mi corazon..!!!το πιο όμορφο κουτάβι


sakann

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2011
1.641
6
Θεσσαλονίκη
Καλά Κατερίνα μου κάτσε να ξανάρθω και θα την φάω το φάω το Corazoniii!!! χιχιχι άσε φύγανε και τα σημάδια που είχαμε χαχαχαχ πάμε για καινούρια τώρα που μεγάλωσε κιόλας χαχαχαχ
Εσύ να συνεχίσεις το τραγούδι γιατί το ακούω συνέχεια και θέλω να το ακούσω τελειωμένο!!!;)
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
IMG_7358.jpg
Ρε παιδιά ξέρετε κάποιο παιχνίδι/μπαλάκι που να είναι γερό και να αντέξει τουλάχιστον 3 μέρες?
Ότι της έχω πάρει το διαλύει μέσα σε 1 ώρα...........Της έδωσα και ένα μπαλάκι του τένις για πιο "γερό" και να τα αποτελέσματα..Ο καημένος ο Σανάκος έχει μείνει χωρίς παιχνίδια!!!!!!!!!:confused:
 








cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Τέλεια!!Θα πάω σήμερα να πάρω και στους δυο!!!Ελπίζω να αντέξει!!!!!!!!!!:p
Ευχαριστώ πολύ!!!!;)
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Υπαρχουν και αρκετα παιχνιδια που ειναι φτιαγμενα απο το ιδιο υλικο που ειναι και το κονγκ.. και δε παθαινουν τιποτα. Εμεις εχουμε ενα μπαλακι με σχοινι πανω απο ενα χρονο και οσο και αν προσπαθει να το μασουλησει δεν ...
 




vlaxos

Well-Known Member
24 Μαϊου 2012
240
4
Πολύκαστρο
κουκλι το κοραζονι..να την χαιρεσαι..θα σου προξενευα τον δικο μου αλλα ειναι λιγο μικρος ακομα..3 μηνων ειναι ο αλητης..χαχαχα
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Ευχαριστώ πολύ!!!Και ο δικός σου είναι πολύ όμορφος!!!!!

Μπαααα σιγά μην της βρω και γαμπρό...καλόγρια θα την κάνω εσώκλειστη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 












mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.887
Αλλα σκυλάκια έχουν τα λούτρινά τους, να "σκοτώνουν" και η Κορασόν έχει τον Σαν!
Τι βρωμοθήλυκο Χριστέ μου :confused:
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Εμένα κάνουν και τα 3 μαζί έτσι! Κι όταν παρασύρονται η Λάρα με τον Prince και ξεχνάνε να δαγκώσουν το Νόρρις σε μια γύρα, αρχίζει να γαυγίζει σαν υστερικός και τότε του ορμάνε και οι 2 μαζί, τότε αυτός γυρίζει ανάσκελα πανευτυχής και κάθετε να τον δαγκώνουν, μέχρι ο Prince να του δαγκώσει τα π@π@ρια και τότε γίνεται τούρκος και του ορμάει και ο Prince φεύγει τρέχοντας και η Λάρα ξοπίσω του να τον μαλώσει που έκανε το Νόρρις να κλάψει.......και φτου κι απ`την αρχή :rolleyes:

Είναι απόλαυση να τα βλέπεις, εκτός απ`όταν πηδάνε πάνω στον καναπέ για να δαγκωθούν την ώρα που έχεις αράξει εσύ πάνω.
 




zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
κυρια ειναι η corason και εχω ηδη στειλει την αναφορα μου στον ρουντ να την εχει στα υπ οψιν του.
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Ωραία παίζουν! Αφού ο Σαν έχει ακόμα το κεφάλι του, πάλι καλά! :lol:
Πάλι καλά δεν λες τίποτα.....!!!

Αλλα σκυλάκια έχουν τα λούτρινά τους, να "σκοτώνουν" και η Κορασόν έχει τον Σαν!
Τι βρωμοθήλυκο Χριστέ μου :confused:
χαχαχχχαχαχχαχ καλά πρέπει να την δεις όταν θέλει να κατεβάσει τον Σαν απ' τον καναπέ για να "παίξουν" και τον πιάνει απ' το αυτί για να τον ρίξει κάτω..Αυτός όμως το ξεκινάει κάθε φορά..τον τρώει ο πισινούλης του....!!!

Εμένα κάνουν και τα 3 μαζί έτσι! Κι όταν παρασύρονται η Λάρα με τον Prince και ξεχνάνε να δαγκώσουν το Νόρρις σε μια γύρα, αρχίζει να γαυγίζει σαν υστερικός και τότε του ορμάνε και οι 2 μαζί, τότε αυτός γυρίζει ανάσκελα πανευτυχής και κάθετε να τον δαγκώνουν, μέχρι ο Prince να του δαγκώσει τα π@π@ρια και τότε γίνεται τούρκος και του ορμάει και ο Prince φεύγει τρέχοντας και η Λάρα ξοπίσω του να τον μαλώσει που έκανε το Νόρρις να κλάψει.......και φτου κι απ`την αρχή :rolleyes:

Είναι απόλαυση να τα βλέπεις, εκτός απ`όταν πηδάνε πάνω στον καναπέ για να δαγκωθούν την ώρα που έχεις αράξει εσύ πάνω.
χαχαχχαχ η αλήθεια είναι δεν το απολαμβάνω πάντα ιδιαιτέρως...απανωτά εγκεφαλικά παθαίνω κάθε φορά που πιάνει τον μικρό απ το λαιμό αλλά εντάξει προς το παρόν όποτε τον πονάει πολύ την "διορθώνει" και αυτή κάθεται στα αυγά της και του κλαίγεται.. τώρα αν αλλάξει ποτέ αυτό δεν ξέρω...:rolleyes:

κυρια ειναι η corason και εχω ηδη στειλει την αναφορα μου στον ρουντ να την εχει στα υπ οψιν του.
Τιμή μας!Αν την αναλάβει κιόλας να την βάλει στον ίσιο δρόμο ακόμα καλύτερα!!!Εικονοστάσι θα του φτιάξω!!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.868
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki