Oμιλοι Ρατσας...Ποιος ο ρολος τους?


Pal

Active Member
5 Μαϊου 2009
33
0
αφού σου είπα έτσι γιατί στην αρχή γράφεις :

Οταν ρωτησα για το συγκεκριμενο εκτροφειο που ειχα βρει εγω κουταβι,μου ειπαν"α,ναι...υπαρχει και αυτο,αλλα καλυτερα ψαξε στα αλλα 4"..
που δεν το θεωρώ λάθος ότι σου πρότεινα να δεις όλα τα εκτροφεία μετά γιατί λες ότι σε καθοδήγησα και ότι σου είπα δεν είναι καλό αυτό?

Εσυ μου ειπες οτι δεν ειναι και πολυ καλο αυτο το εκτροφειο και καλο θα ειναι να ψαξεις στα αλλα 4.
δεν σου είπα ποτέ αν είναι κάποιο εκτροφείο καλό η κακό! γιατί μπήκες στον κόπο να έρθεις και καλά να μάθεις ? γράψε εδω μέσα από την αρχή αυτό που θές να βγει έξω δλδ η φανταστική κακή εμπειρία σου! Σεβαστείτε άτομα που τρέχουν σε εκθέσεις , πληρώνουν συμμέτοχες σε ομίλους και προσπαθούν για αυτήν την φυλή όσο μπορούν!


για να τελειώσει το θέμα των εντυπώσεων που παίζετε στα forum θα σου πω το εξής!

ο όμιλος μας έχει πολύ λίγες συμμέτοχες ώστε να στήσει περίπτερο σε μια μεγάλη έκθεση το περίπτερο της έκθεσης το χορήγησε μεγάλη εταιρία με τροφές για σκύλους σε ένα εκτροφέα από τους 4 (που όπως λες παίρνω μίζες lol) επειδή έχει πολλές επιτυχίες σε Ελλάδα και εξωτερικό! τα τρόπαια μας ήταν παντού στο περίπτερο μας χωρίς να φαίνετε καθόλου ποιος τα κέρδισε είτε εκτροφείο είτε ιδιώτης καθώς είναι επιτυχία της φυλής μας να έχει τέτοιες δακρύσεις.

1)αν ήθελε καταρχάς να προωθήσει εκτροφείο του κάποιος δεν θα παραχωρούσε τέτοια ευκαιρία στον όμιλο

2) αν θέλαμε να προωθήσουμε κάποιον θα βάζαμε τα στοιχειά του κάτω από τα τρόπαια που τα είχαμε σε αφθονία

έχω σταματήσει να γράφω σε forum γιατί πολλοί byb έχουν κάνει επιστήμη την προώθηση μέσα από forum κυνοφιλικά και πολλές φορές τυχαίνει να είναι διαχειριστές και επειδή το ιντερνετ είναι απρόσωπο να κάνουν ban οποιον τους χαλάσει τον σκοπό τους! τελευταία φορά που έγραψα εδω έφαγα ban γιατί πάλι ασχολούμουν με δήθεν ανυποψίαστους που μετά από μερικούς μήνες έγιναν εκτροφείς! σε αυτές τις σελίδες πολλά γράφονται από άτομα που έχουν όφελος από τα σκυλιά! σε μερικές περιπτώσεις ευτυχώς γιατί είναι επαγγελματίες που γράφουν είναι καλοπροαίρετα και ξέρουν καλυτέρα το αντικείμενο είναι αντικειμενικοί! αλλά και πολλά γράφονται από συμφέρον από επαγγελματίες που δεν έχουν αλλιώς να προβληθούν και κράζουν τον διπλά του σε forum και αφήνουν υπονοούμενα κτλ!

τέλος ότι αντιπαραθέσεις έχει ο κάθε ένας και προσπαθεί να βγάλει μίσος ζήλια κακιά σε κάποιο άλλο άτομο επειδή συμμετέχει σε έναν όμιλο χωρίς να κρύβεται πίσω από κάποιο user name, avatar,moderator ή το δάχτυλο του μακριά. μην πατάτε την προσπάθεια των υπολοίπων!

όλοι όσοι αγαπούν τα κυνοφιλικά και τα κυνολογικά επαγγελματίες η μη θα πρέπει να κάνουν πράξεις να γράφονται στους συλλόγους ή ομίλους αντίστοιχα να συμμετέχουν σε τυχόν events εκλογές και αποφάσεις ώστε να καλυτέρεψουν τα πράγματα! το ίδιο ισχύει και για τον τρανό κοε που τα τακτικά μέλη του είναι περίπου 100 όταν το forum έχει 9.820! αρχίστε έμπρακτα και φανερά να έχετε άποψη λοιπόν και αν κάτι δεν σας αρέσει θα έχετε δυνατότητα να το βελτιώσετε όχι να το κατακρίνετε για να προβληθείτε και να κερδίσετε εντυπώσεις η για να φανεί ότι ξέρετε χωρίς να έχετε ιδέα από ποιους αποτελείτε και τι προσπάθειες γίνονται! πριν γράψετε την άποψη σας να είστε αντικειμενικοί και να σκέπτεστε γιατί ασχολείστε με όλο αυτό γιατί αλλιώς αντί να βοηθάτε καταστρέφετε προσπάθειες που γίνονται για τις τετράποδες αγάπες μας!
 


Lila

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2006
326
0
Aθηνα
www.sharpei.gr
Aφού είσαι τόσο αθώος πριν ένα χρόνο γιατί διαγράφηκαν ΟΛΑ τα μηνύματα σου επειδή έκραζες... την νίκη των σκύλων μου στo crufts... Βρε παιδιά να θυμάστε και τι profil έχετε!!!

Θα ζητούσα απο το dog forum να μην καλύψει το γεγονός όπως την άλλη φορά που έσβησε τα πάντα και τον εξαφάνησε... Θα ήθελα τα στοιχεία του ατομου email, ip ktl... να κινηθώ νομικά...ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ και δεν με ενδιαφέρει ποιος είναι πίσω από όλο αυτό!!!
 

Attachments



admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Το dogforum.gr δεν έχει "καλύψει" κανένα γεγονός και ο μόνος λόγος που αφαιρούνται δημοσιεύσεις ή θέματα είναι το υβριστικό περιεχόμενο.

Στο συγκεκριμένο θέμα δεν υπήρχε καμία πρόθεση ή και διάθεση να "σβηστεί" κάτι...ακόμα και ύβρεις, αν και όταν προκύψουν.

Πιθανόν, η ίδια τακτική να ακολουθηθεί πλέον για τα περισσότερα θέματα. Οι συμμετέχοντες ας επιλέξουν πως και τι θέλουν να δημοσιεύσουν και οι αναγνώστες τι θέλουν να διαβάσουν. Είναι κρίμα λίγοι άνθρωποι (admins και mods) να προσπαθούν να κρατήσουν θέματα και ενότητες "καθαρά" και αυτό να παρεξηγείται ως "δόλος".

Όσο για τα "νομικά" θέματα, συμβουλευθείτε κάποιον νομικό και πράξτε ανάλογα ώστε να μπορεί η ιδιοκτησία της σελίδας να δώσει προσωπικά στοιχεία μελών της στις αρμόδιες αρχές. Μη διστάσετε να διεκδικήσετε κάθε νόμιμο δικαίωμα σας, όπως κι εμείς επιφυλασσόμαστε για κάθε νόμιμο δικαίωμα.

Ευχαριστούμε πολύ και καλή συνέχεια!
 


Lila

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2006
326
0
Aθηνα
www.sharpei.gr
Το dogforum.gr δεν έχει "καλύψει" κανένα γεγονός και ο μόνος λόγος που αφαιρούνται δημοσιεύσεις ή θέματα είναι το υβριστικό περιεχόμενο.

Στο συγκεκριμένο θέμα δεν υπήρχε καμία πρόθεση ή και διάθεση να "σβηστεί" κάτι...ακόμα και ύβρεις, αν και όταν προκύψουν.

Πιθανόν, η ίδια τακτική να ακολουθηθεί πλέον για τα περισσότερα θέματα. Οι συμμετέχοντες ας επιλέξουν πως και τι θέλουν να δημοσιεύσουν και οι αναγνώστες τι θέλουν να διαβάσουν. Είναι κρίμα λίγοι άνθρωποι (admins και mods) να προσπαθούν να κρατήσουν θέματα και ενότητες "καθαρά" και αυτό να παρεξηγείται ως "δόλος".

Όσο για τα "νομικά" θέματα, συμβουλευθείτε κάποιον νομικό και πράξτε ανάλογα ώστε να μπορεί η ιδιοκτησία της σελίδας να δώσει προσωπικά στοιχεία μελών της στις αρμόδιες αρχές. Μη διστάσετε να διεκδικήσετε κάθε νόμιμο δικαίωμα σας, όπως κι εμείς επιφυλασσόμαστε για κάθε νόμιμο δικαίωμα.

Ευχαριστούμε πολύ και καλή συνέχεια!
τα πάντα έχουν σταλεί σε δικηγόρο... και αύριο θα μιλήσω με την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος.. θα πέσουν οι μάσκες ΟΛΩΝ!!! και θα παρακαλούσα να κρατηθούν αντίγραφα....
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Τωρα διαβασα το θεμα! Ευτυχως που υπαρχουν: διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος, δικηγοροι, δικαστες, εφετες, ανακριτες, αρεοπαγιτες, τυπογραφοι, εκτροφεις, ομιλοι, ευχαριτουμε τον κυριο ΚΟΕ, τις ΡΑΤΣΕΣ, την ΔΕΗ για το ρευμα, την κουριερ που μας εφερε το "χαρτι", το dogforum για την φιλοξενια, το server που φιλοξενει το dogforum, τον Προεδρο, τον Σεζαρ Μιλαν, τον Γρηγορης Μικρογευματα, και ολους εσας!

Βασικα τωρα θα επρεπε να κοιμομαστε, και να βλεπουμε και ονειρα...


Sent from my Galaxy SII using Tapatalk 2
 
Last edited:


sharpeilover

Member
19 Μαρτίου 2011
20
0
Aφού είσαι τόσο αθώος πριν ένα χρόνο γιατί διαγράφηκαν ΟΛΑ τα μηνύματα σου επειδή έκραζες... την νίκη των σκύλων μου στo crufts... Βρε παιδιά να θυμάστε και τι profil έχετε!!!
Πριν εναμιση χρονο και λιγες μερες μετα την εγγραφη μου εκανα οντως αυτο το ποστ και το οποιο διαγραφηκε χωρις ποτε να καταλαβω το γιατι.Τωρα αυτο ως το στοιχειο το επισηναψες δεν μορω να καταλαβω το γιατι.Ολος ο σκυλοκοσμος δυστυχως εχει καταλαβει προφανως περι τινος προκειται.
Στειλε οτι στοιχεια θελεις,σε οτι δικηγορο θελεις(αν θελεις θα σου πω εγω τα στοιχεια μου,μη ζαλιζεις τους ανθρωπους του φορουμ) και οταν διαπιστωσεις οτι κρυβομαι πισω απο τις συνομοσιες και τα αστρα,πες το και στα παιδια εδω.
Τι θα μου πει δηλαδη ο δικηγορος?Γιατι πηγες και ειπες στο φορουμ οτι ο ομιλος προωθει ενα εκτροφειο?Ειδα και αλλα ποστ που παλιοτερα που αναφερεις δικηγορους εξωδικα κλπ.Απο εκει φαινεται και το ηθος και η αξια του καθενος.Οταν δεν μπορει αλλο να μιλησει...απειλει.Ειλικρινα περιμενω τη μυνηση σου να γελασουμε ολοι μαζι εδω στο φορουμ.

Α,και στο δικαστηριο να τα πεις ΟΛΑ...μην παραλειψεις καμια απο τις κατηγοριες.
Και στη διωξη να το στειλει ολο αυτο το νημα με τα καταπταιστα πραγματα και τις συμμοριες-τρομοκρατες που εμπλεκονται στο θεμα.Και ο Σφακιανακης θα σκυψει με παθος πανω απο το προβλημα σου...

Κύριε/κυρία sharpeilover μου κάνει εντύπωση που φαίνονται λίγα μηνυματα από εσάς μέσα στο φόρουμ, ενώ θυμάμαι να έχετε ξαναγράψει στο παρελθόν, πράγμα που μου επιβεβαιώσατε σε άλλο νήμα-ότι είσαστε παλιό μέλος. Κι η απορία μου προς εσάς είναι όμοια με αυτην προς το χρήστη Lila.

