stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Wendy & Lucy Αν θυμαμαι καλά, διορθωσέ με αν κάνω λάθος, ήταν μια στενάχωρη ταινία αλλά δεν θυμάμαι το τέλος. Τελικά τον άφησε τον σκύλο ή τον πήρε απο εκείνο το σπίτι?? Νομίζω οτι επέστρεψε τον είδε και τον άφησε?
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.712
3.887
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Wendy & Lucy Αν θυμαμαι καλά, διορθωσέ με αν κάνω λάθος, ήταν μια στενάχωρη ταινία αλλά δεν θυμάμαι το τέλος. Τελικά τον άφησε τον σκύλο ή τον πήρε απο εκείνο το σπίτι?? Νομίζω οτι επέστρεψε τον είδε και τον άφησε?
No spoilers please :D
 




johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Απο τις πιο ωραιες ταινιες για τους λατρεις των σιβηριανών!!!
Για τους λάτρεις των σκυλιών, θα έλεγα.
Προσωπικά, χωρίς να είμαι λάτρης των χάσκυ και των μάλαμουτ, πρέπει να την έχω δει 3-4 φορές, μόνος μου και με τα παιδιά...
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Για τους λάτρεις των σκυλιών, θα έλεγα.
Προσωπικά, χωρίς να είμαι λάτρης των χάσκυ και των μάλαμουτ, πρέπει να την έχω δει 3-4 φορές, μόνος μου και με τα παιδιά...
Για πέστε μας κι' εμάς... θα κλάψουμε? γιατί αν είναι να ανοίξουν οι βρύσες, δεν θα το αντέξω...
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Για πέστε μας κι' εμάς... θα κλάψουμε? γιατί αν είναι να ανοίξουν οι βρύσες, δεν θα το αντέξω...
Θα κλάψετε και θα αγχωθείτε για την τύχη των σκυλιών.....μέχρι τελευταία στιγμή, αλλά δεν θα σου πούμε το τέλος γαι να την δεις!
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Για πέστε μας κι' εμάς... θα κλάψουμε? γιατί αν είναι να ανοίξουν οι βρύσες, δεν θα το αντέξω...
Έλα βρε Φάνια, αμάν και εσύ με τις βρύσες. :p:):D Είναι δυνατόν να μην θες να δεις καλή ταινία με σκυλιά και να μην πέσει ούτε ένα δάκρυ? :eek:
Μόνο κωμωδίες θες? :p
Ε, τότε δες αυτές που πρότινα παραπάνω. Το μόνο δάκσυ ίσως που θα ρίξεις θα είναι απο το γέλιο.
 




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Μωρέ αν ήταν ένα καλά θα ήταν....
Εδώ μιλάμε για πολλά (τα οποία σκουπίζω στη γούνα του Σπούκυ....)
Θα καθαρίσουν και τα μάτια σου και θα φαίνονται όμορφα και γυαλιστερά μετά!!!!Δες την ταινία είναι καταπληκτική
 




johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Θα κλάψετε και θα αγχωθείτε για την τύχη των σκυλιών.....μέχρι τελευταία στιγμή, αλλά δεν θα σου πούμε το τέλος γαι να την δεις!
Συμφωνώ απόλυτα!!!
Δεν πρέπει να σας πούμε τίποτα.
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Στο site που κατεβάζω ταινίες δεν την βρίσκω, τουλάχιστον με αυτόν τον τίτλο. Ξέρει κανείς μήπως υπάρχει ελληνικός τίτλος, σε περίπτωση που είναι καταχωρημένη μ' αυτόν?

Αλλιώς με βλέπω να ψάχνω στο video-club...
 




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Ανταρκτική στα όρια του αδύνατου. Μαζί γράφαμε...Βεβαιώσου οτι είναι αυτή η ταινία
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Από τα σχόλια της ταινίας:

"Το «Eight Below» είναι βασισμένο σε αληθινή ιστορία που ενέπνευσε και το δημοφιλές ιαπωνικό φιλμ «Nankyoku Monogatari» του 1983 που πιθανόν να γνωρίζετε με το όνομα «Antarctica»."
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
:cool:Μπορώ να βεβαιώσω έως το αληθινή ιστορία ...για το παρακάτω δεν ξέρω
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.932
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95