ShuShi


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Καλά, φαντάζομαι τον δικό μου τον Φλώρο θα τον φάει για πρωινό... :ROFLMAO::ROFLMAO: Βοήθειά σου!!
 


elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
Χαχαχα κλαιω απο τα γελια:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:!Ειναι σκυλι με ταπεραμεντο!
Αυτό λέει και η μάνα μου. "Το παιδί έχει προσωπικότητα, μην του δημιουργείς ψυχικά τραύματα". Για τα δικά μου τραύματα, τσιμουδιά :mad:
 
  • Like
Reactions: d-friend and mareco


elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
Καλά, φαντάζομαι τον δικό μου τον Φλώρο θα τον φάει για πρωινό... :ROFLMAO::ROFLMAO: Βοήθειά σου!!
Δεν έχει καμία ελπίδα... μόνο αν βρεθεί κανένα θηλυκό και την τσουρομαδήσει θα της κοπεί ο τσαμπουκάς.
 


Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Ε,τωρα λεπτομεριες!Αυτα να κανουν ο,τι θελουν και εμεις απλα τσιμουδια και αν τα μαλωσουμε ημαστε και κακες!
 
  • Like
Reactions: elpinor


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
... μόνο αν βρεθεί κανένα θηλυκό και την τσουρομαδήσει θα της κοπεί ο τσαμπουκάς.
Το 'χω κι αυτό το σχεδιάκι. Μπορώ να σε εξυπηρετήσω σε διπλό επίπεδο. Στείλε μου πμ για θεραπευτικό ραντεβού :p
 
  • Like
Reactions: elpinor


elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
Το 'χω κι αυτό το σχεδιάκι. Μπορώ να σε εξυπηρετήσω σε διπλό επίπεδο. Στείλε μου πμ για θεραπευτικό ραντεβού :p
λες ε;
Θα μείνει τίποτε να πάρω πίσω στο σπίτι;
 
  • Like
Reactions: d-friend


elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
IMG_0004.jpg
Και κοτσίδι, και εξωτική ομορφιά.
Αυτά είναι τα καλά νέα.
Τα κακά είναι ότι μόλις ξεκίνησε ο πρώτος μας οίστρος. Για την ώρα απλά γλειφόμαστε, χαϊδευόμαστε και χουζουρεύουμε λίγο παραπάνω. Ο Ιβάν δεν έχει πάρει χαμπάρι τίποτε ακόμη, αλλά ο γιατρός λέει ότι το μεγάλο πανηγύρι θ' αρχίσει από βδομάδα. Βρακάκι πήρα, σπρέι άρχισα να της βάζω από τώρα. Καμιά συμβουλή;
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Εγώ θα έβαζα για σιγουριά. Είναι απίθανο βέβαια τώρα αλλά better safe than sorry.

Συμβουλή....έρχονται δύσκολες μέρες για σένα... φαντάζομαι κλάματα και ερωτικά δράματα.... υπομονή....
 
  • Like
Reactions: elpinor


elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
Αν αγριέψουν τα πράγματα, θα την κατεβάσω στο κάτω διαμέρισμα, τουλάχιστον για την επίμαχη εβδομάδα. Όλα θα εξαρτηθούν, από το πόση στωικότητα έχει κληρονομήσει ο Ιβάν από τους προγόνους του. :)
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
View attachment 56628
Και κοτσίδι, και εξωτική ομορφιά.
Αυτά είναι τα καλά νέα.
Τα κακά είναι ότι μόλις ξεκίνησε ο πρώτος μας οίστρος. Για την ώρα απλά γλειφόμαστε, χαϊδευόμαστε και χουζουρεύουμε λίγο παραπάνω. Ο Ιβάν δεν έχει πάρει χαμπάρι τίποτε ακόμη, αλλά ο γιατρός λέει ότι το μεγάλο πανηγύρι θ' αρχίσει από βδομάδα. Βρακάκι πήρα, σπρέι άρχισα να της βάζω από τώρα. Καμιά συμβουλή;
Είναι κουκλίτσα :love::love: Τα μαλλιαρά είναι η αδυναμία μου :)
Ο Ιβάν θα το πάρει χαμπάρι σύντομα και καλύτερα να μη συνυπάρχουν στο ίδιο δωμάτιο και τα μάτια σας εκατόν δεκατέσσερα ;)
 
  • Like
Reactions: elpinor and mareco


elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
Τα βράδια τα έχουμε εξασφαλισμένα, κατεβαίνει κάτω μαζί με την μητέρα μου για ύπνο.
Το πρόβλημα θα είναι στην διάρκεια της ημέρας που είναι αχώριστοι. Όσο θυμάμαι πάντως από την ShuShi την πρεσβύτερη και τον Λίο το μεγάλο πανηγύρι είναι 7-10 μέρες. Θα περάσει κι αυτό :)
 










elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
Το τέρας προσπάθησε να βάλει τον Ιβάν να της το βγάλει. Όταν απέτυχε αμόλησε μια μεγαλοπρεπέστατη κατρούλα στον διάδρομο (μέσα από το βρακί) και με ανάγκασε να της το βγάλω για να το πλύνω. Το καταχάρηκε για 10 λεπτά. Μόλις το στέγνωσα και της το ξανάβαλα, έγινε έξαλλη. Ήπιε ένα μπολ νερό και ξανακατούρησε στον διάδρομο. Σε 10 λεπτά το φορούσε και πάλι :X3:. Αυτό που δεν ξέρει είναι ότι αύριο θα πάρω ένα δεύτερο και θα χάσει και τα ενδιάμεσα 10λεπτά :sneaky:. Δείτε θυμό η σκατούλαIMG_0006.JPG .
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Να πεις ότι δεν στα είπα?στα είπα...

Και είναι μόνο η αρχή.... το βλέμμα αυτό σημαίνει "this means war" (και σατανικό γελάκι μουχάχαχα)
 
  • Like
Reactions: elpinor


elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
...και το εννοούσε.
Ετοιμαζόταν να κατέβουν κάτω για ύπνο. Της έβγαλα το βρακί. Μέχρι να έρθει το ασανσέρ, μου αμόλησε μια περιπατητική κατρούλα από το μπάνιο μέχρι το ασανσέρ μήκους 1,5 μέτρου.
Με κοίταξε αναιδέστατα μπήκε στο ασανσέρ σεινάμενη-κουνάμενη και φύγανε. Μόλις τελείωσα το σφουγγάρισμα (ευλογημένα μάρμαρα) και ψάχνω συνταγές για shih tzu γεμιστό στο φούρνο.
 
  • Like
Reactions: d-friend and mareco


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Το τέρας προσπάθησε να βάλει τον Ιβάν να της το βγάλει. Όταν απέτυχε αμόλησε μια μεγαλοπρεπέστατη κατρούλα στον διάδρομο (μέσα από το βρακί) και με ανάγκασε να της το βγάλω για να το πλύνω. Το καταχάρηκε για 10 λεπτά. Μόλις το στέγνωσα και της το ξανάβαλα, έγινε έξαλλη. Ήπιε ένα μπολ νερό και ξανακατούρησε στον διάδρομο. Σε 10 λεπτά το φορούσε και πάλι :X3:. Αυτό που δεν ξέρει είναι ότι αύριο θα πάρω ένα δεύτερο και θα χάσει και τα ενδιάμεσα 10λεπτά :sneaky:. Δείτε θυμό η σκατούλαView attachment 56635 .
Ποσο μηνων ειναι;;;;