Mikeius vs Φιλοζωοι-Comedy lab


ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Ο τυπος με τα γνωστα μπραφ βιντεακια εκανε και ενα για φιλοζωους.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ.


[video]http://www.comedylab.gr/video/1822/55-mikeius-vs-%CF%86%CE%B9%CE%BB%CF%8C%CE%B6%CF%89%CE%BF%CE%B9?AVS=f57520d6613b59a794c5c5ca5ace83c0[/video]
 






D

Deleted member 14614

Guest
Ο τύπος είναι εμετικός. Άντεξα μέχρι το πρώτο 3λεπτο. Κλασικός Ελληνάρας που του φταίνε όλα, αλλά, φυσικά, ο ίδιος αποτελεί ένα ον ανώτερης νοημοσύνης και εξαιρείται από τον κανόνα.
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Ο τύπος είναι εμετικός. Άντεξα μέχρι το πρώτο 3λεπτο. Κλασικός Ελληνάρας που του φταίνε όλα, αλλά, φυσικά, ο ίδιος αποτελεί ένα ον ανώτερης νοημοσύνης και εξαιρείται από τον κανόνα.
μισο ερχονται οι ελ
 




Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
χαλαρώστε καλέ, σάτιρα είναι. Άστοχη και άνοστη για τα γούστα μου, αλλά και πάλι ...
 






sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Εμένα γενικά μ'αρέσει ο Mikeus. Έχει πολλές έξυπνες διαπιστώσεις, και κυρίως κυνικές. Πουλάει βέβαια γκροτέσκα αισθητική και βωμολοχίες, αλλά το αντέχω.
Στο ίδιο πλαίσιο και το βιντεάκι για τους φιλόζωους.
Και κυρίως συμφωνώ για το κομμάτι της "αυτοδικίας" που το έχουμε ξεφτιλίσει στον χώρο μας.
 








betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Είναι καραγκιόζης. Δεν έχω δει πολλά βιντεάκια αλλά πολλά από τα κείμενα του, όσα είχα διαβάσει και με αφορούσαν δηλαδή, με είχαν κάνει να γελάσω πολύ. Ακριβώς επειδή αναγνώριζα τον εαυτό μου. Είναι μονόπλευρο, γκροτέσκο, τραβηγμένο απ τα μαλλιά και το χειρότερο απ όλα, έχει δίκιο!

Μετα το βιντεο για τους τζιβατους δε μπορω να κρατησω κακια!
Ακριβώς!!! :D

Μπορεί να μην είμαι συντονισμένη με την εποχή αλλά όταν για το παραμικρό ο κάθε τυχαίος πίσω απ το πληκτρολόγιο έχει τόσο εύκολο να γράψει την ευχή "Ψόφος", σημαίνει ότι έχει χαθεί το μέτρο.
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Πώς πληρώνει η Google, με views η με subscriptions?

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 




nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Όχι. Περιέργεια καθαρά. Ξέρω πως στο εξωτερικό υπάρχει μεγάλη τάση με youtubers που ζουν αποκλειστικά από τα videos που ανεβάζουν. Σε μια κίνηση μιμητισμού κ ελέω κρίσης προσπαθούν κ κάποιοι στην Ελλάδα να τσεπωσουν κάνα ψιλό έτσι..
Απλώς οι ξένοι έχουν το πλεονέκτημα της αγγλικής και απευθύνονται ουσιαστικά σε όλο τον πλανήτη, οπότε τα subs και τα views δεν είναι δύσκολα. Ο Έλληνας πρέπει να προκαλέσει κ λίγο, να κράξει κοινωνικές ομάδες που θα αντιδράσουν κ να γίνει τζερτζελος γενικά μπας και πέσει κάνα view..

Το video το έκλεισα φυσικά στα πρώτα seconds. Οι ανθρώπινες εκτελέσεις που παρουσιάζει ο τύπος είναι ακριβώς η επιβεβαίωση αυτού που λέω πιο πάνω.

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Όχι. Περιέργεια καθαρά. Ξέρω πως στο εξωτερικό υπάρχει μεγάλη τάση με youtubers που ζουν αποκλειστικά από τα videos που ανεβάζουν. Σε μια κίνηση μιμητισμού κ ελέω κρίσης προσπαθούν κ κάποιοι στην Ελλάδα να τσεπωσουν κάνα ψιλό έτσι..
Απλώς οι ξένοι έχουν το πλεονέκτημα της αγγλικής και απευθύνονται ουσιαστικά σε όλο τον πλανήτη, οπότε τα subs και τα views δεν είναι δύσκολα. Ο Έλληνας πρέπει να προκαλέσει κ λίγο, να κράξει κοινωνικές ομάδες που θα αντιδράσουν κ να γίνει τζερτζελος γενικά μπας και πέσει κάνα view..

Το video το έκλεισα φυσικά στα πρώτα seconds. Οι ανθρώπινες εκτελέσεις που παρουσιάζει ο τύπος είναι ακριβώς η επιβεβαίωση αυτού που λέω πιο πάνω.

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
+1....
συν οτι ο κυνισμός και η ισοπέδωση ουδεποτε ταίριαζαν με την αποψη μου για σπατάλη χρόνου.
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Δεν διαφωνώ μαζί σας, ούτε και γω απόλαυσα τις σκηνές.
Μου έκανε όμως εντύπωση που πολλά από αυτά δεν τα είχα δει καν, ενώ το βίντεο με τον πεζοναύτη που πετάει το κουτάβι, όταν είχε βγει, το έβλεπες παντού.

Με βάζει σε σκέψεις..
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.826
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU