Ένας τεράστιος σκύλος










matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Που ειναι μωρε ενα αντιστοιχο με ενα jack russel και την χειριστρια του που σκαει με περιπολικο? Λατρευω τα μικροσωμα με καρδια λιονταριου!!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πωωωω το σαμιαμιδι!!! Απιστευτο!!!
Όντως αν το χουν μερικά σκυλια, το μεγεθος δεν τα πτοεί καθόλου!!!Μπράβο και στη χειριστρια που δεν επαναπαύθηκε σε εναν σκύλο pet και που το κυνηγησε το κυνάθλημα!
 


Ran Tan Plan

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2011
515
292
Αθήνα
Λατρευω τα μικροσωμα με καρδια λιονταριου!!
Και εμένα μου αρέσουν, αλλά πάντα θα μου φαίνονται σαν "παιχνίδι".
Προτιμώ τα μεγαλόσωμα, με καρδιά λιονταριού!!
 


matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Φιλτατε @Ran Tan Plan και εγω ανηκω στην κατηγορια αυτων που θελουν να γεμιζει το ματι τους σκυλο (βλ. μεγαλο προς γιγαντοσωμο) αλλα εδω και κατι χρονια μια σκ@τουλα 7 κιλων διεκδικησε και κερδισε με το σπαθι της μια θεση στο σπιτικο μου και διαφεντευει ολους τους ενοικους του σπιτιου με τσαμπουκα και χαρη. Και δεν παιζει ουτε παιζεται. Ε δεν θα την αλλαζα την ρουφιανα με τιποτα!!

Εξαλλου μεγαλο, μεσαιο, μικρο η καρδια ειναι το θεμα!
 




Fotis_B

Active Member
7 Φεβρουαρίου 2012
27
18
Χαλάνδρι
#5 Αυτός ήταν ο θρυλικός Mr.Murphy (R.I.P.),ένας είχε δηλώσει ότι οι οι Γερμανικοί Ποιμενικοί που "δούλευε" τότε θα γινόντουσαν κόκκινοι από ντροπή αν έβλεπαν αυτό το βίντεο με αυτά τα drives που έβγαζε αυτό το εκπληκτικό jrt.
 
  • Like
Reactions: matilda




Ran Tan Plan

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2011
515
292
Αθήνα
Φιλτατε @Ran Tan Plan και εγω ανηκω στην κατηγορια αυτων που θελουν να γεμιζει το ματι τους σκυλο (βλ. μεγαλο προς γιγαντοσωμο) αλλα εδω και κατι χρονια μια σκ@τουλα 7 κιλων διεκδικησε και κερδισε με το σπαθι της μια θεση στο σπιτικο μου και διαφεντευει ολους τους ενοικους του σπιτιου με τσαμπουκα και χαρη. Και δεν παιζει ουτε παιζεται. Ε δεν θα την αλλαζα την ρουφιανα με τιποτα!!
Εξαλλου μεγαλο, μεσαιο, μικρο η καρδια ειναι το θεμα!
Σε τίποτα δεν διαφωνώ! Αλλά όπως λες, στο σπίτι τους διαφεντεύει όλους, με "τσαμπουκά και χάρη". Αυτό ακριβώς εννοώ! Πάντα στα μικρά σκυλιά, υπερτερεί η τσαχπινιά και η χάρη. Βεβαίως και έχουν πολλά, καρδιά λιονταριού. Αλλά πάντα θα είναι το "μικρούλι μας"!
Οτι πάθατε εσείς πριν κάτι χρόνια, συμβαίνει σε μας περίπου ένα χρόνο. Ενα Chihuahua, περίπου 2,5 κιλά τώρα, που πήρε η γυναίκα μου (με σωστή αγορά), μας έχει κάνει την ζωή "πατίνι". Η Evita μου, περίπου 28 κιλά, έρχονται στιγμές, που φοβάται τα νεύρα του μικρού! Μάγκας με τα όλα του. Αλλά το βλέπω πάντα, σαν να πρέπει να το προστατέψω. Ισως λάθος.