Έκθεση μοναδικής ομορφιάς;


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Τι θα λεγάτε για μια εξαιρετική έκθεση μοναδικής ομορφιάς ;
Μια σκυλοσυνάντηση με ιδιαίτερο χαρακτήρα , χαβαλέ , καλή διάθεση και τσαχπινιά .
Το θέμα είναι απλό….
Ορίζουμε μια κριτική επιτροπή , προμηθευόμαστε αναμνηστικά και με τα φιλαράκια μας δίνουμε ρεσιτάλ.
Ένα event με φαγητό , έπαθλα για τους νικητές και μοναδική μαγεία από Dog Forum παρέα.
Μέσα στο πλάνο έχω σκεφτεί και μια συμβολική συμμετοχή, που σίγουρα θα έχει μεγάλη χρησιμότητα.;)
Θα χρειαστεί φυσικά να περιμένουμε να φτιάξει ο καιρός ώστε να εξασφαλιστεί η ανεμπόδιστη προσέλευση.
Συμμετοχή θα έχουν όλα τα dogforumόσκυλα .
Αυτό σαν κεντρική ιδέα .
Σε περίπτωση αποδοχής και με την ελπίδα της πραγμάτωσης μπορούμε να προσθέσουμε ιδέες.
Αν εξασφαλιστεί αυτό , μπορούμε να μιλήσουμε μετά για το που και το πότε.


Υ.Γ θα μου άρεσε να δω τον κύριο :DSuperman:D πρόεδρο την κρητικής επιτροπής
 






matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Υ.Γ θα μου άρεσε να δω τον κύριο
Superman
πρόεδρο την κρητικής επιτροπής
Θα μας παει ο κουκος αηδονι. Και συμβολικη συμμετοχη και τα λαδοτυρια για τον προεδρα?

Αληθεια την συμβολικη συμμετοχη την σκεφτεσαι για την οργανωση του event ή για να δωθουν τα χρηματα για καλο σκοπο?
 








vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Θα μας παει ο κουκος αηδονι. Και συμβολικη συμμετοχη και τα λαδοτυρια για τον προεδρα?

Αληθεια την συμβολικη συμμετοχη την σκεφτεσαι για την οργανωση του event ή για να δωθουν τα χρηματα για καλο σκοπο?
Το Βασίλη μη τον φοβάστε το καλύπτω εγώ
Αποκλειστικά για καλό σκοπό
 


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
Θα μας παει ο κουκος αηδονι. Και συμβολικη συμμετοχη και τα λαδοτυρια για τον προεδρα?

Αληθεια την συμβολικη συμμετοχη την σκεφτεσαι για την οργανωση του event ή για να δωθουν τα χρηματα για καλο σκοπο?
εσυ γιατι ενδιαφερεσαι? εχεις καμια ελπιδα να κερδισεις με το πρ-πρ ή μηπως με την αρκουδα? χαχαχα!
ΚΑΝΕΙΣ δεν ξεπερναει τη σπανια ομορφια της Λευκης μου. μπορειτε να μας στειλετε το στεμμα, τα event ειναι περιττα!
 




vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Θα πρέπει να μοιράσουμε τις διαδρομές!!!
Για αυτό ακριβός το λόγο θέλησα να το αποφασίσουμε στο τέλος ώστε να μπορέσουμε να ορίσουμε κάτι ανάλογο με τις αποστάσεις των συμμετεχόντων
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
εσυ γιατι ενδιαφερεσαι? εχεις καμια ελπιδα να κερδισεις με το πρ-πρ ή μηπως με την αρκουδα? χαχαχα!
ΚΑΝΕΙΣ δεν ξεπερναει τη σπανια ομορφια της Λευκης μου. μπορειτε να μας στειλετε το στεμμα, τα event ειναι περιττα!
Ναι αλλά ο "πρόεδρας" θέλει κορίτσια με μπικίνια.Σκέφτεσαι να της φορέσεις μπικίνι?:p:D
 




ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
περα απο την πλακα τωρα μου αρεσει η ιδεα σου Βαγγελη.
η συμμετοχη θα μπορουσε να ειναι και σε ειδος εκτος απο χρημα (εννοω τροφες, φαρμακα, κρεββατακια κλπ. superman)
 






vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
περα απο την πλακα τωρα μου αρεσει η ιδεα σου Βαγγελη.
η συμμετοχη θα μπορουσε να ειναι και σε ειδος εκτος απο χρημα (εννοω τροφες, φαρμακα, κρεββατακια κλπ. superman)
Έχω γίνει πολύ προβλέψιμος τελικά
 


matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
εσυ γιατι ενδιαφερεσαι? εχεις καμια ελπιδα να κερδισεις με το πρ-πρ ή μηπως με την αρκουδα? χαχαχα!
ΚΑΝΕΙΣ δεν ξεπερναει τη σπανια ομορφια της Λευκης μου. μπορειτε να μας στειλετε το στεμμα, τα event ειναι περιττα!
Κοπελια προσεχε γιατι σου κανω μυνηση για εξυβρηση και προσβολη και με τα λεφτα της αποζημιωσης οργανωνω μονη του το event και στεφομαστε και εγω και τα κοριτσια βασιλισσες!!
 




Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
περα απο την πλακα τωρα μου αρεσει η ιδεα σου Βαγγελη.
η συμμετοχη θα μπορουσε να ειναι και σε ειδος εκτος απο χρημα (εννοω τροφες, φαρμακα, κρεββατακια κλπ. superman)
Κι εμένα μου αρέσει αυτή η ιδέα,ότι μπορεί ο καθένας για να βοηθήσουμε όποιους έχουν ανάγκη!