Ήρα (έρωτας & λατρεία)!!!


barouf

Well-Known Member
24 Αυγούστου 2016
212
1.136
48
αχ σου εύχομαι μαι γρήγορη ανάρρωση!!

να σε παρηγορήσω, αν και εδώ έχουμε παιδί και όχι κορίτσι :p και είναι διαφορετική επέμβαση, οτι από το επόμενο πρωί που ξύπνησε ήταν όπως και πριν. Δεν πείραξε ποτέ τα ράμματά του, δεν χρειάστηκε να βάλει κολάρο, τίποτα. Υπάρχουν και χαλαρές περιπτώσεις δηλαδή...
Μπορεί να βοήθησε και η δική μου στάση, καθότι μεγαλωμένη με μητέρα γιατρό στα νοσοκομεία τα έχω ψωμοτύρι, δεν θεώρησα οτι κάναμε και κάτι. Μια επέμβαση ρουτίνας.
Και έμεινα μαζί του μέχρι να κοιμηθεί... Σε όλες τις αναισθησίες που έχει πάρει έμεινα μαζί του. (το έτερον ήμισυ, η κολόνα του σπιτιου, ήταν έξω με τα Sante!!!:p) Προσπάθησε το αν μπορείς.. Εκεί που χάνουν τα αυγά και τα πασχάλια θέλουν κάποιον δικό τους μαζί.....
 
  • Like
Reactions: Μαρια&Ηρα


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
ο αγώνας ήταν να μη κατσικιαζει.. εκεί ήταν το δύσκολο!

Η διαδικασία είναι κανα 2ωρο - ανάλογα βέβαια πόση νάρκωση παίρνει για τα κιλά. Εμένα είναι 25.
Δεν εχω φοβο μη κατσικιαζει η μοσχαρα...
Εγω φοβαμαι το αντιθετο,
οτι δλδ πολλες φορες μπερδεύει τον υπνο με τον θανατο :D
Οποτε ειτε εχει κατι ή απλα ειναι στα νορμαλ της,εγω δε μπορω να το διακρινω :oops:
2ωρο εε?θα παω να πιω τον καφε της παρηγοριας μου φαινεται...
εμενα ειναι 40!


Προσπάθησε το αν μπορείς.. Εκεί που χάνουν τα αυγά και τα πασχάλια θέλουν κάποιον δικό τους μαζί.....
Μαζι της θα περιμενω μεχρι να ξεραθεί,ναι...
Οπως κ μετα,θα του πω του ντοκ να με παρει,ναμαι εκει πριν ξυπνήσει,ναμαι η πρωτη που θα δει,να την ηρεμησω αν χρειαστει (φοβαμαι κ μη ξυπνησει φρικαρισμενη,δε ξερω πως θα αντιδρασει καθολου...)
 
  • Like
Reactions: alexouli


Char Angel

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2015
293
1.017
53
Αθήνα
Ξέχνα black russian, sante και ιστορίες!!!! Αψέντι! Χαλαρώνεις με τη μία!!!!
Πάντως, θυμήσου αυτό που θα σου πω: θα κυλήσουν όλα τόσο ομαλά και απλά, που ούτε εσύ θα το καταλάβεις, ούτε η "μοσχάρα" σου!!!
 




Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ολα καλα,ευχαριστουμε πολυ!
Εχει συνελθει τωρα αρκετα,πριν ζητησε κ απο μονη της να βγει για τσισα.
Ενταξει,ειναι φανερο οτι εχει ενοχλησεις,αλλα συγκριτικα με οτι εβαζα με τον νου μου,πηγε η ολη ιστορια πολυ καλυτερα!
Ναχει τωρα μια καλη κ γρηγορη ανάρρωση ευχομαι!
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
IMG_20180109_175533.jpg

Επισης ειναι χοντρή ( αχαχουχα,τι σοκ?!) Η νεφρεμια της μουπε ο ντοκ ειχε δυο δαχτυλα λίπος...μου λεει αμα το καναμε στα καρβουνα θαταν γαμω τους μεζεδες!
Ειχε κρατησει κ την μήτρα (τον ρωτησα πως του φανηκε) μια χαρα,υγιεστατη ειπε ηταν...με ρώτησε αμα ηθελα να παμε να την ανοιξουμε να την δουμε μαζι...τον ευχαριστησα θερμα αλλα αρνήθηκα :ROFLMAO:
 




barouf

Well-Known Member
24 Αυγούστου 2016
212
1.136
48
άντε βρε, σιδερένια!!! είδες που δεν ήταν τίποτα τελικά!!!
και τα πιασίματα στη γυναίκα είναι προσόν!!! μια κούκλα είναι!!!
 
  • Like
Reactions: Μαρια&Ηρα


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ευχαριστούμε παρα πολυ για ολες τις ευχες :X3:

Της τοχα βάλει το κολάρο γιατί ειχα παει κάτω να φτιάξω κανα φαΐ (περιττο να πω οτι δε κλεισαμε ματι ολη νυχτα κ ημασταν νηστικοι ολοι απο χθες) κ οσο κ να βαραγε νταγκλες,φοβομουν να την αφησω ετσι.

Προσπαθω να την αδυνατισω μηνες τωρα (μη πω χρονια)...αλλα οσο κ να της κοψω το φαι,η ιδια δεν ειναι αυτο που λεμε "αθλητικο σκυλι"...την παω για περπατημα κ καταληγουμε στην επιστροφη να την παρακαλαω να περπατησει!
Τωρα να τελειωσει απαυτο,κ κατι θα σκεφτω!
 








Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ευχαριστούμε πολύ πολυ :)

Έχεις σκεφτεί να την κάνεις να αθλείται μέσω του παιχνιδιού;
Εε οτι κανει,μονο ετσι το κανει!
Της πεταω το μπαλάκι κ τρέχει πανω κατω (συνήθως αντεχει 17-20 φορές)
Κ στην παραλια της πετάω πετρες (οχι πανω της) κ τρεχει να τις πιάσει..εχω επιχειρησει να την κανω κ να κολυμπησει αλλα ο γύφτος αρνείται πεισματικά!

Περιττο να πω οτι δεν εχω κοιμηθεί καθόλου...
της εβαλα το κολαρο χθες για την νυχτα,αλλα αυτο το πραγμα ειναι τιτανοτεραστιο,
όποτε πηγαινε να κουνηθει καπου εβρισκε,
ξυπναγε κ μετα δε ξανακοιμοταν η ρουφιανα..
εε 1,2,3 της το βγαλα κ εκατσα απο πανω της να κανω τον δεσμοφυλακα!
Εκανε κ κακα χθες το βραδυ (οτι ειχε απομεινει φαίνεται) κ σήμερα ταπογευμα εφαγε κιόλας...
νερό πινει μπολικο ευθύς εξαρχης,
φάρμακα εγω δε χρειαζεται να δινω,της τα κανε ο ντοκ ενεσιμα μακρας διάρκειας,
κοιμαται ως επι το πλείστον τα 3/4 της μερας (αλλα κ πριν την εγχειρηση αυτο εκανε :D )
Φαίνεται να επανέρχεται...το μεσημέρι που την εβγαλα αρπαξε κ το μπαλακι της κ ζηταγε να τρεξει το κτημα να μυρισει για γατες...φυσικα δε την αφησα...αλλα ολα αυτα πανε να πουν οτι επιστρεφει ο προ στείρωσης παλιος κακός εαυτος της :ROFLMAO::X3:
Καλα μας παει...δεν εχω κανενα παραπονο!
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Θα μουρλαθω!
Κατεβασε γάλα η μοσχαρα!

Κ την εβλεπα που οταν γυρίσαμε απτο χειρουργείο δε βολευοταν στο κρεββατι της κ αλλαζε θεση στις πετσετες της κ ελεγα "το κακομοιρο ποναει κ δε βολεύεται"!

Τι θα κανω τωρα η δολια σκυλομανα?
Μπορω να της κοψω το φαΐ σαυτη την κατάσταση?

Μ'αρέσει που με πηρε ο ντοκ να με ρωτησει σημερα πως παμε κ του πα ολα τελεια!
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Θα μουρλαθω!
Κατεβασε γάλα η μοσχαρα!

Κ την εβλεπα που οταν γυρίσαμε απτο χειρουργείο δε βολευοταν στο κρεββατι της κ αλλαζε θεση στις πετσετες της κ ελεγα "το κακομοιρο ποναει κ δε βολεύεται"!

Τι θα κανω τωρα η δολια σκυλομανα?
Μπορω να της κοψω το φαΐ σαυτη την κατάσταση?

Μ'αρέσει που με πηρε ο ντοκ να με ρωτησει σημερα πως παμε κ του πα ολα τελεια!
Περαστικα, δεν ειναι τιποτα. Θα ξεπρηστουν και το γαλα θα σταματησει. Ειναι ζητημα ημερων. Ισως χρειαστει γαλαστοπ. Θα σου πει ο ντοκ. ΑΝτε περαστικα και αγυριστα.

Και κομμενη η μασα. Εχει που εχει μια ταση να βαραινει, μετα τη στειρωση θελει πιο προσοχη στο φαϊ. Λιγοτερο φαϊ. Δεν σου λεω για λαϊτ. Ποτε δεν εδωσα. Λιγοτερη ποσοτητα μονο.
 
  • Like
Reactions: Μαρια&Ηρα




PXM-DANBULL

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2014
692
2.264
της εβαλα το κολαρο χθες για την νυχτα,αλλα αυτο το πραγμα ειναι τιτανοτεραστιο,
όποτε πηγαινε να κουνηθει καπου εβρισκε,
Καλημέρα και περαστικά σας!

Κόψε το κολλάρο με ψαλίδι μπροστά, λίγο πάνω από τη μύτη της για να μην περισσεύει τόσο πολύ. Στο περίγραμμα, που μπορεί να γίνει τραχύ από το κόψιμο, βάλε γύρο γύρο βαμβάκι με τσιρότο.
 
  • Like
Reactions: Μαρια&Ηρα


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Κόψε το κολλάρο με ψαλίδι μπροστά, λίγο πάνω από τη μύτη της για να μην περισσεύει τόσο πολύ. Στο περίγραμμα, που μπορεί να γίνει τραχύ από το κόψιμο, βάλε γύρο γύρο βαμβάκι με τσιρότο.
Fun killer :D
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ξαναπηγα στον ντοκ (θα με βρισει το ετερον ήμισυ :D )
Να μην κανω τιποτα μου ειπε,
να της κάνω αφαγια κ να την γυμνασω :)ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: γελανε κ οι πέτρες) δε μπορω (ειναι στην ανάρρωση)
Να της δωσω γαλαστοπ (κοντραλακ/ντοστινεξ της δημιουργουν ακράτεια) επισης να το αποφύγω προς το παρον...
Την Τεταρτη που θα ρθει στην περιοχη κ θα την (ξανα)παω να δει την τομη της (η οποια ειναι παρα πολυ καλά,ουτε πρηστηκε ποτε ουτε αιμμοραγησε) μου πε εαν δουμε κ εχουν γινει τουμπανο τα βυζια της μηπως την ξεκινησουμε γαλαστοπ.
-Συμβαίνει συχνα τελικα...συνήθως δε κανουν τίποτα λεει,το αφηνουν να περασει...
Μια φορα του τυχε μονο να δει σκυλο που παροτι στειρωθηκε συνεχιζε τις ψευδοκυησεις κ τελικα ειχε προβλημα στα επινεφριδια (εγκυκλοπαιδικες γνώσεις)-

Βρηκα λυση για να κοιμομαστε ολοι :D
Της φοραω το φιμωτρο κ ησυχαζουμε...περιεργως το φιμωτρο δε την ενοχλει...ανωμαλο πλασμα :rolleyes:
 
Last edited:


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
She loves her belly rubs
(Ειδικα τωρα που χει μουρλαθει στο ξυσιμο...
πρεπει να 1)την "τρώει" η τομή,2)την ενοχλουν τα ερεθισμενα της βυζγια απτην ψευδοκυηση,3)εχει ερεθιστει το δερμα της απτο ξυρισμα + οτι 4)
εχει βαρεθει την ζωη της τοσες μερες σπιτι...ΟΛΑ ΜΑΖΙ ρε φιλε!
ζει ενα δραμα...μαζι της κ μεις!)

IMG_20180120_132818.jpg

Την εντυσα (ναι,εντυσα το ροτ) μπας κ σταματησει να ξυνεται (fyi λειτούργησε...)

IMG_20180120_142530.jpg δε σας φαινεται αλλαγμενο το μουτρακι της?
Σα να σοβαρεψε...


Μμμμμπππααααααααα

IMG_20180120_142613.jpg πουλησε κ λιγο μαγκιά...

Αλλα πρωτη φορα στα χρονικα...που δε με ακολουθουσε κατα πόδας....

IMG_20180120_144410.jpg χχχμμμμμμ....


Άντε να ξεμπερδευουμε μαυτη την ιστορία επιτελους!
Ππππφφφφφφ
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf