Έκθεση μοναδικής ομορφιάς;


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Παντως μ ακουγεται πολυ καλη ιδεα γιατι εκτος του οτι θα ειναι μια καλη ευκαιρια να ξεσκασουμε εμεις και τα σκυλια μας, σιγουρα θα ειναι πολυ διασκεδαστικο και φυσικα θα βοηθησουμε με οτι μαζεψουμε τα καταφυγια πχ (η οτι αλλο εχετε υπ' οψιν) που το εχουν αναγκη.
 




ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
Κοπελια προσεχε γιατι σου κανω μυνηση για εξυβρηση και προσβολη και με τα λεφτα της αποζημιωσης οργανωνω μονη του το event και στεφομαστε και εγω και τα κοριτσια βασιλισσες!!
χαχαχα! κατσε καλα γιατι ξερω τον σεριφη!

ελα ας σοβαρευτουμε το θεμα εχει ζουμι...
 




vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Προς τιμή του πρόεδρου προτείνω να ονομαστεί το event
<<Η superέκθεση >> της παρέας του dog forum
 




ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
πρεπει αν ομως θελουμε ετσι, να αποφασισουμε που θα δωθουν οι δωρεες και τα χρηματα. σε ποιο ή ποια σωματεια, καταφυγια, φιλοζωικες. να οριστει καποιος υπευθυνος να επικοινωνησει με αυτο/α και να καλεστουν στο event, να ειναι μεσα στην κριτικη επιτροπη καποιος απο τη φιλοζωικη και να παρουν και τις δωρεες φευγοντας...
 


matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
....και μασκότ η Αουρα με μπικίνι!!!!!!!!!!!
Αρα οι υπολοιποι με τα μπικικινια!!! Σας τα λεγα εγω ο κουκος αηδονι θα μας παει!!!
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
πρεπει αν ομως θελουμε ετσι, να αποφασισουμε που θα δωθουν οι δωρεες και τα χρηματα. σε ποιο ή ποια σωματεια, καταφυγια, φιλοζωικες. να οριστει καποιος υπευθυνος να επικοινωνησει με αυτο/α και να καλεστουν στο event, να ειναι μεσα στην κριτικη επιτροπη καποιος απο τη φιλοζωικη και να παρουν και τις δωρεες φευγοντας...
Πολύ καλή ιδέα
 


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
θα μπορουσε να στηθει και παγκαρι υπερ της φιλοζωικης για τους περαστικους που θα θαμπωθουν απο τη λαμψη της Λευκης και θα σταματησουν να τη θαυμασουν.
 


matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
θα μπορουσε να στηθει και παγκαρι υπερ της φιλοζωικης για τους περαστικους που θα θαμπωθουν απο τη λαμψη της Λευκης και θα σταματησουν να τη θαυμασουν.
Ναι και να βαλουμε και κανα δυο μανουαλια αχαχαχα
 


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
επισης αναλαμβανω να εκτυπωσω κειμενο φιλοζωικου περιεχομενου (να αποφασισουμε μαζι τι μηνυμα θελουμε να περασουμε) τυπου flyer για να μοιραζουμε στους περαστικους.

αν το κανουμε Κυριακη με καλο καιρο εχει αρκετο κοσμο στο παρκο Τριτση (πολλες οικογενειες με παιδακια και πολλοι με σκυλια) και πολυς κοσμος θα μπορουσε να ενημερωθει για σωστη αποκτηση σκυλου πχ ή μαζευουμε τις ακαθαρσιες των σκυλων μας κλπ.
αλλα δεν ξερω αν χρειαζεται να παρουμε καποια αδεια απο τη διαχειρηση του παρκου για ολα αυτα.

ποιο αλλο μερος θα ηταν καταλληλο λετε?
 
Last edited:








matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Και τα Βασιλικα ειναι καλη ιδεα. Αλλα απο οτι καταλαβαινω θελουμε ισως πιο ενδιαμεσο σημειο για οσους θα ερθουν απο επαρχια.
 






Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Αλλα απο οτι καταλαβαινω θελουμε ισως πιο ενδιαμεσο σημειο για οσους θα ερθουν απο επαρχια.
Αυτό είναι τώρα το θέμα,γιατί θα πρέπει να βολεύει και τους βόρειους και τους νότιους!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95