Ήρα (έρωτας & λατρεία)!!!






Hammer

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2017
1.468
2.709
Για τους φασιανους και τα ορτυκια ξεχασε το για ελευθερας βοσκης οτι και να κανεις..Περιβολο κλειστο και απο πανω ναι γινεται, εμεις ετσι τα ειχαμε.Τα υπολοιπα ναι με κομμενα φτερα θα εισαι ενταξει. Οι φραγγοκοτες ειναι δυσκολες γιατι εχουν την ταση να μην θελουν να μπουν σε κοτετσι, θελουν να κοιμουνται σε δεντρα και να γεννουν αυγα σε "αγριες" δικες τους φωλιες. Τις πιο πολλες φορες γινονται γευμα για αλεπουδες.
 




Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Περαν του πνιχτη...
Θα μπορουσε κάλλιστα ναναι η μοσχαρα μου :ROFLMAO::LOL::ROFLMAO:

Σημερα να δεις πως το κέρδισε με το σπαθι της το κοτοπουλακι της
Που αποφασισε με το που ανοιξε τα ματια της να ξερασει πανω στα στρώματα...που αλλαξα χθες...:love:
 




















medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.235
7.776
Ειναι ερωτας και λατρεια (οπως λεει και ο τιτλος) :)

Τα θεματακια υγειας οκ ολα?

Με τη διαιτα πως παει που ειναι και καλομαθημενη? :D
 
  • Like
Reactions: Μαρια&Ηρα


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Απο υγεια δοξα τον Θεο...σφυζουμε!
Τωρα περιμενω τον αλλο μηνα,αν ολα πανε κατευχην κ δε τρελαθουν παλι οι ορμόνες της κ της ερθει ψευδοκυηση νωρίτερα να πάμε για στείρωση...
(Παει πανω κατω το έτερο ημισυ κ της λεει "ααχχχ τον αλλο μηνα θα σου αδειασουν την κοιλίτσα,αυτη η καρια η μανα σου τα φταιει ολα,εγω να ξερεις δεν ειχα καμια σχεση,φτωχο μου παιδι,θα βαλει να σε πετσοκοψουν"....του φωναζω "κατσε καλα μη βαλω να πετσοκοψουν εσενα" κ στρωνει :ROFLMAO: )

Με τη δίαιτα :X3: (δίαιτα που λεει ο λόγος...απλα τρωει τα 400 κατι της γρ. οπως πρεπει διχως τα γύρω γυρω)
ΠΠΠΕΕΕΙΙΙΙΝΝΝΝΑΑΑΑΕΕΙΙΙΙΙΙ!
Την ακουω που παει παει κ γλυφει τα άδεια της μπωλακια καθε τρεις κ λιγο (τα παει καροτσακι)...νομίζω πιστευει οτι της κανω πλακα :ROFLMAO:
Δε προλαβαινω να της βαλω την ξηρα κ την εξαφανιζει...παλια την μύριζε κ λιγο :LOL:
Περιεργως παντως...δε βλέπω να χει χασει τιποτα...
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.235
7.776
Καημενη Ηρα...400 κατι γραμμαρια χωρις λιχουδιες... :D Λογικο να ψαχνει τα μπωλακια.
Αφου ομως ολα ειναι καλα απο αποψη υγειας αυτο μετραει!!!!
(Τωρα που η Ηρα εξαναγκαστηκε να παραιτηθει απο το τιτλο της μαστερ λιχουδως, ανοιξε ο δρομος για τον επομενο πρωταθλητη το γκρεμλιν :LOL:)
 
  • Like
Reactions: Μαρια&Ηρα


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Λιχουδης κ κορμι φιδισιο δε παει!
Η Ήρα εχει τα "παρασημα" της,το γκρεμλιν τι εχει να επιδειξει?
 
  • Like
Reactions: medusa






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf