κάποιο προστατευτικό για τα νύχια της;
 






KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
αυτό με τα νύχια μου το έκανε και μένα κουτάβι αλλά περισσότερο γιατί της άρεσε να την παίρνω αγκαλιά,με τον καιρό το σταμάτησε ίσως επειδή κατάλαβε γιατί όταν ερχόταν πάνω μου απαλά την έκανα άκρη γιατί θα με έκανε σουρωτήρι.τώρα κολυμπάει δίπλα μας και μας κοιτάζει να δεί αν είμαστε καλά,επιπλέον κάνει παρέα σε άσχετους και πάει στην άλλη άκρη μόνη της για κολύμπι(πραγματικά είναι τρομερή κολυμβήτρια η άτιμη).:p
 




elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1
Χαχαχαχα μάλλον αυτή είναι η λύση! Ολο την σπρωχνω!
Εν τω μεταξύ επειδή είχε βράχια και κόσμο δεν την άφηνα να βγαίνει έξω και της είχα δέσει το κιλά το στη σανιδα!
Και όταν κουράστηκε δίνει μια και γραπωνεται πάνω στη σανιδα :p
 


elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1
Η τζάκυ ποζάρει με θέα τη θάλασσα

Και αυτή είναι σημερινή. Είναι σε οίστρο και μιας και το βρακακι της περιόδου σκιστηκε, φοράει πανα για να μη λερωσει!
Μπορεί να μην είναι τόσο σεξυ αλλά τη δουλειά του την κάνει!!
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU