Me and my dog




byroncity

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2015
162
276
33
Αχαχαχα ε τοτε οποιος δεν εχει σκυλο ας φροντισει αμεσα να αποκτησει για να μην βαζει φατσουλες που κλαινε, αλλα απο τις αλλες τις καλες:)
 
  • Like
Reactions: kasi


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
@Haris Drazen εσύ μπορείς να βάλεις μία φωτογραφία εις ένδειξη διαμαρτυρίας ξέρω γω, με το ανάλογο πλακάτ. Εναλλακτικά νέες στο δρόμο και φωτογραφίσου με ό,τι σκυλί βρεθεί στον δρόμο σου. Υπάρχει βέβαια και ή λύση της υπομονής αλλά δεν έχει πλάκα... ;):whistle:
 






d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
δεν μπορώ να μην βάλω την φοβερή οικογενειακή μας φωτό!
Και κάπως έτσι το mareco μπορεί πλέον να λέγεται και η mareco..
Βλέπετε; Ωραία τα αποκαλυπτήρια, αλλά χάνεται και το μυστήριο ρε παιδί μου..

Μου αρέσει, που φωτογραφία της αφεντομουτσουνάρας μου στο FB δεν έχω βάλει, αλλά εδώ έτρεξα να "φακελωθώ". Θυμήθηκα δε και κάτι φωτογραφίες σε παλιότερα ποστ, όπου τα μέλη του forum συνήθιζαν να καλύπτουν το πρόσωπό τους με θολούρες και μουτσούνες.. Τι μας συνέβη παιδιά; Μήπως με την πρόσφατη απώλεια του Γιάννη το ό,τι την ακολούθησε εδώ, μας έσκασε και μια αναθεώρηση για το τι μπορεί να σημαίνει η συμμετοχή μας στο forum;
 








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.655
7.765
Kαλά το θέμα φυσάει, είμαι πολύ περήφανη για τον εαυτό μου και λίγο για τον @epial που ήθελε να ξέρει τις φάτσες των συμφορουμιτών :p , μπήκαν υπέροχες φωτογραφίες !!!
Το θέμα είχε να κάνει με το ταξίδι που κίνησε να πάει ο Γιάννης, το μακρυνό και το τελευταίο...Κάποτε τον γνώρισα από τα σκυλιά του και του μίλησα λόγω αυτών..τον ρώτησα αν είναι ο Johnk και μου χάρισε ένα γλυκό χαμόγελο ίδιο με την γλύκα και την καλοσύνη της ψυχής του. ΄Εφυγε απρόσμενα και πολλοί γράψανε ότι θα θέλανε να τον γνωρίσουν προσωπικά. Ε το πρώτο βήμα για προσωπική επαφή είναι να ξέρεις την φάτσα του άλλου, έτσι δεν είναι;
 


matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Οσο και να σας αγαπω παιδια την φατσα μου στο διαδικτυο δεν την βαζω. Ουτως ή αλλως παλι απο τα σκυλια νομιζω θα αναγνωριζα καποιους απο εσας.

Εκτος αυτου σαν την προσωπικη επαφη τιποτα, και μιας και τα λεμε το Σαββατο εχει απογευματινο αγωνα ατζιλιτυ στην Ανθουσα. Δεν κανονιζουμε μια συναντηση με παραλληλο σχηματισμο κερκιδας να ζητωκραυγασουμε τους συμμετεχοντες?
 




d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Οσο και να σας αγαπω παιδια την φατσα μου στο διαδικτυο δεν την βαζω. Ουτως ή αλλως παλι απο τα σκυλια νομιζω θα αναγνωριζα καποιους απο εσας.

Κάτι μου λέει, ότι είσαι ο τύπος που εμφανίζεται στο μασκέ πάρτι αμασκάρευτος..:D
Μόνο ένα έχω να σου πω.. Ντροπή!:p
Κάτι για την παραλία γυμνιστών πήγα να πω αρχικά, είπα να αλλάξω το παράδειγμα, μην προσβάλω τίποτα χρηστά ήθη..:ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: anastasiak


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.655
7.765
Οσο και να σας αγαπω παιδια την φατσα μου στο διαδικτυο δεν την βαζω. Ουτως ή αλλως παλι απο τα σκυλια νομιζω θα αναγνωριζα καποιους απο εσας.
Να προσέξεις πάντως γιατι το έξυπνο πουλί από την μύτη πιάνεται!!! Ο άντρας μου χάκερ στα νιάτα του και προγραμματιστής πλέον αποφεύγει τα social media σαν τον διάολο το λιβάνι, όσο για φωτογραφίες της φάτσας του στο διαδίκτυο καλύτερα να τον αφήσεις νηστικο! :p
Πριν λίγο καιρό ήταν στο χωριό του και καθώς χάζευα στο fb εγώ βλέπω ξαφνικά ποστάρισμα θειάς του με αυτόν πρώτη μουρη στο fb!! Το γέλιο που έριξα ακόμα το θυμάμαι!!!
Όσο για την προσκληση θα κάνουμε τα πάντα να ανταποκριθούμε!
 




matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
@d-friend μαλλον το αντιθετο θα ελεγα, κινδυνευω να παω σε κανονικο παρτυ μασκαρεμενη :LOL:.

@I.Kyveli ξερω οτι καποια στιγμη θα την πατησω, αλλα τουλαχιστον δεν θα εχω βαλει τα χερακια μου να βγαλω τα ματακια μου:whistle:

Αντε μαζευτειτε....
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Στους σκυλο χωρους δλδ εσεις δεν αναφερεστε στους ανθρωπους με τα ονοματα των σκυλων τους;
Ο με την φλαφυ;
Θυμαμαι μια παλιοτερα που ειχε μεινει ως η Μπομπαινα.

Προσωπικα μου παιρνει πολυ χρονο να ασχοληθω με τον ανθρωπο πισω απο το σκυλο. :oops:
 


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με τα μουτρα μου στο διαδικτυο...οσοι τα βλεπουν εχουν...:LOL:

τον σκυλο ομως δεν τον ανεβαζω,εδω και πολυ καιρο...οσο το εκανα παθαινε τα μυρια οσα...μολις το σταματησα ισιωσε και ο μαλακας...

εαν προσθεσετε σε αυτο οτι ειμαι ενας ευφυεστατος ανθρωπος,χωρις κανενα κομπλεξ,καθολου προληπτικος,που δεν περναει κατω απο σκαλες,πιανει μυτη και μαλλι οταν βλεπει ψοφιμι,κυκλοφορει με σκορδα και ματοχαντρες,αντιλαμβανεστε τις πιθανοτητες που υπαρχουν να ανεβασω φωτο του καραγκιοζη...