Γιατί, δηλαδή, βλέπω αυτά τα προφίλ να γράφουν πάντα (ή σχεδόν πάντα) σε συνδυασμό.

Αυτό που συμπεραίνω είναι ότι αφορά εσάς τους δύο και μόνο, και κάθε φορά δημιουργείται κάτι σαν "αναμέτρηση δυνάμεων". (Ξέρω, μου είπατε δεν ισχύει κάτι τέτοιο, αλλά αυτό δεν με αποτρέπει από το να βγάζω συμπεράσματα)

Δεν υπαρχει καμια αναμετρηση δυναμεων μιας και δεν εχω τιποτα να αναμετρηθω.Απλα ψαχνω να βρω εναν σκυλο.Απορω πως εσυ θυμασαι να εχω ποσταρει τα πολλα μυνηματα σε συνδυασμο με τον χρηστη lila.Αφου το ποστ μου ηταν μονο ενα και αυτο σβηστηκε,το οποιο μαλιστα ουτε καν το θυμομουν.Εσεις πως το θυμοσαστε αυτο το ποστ πριν απο 1μιση χρονο?Μηπως σας ενημερωσε ο χρηστης lila πριν ρωτησετε?
Ξερω οτι θα μου πειτε πως δεν ειναι ετσι,αλλα αυτο δε με αποτρεπει απο το να βγαζω συμπερασματα...ΤΕΤΟΙΑ μνημη?

Αγαπητέ Sharpeilover,

Λίγο περίεργο το μήνυμα σου...και η οπτική σου πάνω στο συγκεκριμένο θέμα.

Έχεις την απαίτηση ένας όμιλος να είναι ενήμερος και να σου προτείνει εκτροφεία τα οποία δεν είναι καν μέλη του ???
Λάθος... δεν προτείνεις κάποιον που δεν γνωρίζεις. Σ'οποιονδήποτε χώρο και να είσαι.

Προτείνεις μόνο αυτούς που ξέρεiς και εμπιστεύεσαι....

Όσον αφορά τα μέλη του ομίλου, από τα λίγα που γνωρίζω είναι απλοί ιδιοκτήτες και
λάτρεις της ράτσας και όχι εκτροφείς, οπότε μερικά πράγματα λέγονται μάλλον εκ του πονηρού.

Μια συμβουλή... αντί να χάνεις τον χρόνο σου με δήθεν αθώα και όλο απορία ποστ
ψάξτο καλύτερα...και πάνω απ' όλα καλόπιστα.
Εγώ αυτό έκανα.

ΕΝΑΣ ΞΕΝΟΔΟΧΟΣ (ιδιοκτήτης 2 σαρ πει)
Και το δικο σου το μηνυμα λιγο περιεργο η αληθεια ειναι.Ειπα απο την αρχη πως δεν ξερω πως λειτουργει ο ομιλος και ποιος ο λογος υπαρξης του.Δηλαδη για να ενημερωσει εναν ενδιαφερομενο για τα ελληνικα εκτροφεια πρεπει να γινουν μελη του?Αν ισχυει αυτο και αν μονο αυτα τα 4 ειναι μελη παω πασο.Αλλα εμενα ως ενδιαφερομενο δεν με ενδιαφερει ποιοι ειναι μελη στον ομιλο.Εγω ρωτησα να μου πουν ποια ειναι τα εκτροφεια.Και οταν δεν μου τα ειπαν ολα παραξενευτηκα.Εξαλου στο περιπτερο μου ειπαν οτι γνωριζουν και το αλλο εκτροφειο που πηρε σκυλο ο ξαδερφος μου,μου ειπαν μαλιστα και το ονομα, αλλα καλυτερα,λεει, να παω στα αλλα 4.Οποτε δεν λειτουργουν αμεροληπτα.Δεν λενε αυτα τα 5ή 6 ριναι παρε και ρωτα και μαθε.Λενε αυτα τα 4 παρε.Δεν προτεινεις αυτα που ξερεις και εμπιστευεσαι.Σαν ομιλος τα προτεινεις ολα και ο ενδιαφερομενος κρινει.Ετσι θα επρεπε νομιζω.

Μια συμβουλη κιαπο εμενα...Αντι να ασχολεισαι με δηθεν αντικειμενικες κρισεις και υποτιθεμενες ουδετερες στασεις,μιας και ξαφνικα πολλοι θα θυμηθουν να γραψουν ξανα στο φορουμ και θα ξεθαφτουν πολλοι λογαριασμοι,ενημερωσου λιγο κιεσυ,μαθε καλυτερα περι τινος προκειται.

Ενας πρωην καταδικος,ανεργος(δεν εχω ακομα,αλλα θα παρω Σαρπει)
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Είναι γνωστό πως ο όμιλός μας με τις ίντριγκες και τις συνωμοσίες αν μη τι άλλο κρατάει το ενδιαφέρον ζωντανό :roll:

Εγώ θέλω να σταθώ σε κάτι άλλο ..το link με το panos farma δεν θα έπρεπε καν να υπάρχει στο site του ομίλου για λόγους που όλοι γνωρίζουμε λίγο πολύ!
 


sharpeilover

Member
19 Μαρτίου 2011
20
0
αφού σου είπα έτσι γιατί στην αρχή γράφεις :



που δεν το θεωρώ λάθος ότι σου πρότεινα να δεις όλα τα εκτροφεία μετά γιατί λες ότι σε καθοδήγησα και ότι σου είπα δεν είναι καλό αυτό?



δεν σου είπα ποτέ αν είναι κάποιο εκτροφείο καλό η κακό! γιατί μπήκες στον κόπο να έρθεις και καλά να μάθεις ? γράψε εδω μέσα από την αρχή αυτό που θές να βγει έξω δλδ η φανταστική κακή εμπειρία σου! Σεβαστείτε άτομα που τρέχουν σε εκθέσεις , πληρώνουν συμμέτοχες σε ομίλους και προσπαθούν για αυτήν την φυλή όσο μπορούν!


για να τελειώσει το θέμα των εντυπώσεων που παίζετε στα forum θα σου πω το εξής!

ο όμιλος μας έχει πολύ λίγες συμμέτοχες ώστε να στήσει περίπτερο σε μια μεγάλη έκθεση το περίπτερο της έκθεσης το χορήγησε μεγάλη εταιρία με τροφές για σκύλους σε ένα εκτροφέα από τους 4 (που όπως λες παίρνω μίζες lol) επειδή έχει πολλές επιτυχίες σε Ελλάδα και εξωτερικό! τα τρόπαια μας ήταν παντού στο περίπτερο μας χωρίς να φαίνετε καθόλου ποιος τα κέρδισε είτε εκτροφείο είτε ιδιώτης καθώς είναι επιτυχία της φυλής μας να έχει τέτοιες δακρύσεις.

1)αν ήθελε καταρχάς να προωθήσει εκτροφείο του κάποιος δεν θα παραχωρούσε τέτοια ευκαιρία στον όμιλο

2) αν θέλαμε να προωθήσουμε κάποιον θα βάζαμε τα στοιχειά του κάτω από τα τρόπαια που τα είχαμε σε αφθονία

έχω σταματήσει να γράφω σε forum γιατί πολλοί byb έχουν κάνει επιστήμη την προώθηση μέσα από forum κυνοφιλικά και πολλές φορές τυχαίνει να είναι διαχειριστές και επειδή το ιντερνετ είναι απρόσωπο να κάνουν ban οποιον τους χαλάσει τον σκοπό τους! τελευταία φορά που έγραψα εδω έφαγα ban γιατί πάλι ασχολούμουν με δήθεν ανυποψίαστους που μετά από μερικούς μήνες έγιναν εκτροφείς! σε αυτές τις σελίδες πολλά γράφονται από άτομα που έχουν όφελος από τα σκυλιά! σε μερικές περιπτώσεις ευτυχώς γιατί είναι επαγγελματίες που γράφουν είναι καλοπροαίρετα και ξέρουν καλυτέρα το αντικείμενο είναι αντικειμενικοί! αλλά και πολλά γράφονται από συμφέρον από επαγγελματίες που δεν έχουν αλλιώς να προβληθούν και κράζουν τον διπλά του σε forum και αφήνουν υπονοούμενα κτλ!

τέλος ότι αντιπαραθέσεις έχει ο κάθε ένας και προσπαθεί να βγάλει μίσος ζήλια κακιά σε κάποιο άλλο άτομο επειδή συμμετέχει σε έναν όμιλο χωρίς να κρύβεται πίσω από κάποιο user name, avatar,moderator ή το δάχτυλο του μακριά. μην πατάτε την προσπάθεια των υπολοίπων!

όλοι όσοι αγαπούν τα κυνοφιλικά και τα κυνολογικά επαγγελματίες η μη θα πρέπει να κάνουν πράξεις να γράφονται στους συλλόγους ή ομίλους αντίστοιχα να συμμετέχουν σε τυχόν events εκλογές και αποφάσεις ώστε να καλυτέρεψουν τα πράγματα! το ίδιο ισχύει και για τον τρανό κοε που τα τακτικά μέλη του είναι περίπου 100 όταν το forum έχει 9.820! αρχίστε έμπρακτα και φανερά να έχετε άποψη λοιπόν και αν κάτι δεν σας αρέσει θα έχετε δυνατότητα να το βελτιώσετε όχι να το κατακρίνετε για να προβληθείτε και να κερδίσετε εντυπώσεις η για να φανεί ότι ξέρετε χωρίς να έχετε ιδέα από ποιους αποτελείτε και τι προσπάθειες γίνονται! πριν γράψετε την άποψη σας να είστε αντικειμενικοί και να σκέπτεστε γιατί ασχολείστε με όλο αυτό γιατί αλλιώς αντί να βοηθάτε καταστρέφετε προσπάθειες που γίνονται για τις τετράποδες αγάπες μας!
Kαταρχας δεν ειπα ποτε οτι καποιος παιρνει μιζες οπως λες.Και στην τελικη δε με νοιαζει τι κανετε.Με νοιαζει το δηθεν που εδω και καμποσες ωρες προσπαθει να περασει.Οπως το οτι γινεται προσπαθεια να προσωποποιηθει μια υποτιθεμενη κοντρα.Εγω προσωπικα δεν εχω ουτε φιλοδοξια να γινω εκτροφεας οπως λες στο παραδειγμα σου.Ουτε εχω καποιο συμφερον.Σκυλο θα βρω ειτε με,ειτε χωρις τη βοηθεια οποιουδηποτε ομιλου η εκτροφειου.
Δεν θα πω περισσοτερα απλα και μονο επειδη ομως απειληθηκα με μηνυσεις κλπ.Και επειδη εχω αρχισει να σκαλωνω με το θεμα απλα θα αναφερω οτι οι δικοι μου λογαριασμοι δεν λυνονται ουτε με επειλες ουτε με δικηγορους και εξωδικα.Απλα εχω μαθει οποιος με ενοχλει να φερνω τον κοσμο τουμπα και να καταλαβαινει οτι δεν επρεπε να γινουν ετσι τα πραγματα.Φαινεσαι να τα λες ωραια τα πραγματα και να νοιωθεις αυτο που λες αλλα δυστυχως σε παιρνει η μπαλα.

Αν λοιπον κοποιος νομιζει οτι ειμαι βαλτος η εχω δολο,ας ερθει ας με ρωτησει και εγω θα δωσω ολα μου τα στοιχεια και οτι αλλο θελει.

Καλημερα.

Είναι γνωστό πως ο όμιλός μας με τις ίντριγκες και τις συνωμοσίες αν μη τι άλλο κρατάει το ενδιαφέρον ζωντανό :roll:

Εγώ θέλω να σταθώ σε κάτι άλλο ..το link με το panos farma δεν θα έπρεπε καν να υπάρχει στο site του ομίλου για λόγους που όλοι γνωρίζουμε λίγο πολύ!
Οπα μη λες κιεσυ τετοια τωρα γιατι εδω οι μηνυσεις πεφτουν βροχη.Η διωξη ηλ.εγκληματος εχει επιληφθει του θεματος.
Δεν γνωριζω για το συγκεκριμενο εκτροφειο που λες και δεν μπορω να εχω αποψη.Αλλα για να το προτεινει ο Ομιλος...λογικα θα ειναι εμπιστοσυνης αποτι λενε τα παιδια.
 


Lila

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2006
326
0
Aθηνα
www.sharpei.gr
Αν λοιπον κοποιος νομιζει οτι ειμαι βαλτος η εχω δολο,ας ερθει ας με ρωτησει και εγω θα δωσω ολα μου τα στοιχεια και οτι αλλο θελει.

Καλημερα.
Καλημερουδια Aφου δεν εχεις προβλημα και τιποτα να φοβηθεις γιατι δεν γραφεις το στοιχεια σου...? οεο!!

Οταν αποκαλεις καποιους ανθρωπους Pet shop, ψευτες, σε αλλα σου ποστ και να λες βρωμα και κτλ... ΦΙΛΕ μου θα σε στεναχωρισω ... ειναι υβριστικο !!! και κυριως οταν ΠΟΤΕ δεν εχεις γραψει εδω μεσα παρα ΜΟΝΟ για μενα ειναι λυπηρο!!! και ολοι καταλαβαινουν!!!

Οσο για το
Είναι γνωστό πως ο όμιλός μας με τις ίντριγκες και τις συνωμοσίες αν μη τι άλλο κρατάει το ενδιαφέρον ζωντανό :roll:

Εγώ θέλω να σταθώ σε κάτι άλλο ..το link με το panos farma δεν θα έπρεπε καν να υπάρχει στο site του ομίλου για λόγους που όλοι γνωρίζουμε λίγο πολύ!
.

Οσο με το αν γνωριζουμε λιγο πολυ δεν ειναι δικια μας δουλεια... ο Ομιλος έχει καταστατικο και ο panos farma ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΡΗΤΗΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ, δεν εχουμε επιλογη-δικαιωμα ποιον θα εχει στην λιστα και ποιον οχι απο την στιγμη που ειναι επιτιμο μελος του Ομιλου(στο καταστατικο)!! απλα ο καθενας επιλεγη απο ποιον θελει σκυλο ή οχι... απλο... εσυ έχεις γινει μελος?... ΟΧΙ γιατι? ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΕΛΑΩ πριν κατι μηνες ο Ομιλος ηταν σχεδον ανενεργος... τωρα ξαφνικά εγινε <Ο ομιλος μας>... μεσα σε λιγους μηνες έχει κανει οτι δεν έχει κανει στα 10 χρονια υπαρξης.. και αντι οσοι εχουν σαρ πει να το επικροτουν το κατακρινουν...

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΔΙΚΟΜΑΝΗΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ... απλα οσοι κρυβεστε πισω απο εν user name και μιλατε , κατηγορητε, ανθρωπους που δεν ξερετε πρεπει να δεχεστε και τις συνεπειες... στειλε μου με pm τα στοιχεια σου να μην τα ψαχνουν αδικα καποιοι αφου εισαι καθαρος... και οι να δω τι θα πουν οι φιλοι σου σημερα στην εκθεση...
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Δηλαδή έχετε αποδώσει τιμητικό τίτλο σαν όμιλος,σε έναν άνθρωπο που φέρνει σκυλιά από την Ουγγαρία για 150 κ 200e?
Είχε τον όμιλο,σας τον παραχώρησε και τώρα που είναι το πρόβλημα,γιατί δεν τον διαγράφετε αφού ουσιαστικά κ στη φυλή κάνει κακό κ δυσφημεί τους εκτροφείς?

Έχω ακόμα τα email του,μπορώ να τα παραθέσω,αλλά δεν νομίζω ότι χρειάζεται αφού τα ξέρουμε ΟΛΟΙ,κ παλιοί κ νέοι!
 


Lumpie

Well-Known Member
25 Απριλίου 2009
404
3
Χαλάνδρι
Στον ομιλο που ανήκω, έχει πολύ αυστηρές προδιαγραφές για τα πάντα και ελέγχονται και συνέχεια. Εχουν γίνει κατά καιρούς διάφορα αλλά είναι άμεση η διόρθωση προς το σωστό.
π.χ. Για το Δ.Σ. που απαρτίζετε μόνο από κριτές.
Δεν θα μπορούν να γίνουν μέλη του Δ.Σ. οι επαγγελματίες εκπαιδευτές, επαγγελματίες εισαγωγείς και κατασκευαστές ζωοτροφών, αυτοί που διαχειρίζονται πανσιόν σκύλων, καταστήματα σκύλων ή εμπόριο και petshop (είδη σκύλων) αξεσουάρ -τροφές. Επίσης καλλωπιστές, κουρείς σκύλων, εκπαιδευτές ,παρουσιαστές και κυναγωγοί επαγγελματίες και επίσης τα άτομα που κάνουν κατά συνήθεια εμπόριο σκύλων (επαγγελματίες εκτροφείς) καθώς και τα άτομα που τους παρέχεται χορηγία οιασδήποτε μορφής.
Πιστεύω ότι έχει καλές βάσεις.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Χα χα χα, ναι, ΤΕΤΟΙΑ μνήμη... Πριν γράψω τις "απορίες" μου δεν είχα καμία μα καμία επαφή με την κυρία Lila. Επικοινωνήσαμε μετά και είμαι σίγουρη ότι κι αυτή τρέφει για 'μενα την ίδια συμπάθεια με εσάς. Η Επικοινωνία μας δεν είχε σχάεση με το μηνυμά σας τότε. Αν θέλετε το πιστεύετε :)
 


ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
ΚΑΤΑΦΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΧΟΜΠΙΣΤΑΣ ΔΕΝ ΖΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΙ


ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΕΝΝΑ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΩ ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΟΣΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗΣ ΡΑΤΣΑΣ

ΤΩΝ ''ΣΑΡ ΠΕΙ''.

,,,,,
Εγώ θέλω να σταθώ σε κάτι άλλο ..το link με το panos farma δεν θα έπρεπε καν να υπάρχει στο site του ομίλου για λόγους που όλοι γνωρίζουμε λίγο πολύ!

,,,Οσο με το αν γνωριζουμε λιγο πολυ δεν ειναι δικια μας δουλεια... ο Ομιλος έχει καταστατικο και ο panos farma ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΡΗΤΗΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ, δεν εχουμε επιλογη-δικαιωμα ποιον θα εχει στην λιστα και ποιον οχι απο την στιγμη που ειναι επιτιμο μελος του Ομιλου(στο καταστατικο)!!

,,,Δηλαδή έχετε αποδώσει τιμητικό τίτλο σαν όμιλος,σε έναν άνθρωπο που φέρνει σκυλιά από την Ουγγαρία για 150 κ 200e?
Είχε τον όμιλο,σας τον παραχώρησε και τώρα που είναι το πρόβλημα,γιατί δεν τον διαγράφετε αφού ουσιαστικά κ στη φυλή κάνει κακό κ δυσφημεί τους εκτροφείς?

Έχω ακόμα τα email του,μπορώ να τα παραθέσω,αλλά δεν νομίζω ότι χρειάζεται αφού τα ξέρουμε ΟΛΟΙ,κ παλιοί κ νέοι!...

εγω ενας απλος θεατης,,, η μονη σχεση που εχω με τα σκυλια ειναι μια αδεσποτη σκυλιτσα δυο μηνων που βρηκα και τη μαζεψα αρα ειμαι ανιδεος απο το ολο σκηνικο,, αλλα εχω αρχισει και φρικαρω με αυτα που βλεπω να γραφονται,,,

δηλαδη εχω αγαπη για τις ντοματες και τις καλλιεργω να τις φαω και αν περισεψουν πουλαω σε οποιον θελει να φαει ντοματες... αλλα αν δεν περισευουν τις κανω εισαγωγη και τις πουλαω,, απο αγαπη και μονο για τις ντοματες,,,!!!!

καλυτερα να λεει ο καλλιεργητης παιδια ειμαι εμπορας και παραγωγος... παραγω και πουλαω και οταν δεν εχω παραγωγη αγοραζω και πουλαω,,, γιατι αγαπαω τα λεφτα που κερδιζω απο τις ντοματες..... ετσι απλα,,, μια περιληψη,,, απο οτι εγω καταλαβα,,,,,!!! ==))
 


sharpeilover

Member
19 Μαρτίου 2011
20
0
Καλημερουδια Aφου δεν εχεις προβλημα και τιποτα να φοβηθεις γιατι δεν γραφεις το στοιχεια σου...? οεο!!

Οταν αποκαλεις καποιους ανθρωπους Pet shop, ψευτες, σε αλλα σου ποστ και να λες βρωμα και κτλ... ΦΙΛΕ μου θα σε στεναχωρισω ... ειναι υβριστικο !!! και κυριως οταν ΠΟΤΕ δεν εχεις γραψει εδω μεσα παρα ΜΟΝΟ για μενα ειναι λυπηρο!!! και ολοι καταλαβαινουν!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΔΙΚΟΜΑΝΗΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ... απλα οσοι κρυβεστε πισω απο εν user name και μιλατε , κατηγορητε, ανθρωπους που δεν ξερετε πρεπει να δεχεστε και τις συνεπειες... στειλε μου με pm τα στοιχεια σου να μην τα ψαχνουν αδικα καποιοι αφου εισαι καθαρος... και οι να δω τι θα πουν οι φιλοι σου σημερα στην εκθεση...
Πηγαινε με στον Αρειο παγο και δειξε ολες τις κατηγοριες,σε παρακαλω.Εγω υποσχομαι να μην κανω μηνυση για τα δικα σου υβριστικα μηνυματα.Εγω εχω δικους μου τροπους επιλυσης προβληματων οπως ειπα και παραπανω.Πρεπει κιεσυ καποια στιγμη να δεχτεις τις συνεπεις αυτων που λες και κανεις.Αλλα σε παρακαλω μην μας τα κανεις αλλο τσουρεκια με τη φαντασιομανια σου.Ειμαι ετοιμος να υποστω τις συνεπειες και να λογοδοτησω στο νομο για το τραγικο εγκλημα που διεπραξα.Τωρα με ποιον θα γελασει ολη η οικουμενη,αυτο ειναι αλλο καπελο.

Δεν γνωριζω για ποια εκθεση μιλας και σιγουρα δεν θα ειναι κανενας φιλος μου εκει.Οπως σιγουρα δεν θα ειναι και κανενας δικος σου φιλος.

Τα στοιχεια μου αν τα θελεις θα τα ζητησεις με ομορφο,πολιτισμενο και ευγενικο τροπο μεσω ενος πμ.

Δηλαδή έχετε αποδώσει τιμητικό τίτλο σαν όμιλος,σε έναν άνθρωπο που φέρνει σκυλιά από την Ουγγαρία για 150 κ 200e?
Είχε τον όμιλο,σας τον παραχώρησε και τώρα που είναι το πρόβλημα,γιατί δεν τον διαγράφετε αφού ουσιαστικά κ στη φυλή κάνει κακό κ δυσφημεί τους εκτροφείς?

Έχω ακόμα τα email του,μπορώ να τα παραθέσω,αλλά δεν νομίζω ότι χρειάζεται αφού τα ξέρουμε ΟΛΟΙ,κ παλιοί κ νέοι!
Α,αυτες ειναι οι προυποθεσεις που πρεπει να πληρει ενα εκτροφειο για να μπει στον ομιλο?Και σε τετοιο εκτροφειο με στελνετε και εμενα και οποιονδηποτε αλλο ενδιαφερεται,αν βεβαια ισχυουν τα παραπανω?Αυτα ειναι τα αλματα προοδου του ομιλου?Ευτυχως που υπαρχει και το φορουμ και μαθαινουμε τις κακοτοπιες και τα μερη που πρεπει να αποφυγουμε.Δεν μπορει πλεον κανεις να φυλαχτει απο πουθενα.Αν βεβαια τα παραπανω ισχυουν.

Και για να επιστρεψω στον σκοπο του αρχικου θεματος μου.Τελικα κανεις δεν ξερει προφανως ποιος ο ρολος ενος ομιλου.Ειναι απλα ιδιοκτησια ενος και οπως θελει τον χειριζεται,αρα δεν εχει να κανει με την προωθηση της εκαστοτε φυλης,αλλα των προσωπικως φιλοδοξιων.
.
Προσωπικα εμενα ολες οι αποριες μου εχουν λυθει και ευχαριστω οσους συμετειχαν σαυτο
 
Last edited:


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Sharpeilover ειπες
οταν δεν μου τα ειπαν ολα παραξενευτηκα.Εξαλου στο περιπτερο μου ειπαν οτι γνωριζουν και το αλλο εκτροφειο που πηρε σκυλο ο ξαδερφος μου,μου ειπαν μαλιστα και το ονομα, αλλα καλυτερα,λεει, να παω στα αλλα 4.Οποτε δεν λειτουργουν αμεροληπτα.Δεν λενε αυτα τα 5ή 6 ριναι παρε και ρωτα και μαθε.Λενε αυτα τα 4 παρε.Δεν προτεινεις αυτα που ξερεις και εμπιστευεσαι.Σαν ομιλος τα προτεινεις ολα και ο ενδιαφερομενος κρινει.Ετσι θα επρεπε νομιζω.



Εγω να σε ρωτησω κατι ειναι πες 10 ατομα κανουν την ιδια δουλεια και οι εξι αποφασιζουν να κανουν ενα γκρουπ ωστε πανω κατω να εχουν κοινη γραμμη πλευσης σε καποια θεματα πανω στο αντικειμενο τους και πας εσυ ο ελληνας σε αντιπροσωπο των εξι(αφου ξερεις και τους 10 εντωμεταξυ )και τους ρωτας σε ποιον πρεπει να πας για να κανεις τη δουλεια σου. Τι περιμενεις να σου πουν? να πας στους τεσσερις με τους οποιους δεν εχουν κοινη γραμμη πλευσης? που ζεις ? αμα δεν προτεινεις αυτα που ξερεις και εμπιστευεσαι τι θα προτεινεις δηλαδη? το αγνωστο με βαρκα την ελπιδα? δηλαδη γιατι εκαναν τον ομιλο για να προωθουν τους αλλους? εγω δεν ξερω τα κριτηρια του ομιλου και ουτε προκειται να τα μαθω , αλλα με παραξενευει η λογικη σου , η αφελης εισαι η οντως σου αρεσει να δημιουργεις προβληματα , και να κατηγορεις ατομα τα οποια απλα σου εκαναν μια ερωτηση που δεν σου αρεσε και αρχισες να τους κατηγορεις οτι συνεργαζονται και υπερασπιζονται τον εχθρικο σου ομιλο, αμα δεν ξερεις να συνομιλεις στο καλο τα ξαναλεμε σε κανα εναμιση χρονο παλι που θα μπεις παλι να κατηγορησεις κανενα αλλο ομιλο η κανενα αλλο μελος εδω
 
Last edited:


sharpeilover

Member
19 Μαρτίου 2011
20
0
Sharpeilover ειπες
οταν δεν μου τα ειπαν ολα παραξενευτηκα.Εξαλου στο περιπτερο μου ειπαν οτι γνωριζουν και το αλλο εκτροφειο που πηρε σκυλο ο ξαδερφος μου,μου ειπαν μαλιστα και το ονομα, αλλα καλυτερα,λεει, να παω στα αλλα 4.Οποτε δεν λειτουργουν αμεροληπτα.Δεν λενε αυτα τα 5ή 6 ριναι παρε και ρωτα και μαθε.Λενε αυτα τα 4 παρε.Δεν προτεινεις αυτα που ξερεις και εμπιστευεσαι.Σαν ομιλος τα προτεινεις ολα και ο ενδιαφερομενος κρινει.Ετσι θα επρεπε νομιζω.



Εγω να σε ρωτησω κατι ειναι πες 10 ατομα κανουν την ιδια δουλεια και οι εξι αποφασιζουν να κανουν ενα γκρουπ ωστε πανω κατω να εχουν κοινη γραμμη πλευσης σε καποια θεματα πανω στο αντικειμενο τους και πας εσυ ο ελληνας σε αντιπροσωπο των εξι(αφου ξερεις και τους 10 εντωμεταξυ )και τους ρωτας σε ποιον πρεπει να πας για να κανεις τη δουλεια σου. Τι περιμενεις να σου πουν? να πας στους τεσσερις με τους οποιους δεν εχουν κοινη γραμμη πλευσης? που ζεις ? αμα δεν προτεινεις αυτα που ξερεις και εμπιστευεσαι τι θα προτεινεις δηλαδη? το αγνωστο με βαρκα την ελπιδα? δηλαδη γιατι εκαναν τον ομιλο για να προωθουν τους αλλους? εγω δεν ξερω τα κριτηρια του ομιλου και ουτε προκειται να τα μαθω , αλλα με παραξενευει η λογικη σου , η αφελης εισαι η οντως σου αρεσει να δημιουργεις προβληματα , και να κατηγορεις ατομα τα οποια απλα σου εκαναν μια ερωτηση που δεν σου αρεσε και αρχισες να τους κατηγορεις οτι συνεργαζονται και υπερασπιζονται τον εχθρικο σου ομιλο, αμα δεν ξερεις να συνομιλεις στο καλο τα ξαναλεμε σε κανα εναμιση χρονο παλι που θα μπεις παλι να κατηγορησεις κανενα αλλο ομιλο η κανενα αλλο μελος εδω
Ολο το ποστ σου ειναι εκτος θεματος.Ποιος μου εκανε μια ερωτηση,δεν καταλαβα τι εννοεις.Εκτος αυτου απορω ποιο ειναι το προβλημα σου αφου με επιβεβαιωνεις οτι ακολουθειται μια συγκεκριμενη γραμμη και προωθουνται καποια συγκεκριμενα εκτροφεια.Ε,βεβαια...γιατι εκαναν τον ομιλο?Για να προωθουν τους αλλους?Ωραια τα ειπες με καλυψες απολυτα.

Τωρα τα υπολοιπα που ειπες δεν τα καταλαβαινω.μου εκαναν λες μια ερωτηση και τους κατηγορω οτι συνεργαζονται με τον εχθρικο ομιλο κλπ κλπ.Ακαταλαβιστικα.

Αν εισαι εσυ αυλικος και οποτε σε φωναζουν για υπερασπιση τρεχεις,δεν φταιω εγω φιλε μου.Αν δεν σαρεσουν οι αληθεις να πας εσυ στο καλο.Ποιος σου ειπε οτι ειχα να μπω 1μιση χρονο?Λαθος στα ειπε η φιλη σου.
 




Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Χαχα αγορι μου δεν την παλευεις, η ειλικρινα δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις ή κανεις πως δεν καταλαβαινεις γιατι αυτο σε συμφερει , που 99% ειναι το δευτερο , ολο το ποστ μου ειναι εκτος θεματος εκτος απο αυτο που σε βολεψε να διαβασεις, εκει φαινεται οτι φιλε μου εσυ μαλλον εισαι ο βαλτος να δημιουγησει προβλημα. Εγινα και αυλικος τωρα οπως οι αλλοι δυο που σου πηγαν κοντρα εεεε? συνεχιζεις αυτη την τακτικη . Το θεμα ξερεις ποιο ειναι ? οτι μαλλον εσυ εισαι αυλικος και σφογγοκολαριος των αλλων που ειναι απεξω απο τον ομιλο που σας καιει και σας τσουρουφλαει και απλα σε βαλανε για να πετας δηλητηριο και να κατηγορεις καθε μελος που εχει διαφορετικη αποψη απο εσενα ωω φωτεινε παντογνωστη της δεκαρας
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Βασικά εμένα δε με νοιάζει ποιοί είναι οι καλοί και ποιοί είναι οι κακοί... Με νοιάζει να μη βλέπει φαντασματα αυτός που κατηγορεί τους άλλους για τον ίδιο λόγο...
 


sharpeilover

Member
19 Μαρτίου 2011
20
0
Ναι, παντού φιλίες βλέπεις εσυ... Πλούσιοι έχουμε γίνει όλοι από τις μιζες....
Εσυ μαρτυρησες μονη σου λιγο πιο πανω.Μνημη ελεφαντα.Ενα ποστ πριν εναμιση χρονο το οποιο σβηστηκε αμεσας και το θυμασαι.Μας επεισες.

Χαχα αγορι μου δεν την παλευεις, η ειλικρινα δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις ή κανεις πως δεν καταλαβαινεις γιατι αυτο σε συμφερει , που 99% ειναι το δευτερο , ολο το ποστ μου ειναι εκτος θεματος εκτος απο αυτο που σε βολεψε να διαβασεις, εκει φαινεται οτι φιλε μου εσυ μαλλον εισαι ο βαλτος να δημιουγησει προβλημα. Εγινα και αυλικος τωρα οπως οι αλλοι δυο που σου πηγαν κοντρα εεεε? συνεχιζεις αυτη την τακτικη . Το θεμα ξερεις ποιο ειναι ? οτι μαλλον εσυ εισαι αυλικος και σφογγοκολαριος των αλλων που ειναι απεξω απο τον ομιλο που σας καιει και σας τσουρουφλαει και απλα σε βαλανε για να πετας δηλητηριο και να κατηγορεις καθε μελος που εχει διαφορετικη αποψη απο εσενα ωω φωτεινε παντογνωστη της δεκαρας
Εγω να σε ρωτησω κατι ειναι πες 10 ατομα κανουν την ιδια δουλεια και οι εξι αποφασιζουν να κανουν ενα γκρουπ ωστε πανω κατω να εχουν κοινη γραμμη πλευσης σε καποια θεματα πανω στο αντικειμενο τους και πας εσυ ο ελληνας σε αντιπροσωπο των εξι(αφου ξερεις και τους 10 εντωμεταξυ )και τους ρωτας σε ποιον πρεπει να πας για να κανεις τη δουλεια σου. Τι περιμενεις να σου πουν? να πας στους τεσσερις με τους οποιους δεν εχουν κοινη γραμμη πλευσης? που ζεις ? αμα δεν προτεινεις αυτα που ξερεις και εμπιστευεσαι τι θα προτεινεις δηλαδη? το αγνωστο με βαρκα την ελπιδα? δηλαδη γιατι εκαναν τον ομιλο για να προωθουν τους αλλους?
Με καλυψες οσον αφορα τον τροπο λειτουργειας του ομιλου.Επισης το παθος που εχεις για να υπερασπιστεις κατι που δεν εχει σχεση μεσενα εχει πεισει πιστευω ολο τον κοσμο εδω.Δεν καταλαβαινω ομως ποιον καιει που ειναι εκτος ομιλου και ποιανου αυλικος θα μπορουσα να ειμαι.Εσυ κανεις μπαμ.Εγω δεν εχω να κερδισω τιποτα απο κανεναν και λεω τα παγματα οπως ειναι.Ειπα ενα συμβαν που εγινε σε περιπτερο εκθεσεις και τα κορακια και οι αυλικοι(οπως γινεται συνηθως)εσπευσαν σε βοηθεια.

Ειλικρινα δεν εχω κανενα προβλημα να πεταχτουν αλλοι 1000 και να πουντα δικα τους.Απο αυτα που διαβασα εδω μεσα για τη λειτουργια καποιων ομιλων καταλαβα πολλα και πλεον δεν με παραξενευει οτι αλλο και αν ειπωθει.Εσεις εκτιθεστε πλεον.Το οτι εγω ειχα μια εμπειρια και την ειπα προς τα εξω κιεσεις το κανατε μεσανατολικοδειχνει πολλα.

Τελος επειδη η πρεμουρα για υποστηριξη εχει κανει καποιους τυφλους.Εδω δεν εχει να κανει οπως λετε με διαφορετικες αποψεις και οποιος δεν συμφωνει τον κραζω.Το θεμα εχει να κανει με γεγονοτα και μια συζητηση που παραδεχτηκαν και απο τον ιδιο τον ομιλο πως εγινε.Δεν καταλαβαινω,απο τη στιγμη που οντως εχει γινει η συζητηση στην εκθεση ποια ειναι η αμφιβολια σας και τι σας κανει να πιστευετε οτι ειμαι βαλτος.Μηπως πρεπει να τα θαβουμε τα θεματα που αφορουν ομιλους και εκτροφεια?

Το κουρασατε και αν δεν εχετε να προσφερετε κατι επι του αρχικου θεματος καλυτερα να μην τα μπλεκουμε τα πραγματα.

Βασικά εμένα δε με νοιάζει ποιοί είναι οι καλοί και ποιοί είναι οι κακοί... Με νοιάζει να μη βλέπει φαντασματα αυτός που κατηγορεί τους άλλους για τον ίδιο λόγο...
Και γιατι σε ενοχλουν μονο τα φαντασματα που βλεπω εγω και οχι αυτα που βλεπουν οι αλλοι,οσον αφορα συνομοσιες και προπαγανδες?Καταρχας εσυ εκανες και στους 2 την ιδια ερωτηση και εγω σου απαντησα δημοσιως.Απο την αλλη πλευρα δεν πηρες δημοσια απαντηση αλλα αυτο δεν βλεπω να το σχολιασες και να σε ενοχλησε.Οποτε θα μου επιτρεψεις για αλλη μια φορα να βγαλω τα συμπερασματα μου.
 
Last edited:


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU