New Acana Provincial




keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Απ'ό,τι είδα στη σελίδα της εταιριας δεν υπάρχουν οι παλιές τροφές της....Δηλαδή καταργήθηκαν?Για παράδειγμα η salmon and potato.Αντε πάλι θα δοκιμάζουμε νέες τροφές:mad:....Όλο στο λούκι μας βάζουνε.

Τώρα έτσι όπως έγιναν κι αυτές δεν νομίζω να διαφέρουν και πολύ από τις όριτζεν,εκτός κι αν παραμείνουν πιο οικονομικές....αλλά χλωμό το βλέπω:rolleyes:
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Αντε πάλι θα δοκιμάζουμε νέες τροφές:mad:
Aπορια...
Θεωρειται αλλαγη τροφης το να δωσεις της ιδιας εταιριας ξηρα αλλα αλλη γευση???:confused::rolleyes:
 




nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Σοβαρα???
Δεν ειναι τα ιδια συστατικα?απλα αλλαζει το κρεας π εχει μεσα???
μπερδευτηκα παλι...ουφ!παω να φτιαξω καφε μπας και ξυπνησω...
 


kparis

Active Member
27 Αυγούστου 2007
31
0
Παιδια και εγω εχω χασει την μπαλα ,απο οτι βλεπω οι 3
καινουργιες πρεπει να ειναι ενδιαφερον,
θα παρω δειγματα και απο τις 3 για δοκιμη και θα δω αντιδρασεις
του μικρου.
 


YOTA

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2008
130
0
Thessaloniki
Ξέρει κανείς που τις βρίσκουμε Θεσσαλονίκη. Αν ναι σας παρακαλώ στείλτε μου πμ. Merci beaucoup:p
 




isalasi

Well-Known Member
5 Ιανουαρίου 2007
86
0
ΑΘΗΝΑ
Σε μαγαζί που πουλάει τη συγκεκριμένη μάρκα τροφής μου είπαν οτι στην Ελλάδα θα έρθουν στις αρχες του 2009.
 






YOTA

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2008
130
0
Thessaloniki
Και ποσο κοστίζει η μεγάλη συσκευασία για μεγαλόσωμα σκυλιά? (δεν μιλάω για τον καινούριο τύπο).
 








RozaFan

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
84
0
Αν κρίνω από τον ερασιτεχνισμό της εισαγωγικής εταιρείας των τροφών acana/orijen στην Ελλάδα, τότε η ημερομηνία διάθεσης των νέων προϊόντων της Acana είναι εξαιρετικά μακριά:-\"
 


psaras

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2007
841
1
63
Chania
www.chaniatown.gr
Η νέες τροφές ACANA έμαθα από σίγουρη πηγή ότι είναι Ελλάδα
απλά περιμένουν να σπρώχνουν ότι έχει μείνει από το παλαιό απόθεμα ,
Η νέα πλέον ACANA θα είναι 13,5 κιλά και Όχι 15 κιλά και αντί 55 € που είχε η Adult τώρα θα έχει 62€
Αυτά
 


solco

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2008
807
0
Syros Greece
www.caneguardiano.com
Η νέες τροφές ACANA έμαθα από σίγουρη πηγή ότι είναι Ελλάδα
απλά περιμένουν να σπρώχνουν ότι έχει μείνει από το παλαιό απόθεμα ,
Αυτά
Εισαι σιγουρος και για τα εκτροφικα σακια? Γιατι για τις πωλησεις λιανικης ξερω οτι μερικοι κωδικοι εχουν φθασει αλλα τα εκτροφικα σακια τα περιμενουμε ακομη. Ετσι κι αλλιως παντως η τροφοδοσια τους ειναι απαραδεκτη και αν δεν μεινω αρκετα ικανοποιημενος απο το προιον σε σχεση με το πως θα το αφομειωσουν οι σκυλοι μου, θα αλλαξω εταιρια γι' αυτο το λογο.
 


psaras

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2007
841
1
63
Chania
www.chaniatown.gr
Όχι δεν γνωρίζω τίποτα για εκτροφικα σακιά
Αυτό που ισχυρίζονται άπαντες ειναι ότι η ποιότητα [FONT=&quot]της[/FONT] τροφής έγινε ακόμα καλύτερη :cool:
 


solco

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2008
807
0
Syros Greece
www.caneguardiano.com
Αυτό που ισχυρίζονται άπαντες ειναι ότι η ποιότητα [FONT=&quot]της[/FONT] τροφής έγινε ακόμα καλύτερη :cool:
Μενει λοιπον να το ισχυριστουν και οι αγοραστες της τροφης αφου την δωσουν στα σκυλια τους, γιατι αυτοι οι απαντες μονο στα λογια απ'οτι φαινεται το ισχυριζονται συμφωνα με τη φημη που εχει φροντισει να διαδωσει η εισαγωγεας εταιρια. Αντε να δουμε. Εγω εχω παραγγειλει εδω κι ενα μηνα τροφη και στο τελος θα αγορασω κοτοπουλα να δινω στα σκυλια μου γιατι θα μεινουν νηστικα με αυτο το περιβοητο κοντεηνερ-φαντασμα.