Stathis - Mishka - Loki - Nilak




Goufy

Active Member
20 Ιουλίου 2013
40
34
Για να μη είμαι ειλικρινής δεν τα ήξερα καθόλου αυτά τα σκυλάκια. Είναι εκπληκτικά, τόσο χαρούμενα, τόσο αγαπησιάρικα. Θα ήθελα να εκφράσω και μια απορία, πώς και δεν πήρατε άλλο ένα τέτοιο για παρέα στον Λόκυ και αλλάξατε φυλή;
 








Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
εύκολα το θρεντ με τα περισσότερα like !

Scalpel, όχι πως δεν έχεις δώσει πολύ τροφή στο φιλοθέαμων κοινό σου ήδη, αλλά.. κάπου πήρε το μάτι μου αναφορά σε 1000άδες φωτογραφίες? και με βία βλέπω τριψήφιο αριθμό αυτών.... για να πιάνει φωτιά το upload παρακαλώ !! :whistle:
 






PXM-DANBULL

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2014
692
2.264
εύκολα το θρεντ με τα περισσότερα like !

Scalpel, όχι πως δεν έχεις δώσει πολύ τροφή στο φιλοθέαμων κοινό σου ήδη, αλλά.. κάπου πήρε το μάτι μου αναφορά σε 1000άδες φωτογραφίες? και με βία βλέπω τριψήφιο αριθμό αυτών.... για να πιάνει φωτιά το upload παρακαλώ !! :whistle:
Είναι οργανωμένο το σχέδιο...
 
  • Like
Reactions: ISKENDER








Scalpel

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
556
1.425
Sydney - Australia
Για να μη είμαι ειλικρινής δεν τα ήξερα καθόλου αυτά τα σκυλάκια. Είναι εκπληκτικά, τόσο χαρούμενα, τόσο αγαπησιάρικα. Θα ήθελα να εκφράσω και μια απορία, πώς και δεν πήρατε άλλο ένα τέτοιο για παρέα στον Λόκυ και αλλάξατε φυλή;
Αυτή είναι μια πολύ καλή ερώτηση, στην οποία δεν έχω απάντηση!

Μου άρεσαν πάντα πάρα πολύ και τα malamutes, είναι σίγουρα και μεγαλύτερη πρόκληση.
Πάνω απ' όλα όμως ήταν συγκυρία. Ενώ κοίταζα γενικά και αόριστα, προέκυψαν τα Ioannina Wolves και κάποιες ιδιαίτερες καταστάσεις, οι οποίες απλά έγειραν την πλάστιγγα...
 






Scalpel

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
556
1.425
Sydney - Australia
WP_20140523_001.jpg

Τεράστια γαλοπούλα ξεχασμένη στον καταψύκτη στην αποθήκη.
Βγήκε σήμερα με την προοπτική να μαγειρευτεί.
Την ξέχασα για λίγο στο κεφαλόσκαλο - όταν επέστρεψα η Ρούγα είχε ήδη πάρει τα μεζεκλίκια της (αριστερά στην εικόνα). :eek:

Αποτέλεσμα?

Δρομολογήθηκε το βράσιμό της και προβλέπεται σκυλοτσιμπούσι! :p


Και αυτά τα σκασμένα σαν να κατάλαβαν κάτι και μου το έπαιζαν βαριά πεπόνια σήμερα με την κροκέτα τους! :mad:
 










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.129
Μηνύματα
896.013
Μέλη
19.940
Νεότερο μέλος
desps