Ένα μεγάλο ΓΕΙΑ και από εμάς !!!!!


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Απαπαπα στερεοτυπα...τυλιξε το καλε με οτι θες!!! Επειδή η @yasemin εχει Τούρκους της κανει εντυπωση,οι ανατολλιτες δεν τα σηκωνουν αυτά ξερεις...
Η αλήθεια είναι ότι η κουβέρτα ήταν για εμένα !!! Αυτός την βούτηξε !!!! Άρα νομίζω ότι ο δικός μου είναι "ανοιχτόμυαλος " !!!!
 
  • Like
Reactions: ioanna a


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Καλησπέρα σας !!! Εύχομαι χρόνια πολλά σε όλους σας !!! Με υγεία κ πολύ πολύ χαρά !!!

Εμείς σήμερα περάσαμε απίστευτα όμορφα !!!!
Πήγαμε βόλτα ,περπατήσαμε , παίξαμε .... Κ τώρα είμαστε τέζα !!!

Ιδού τα πειστήρια !!!!
IMG_0814.JPG IMG_0824.JPG IMG_0825.JPG
IMG_0818.JPG
 
Last edited:






Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Χάζευα τις φωτογραφίες στο κινητό μου πριν λίγο κ μάλλον τώρα συνειδητοποίησα την αλλαγή !!!! Η πρώτη φωτό είναι τον πρώτο μήνα της κοινής μας ζωή κ η δεύτερη σήμερα ! Σχεδόν 6 μήνες μετά ...
Τον αγαπώ !!!!

IMG_1792.JPG IMG_1790.JPG
 


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Με τέτοια φάτσα γίνεται να μην τον αγαπάς;;; Κι επίσης, είδες τι γρήγορα που μεγαλώνουν τα σκασμένα;; :love::)
 
  • Like
Reactions: Taitienitsa


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Με τέτοια φάτσα γίνεται να μην τον αγαπάς;;; Κι επίσης, είδες τι γρήγορα που μεγαλώνουν τα σκασμένα;; :love::)
Πραγματικά στα μάτια μου είναι ο ίδιος κουταβος 2,5 κιλά με τώρα που είναι 22 φεύγα !!!

Η αλήθεια είναι πως όντως μεγαλώνουν απίστευτα γρήγορα !!!
Κ τώρα καταλαβαίνω όσους μου έλεγαν να τραβας όσες περισσότερες φωτογραφίες κ βίντεο μπορείς!!
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Βλέπω φώτο από το πάρκο ασυρμάτου στον αγ. Δημητριο... Καθότι γειτονακια, αν τύχει κάποιο σαβ/κο (απογευματακι) και σας πετύχουμε, θα ρθουμε για λίγα χαδια στον κουταβο. :LOL:
 


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Βλέπω φώτο από το πάρκο ασυρμάτου στον αγ. Δημητριο... Καθότι γειτονακια, αν τύχει κάποιο σαβ/κο (απογευματακι) και σας πετύχουμε, θα ρθουμε για λίγα χαδια στον κουταβο. :LOL:
Άμα καταφέρεις να χαϊδέψεις τον κούταβο έχω δωράκι !!!!!
Με τον δικό σου κουταβο όμως είμαι σίγουρη ότι θα ξεσαλώσει !!!
Πολύ ευχαρίστως ! Εμείς πηγαίνουμε σχεδόν καθημερινά εκεί !
 
  • Like
Reactions: Giannis_Rottie


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Καλησπέρα σας !!!!!

Σήμερα είμαστε πολύ χαρούμενοι με το νέο μου σαμαράκι !!!
Κ για κάποιον ανεξήγητο λόγο έχω σταματήσει να τραβάω κ έχω κάνει πολύ χαρούμενη την μαμά!!!
Αλλά δεν θα κρατήσει για πολύ .... ήδη σκέφτομαι τι ζαβολιά θα κάνω !!!! :p :p :p
IMG_2452.JPG
IMG_2453.JPG
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.233
7.774
Μολις συνειδητοποιησα οτι νομιζω σας ειδα στο pet4u Δαφνη πριν 1.30 ωρα! Σου ειπα οτι του παει το κοκκινο :LOL: και λεγαμε γι αυτους που δε ρωτανε πριν πλησιασουν.

To ζηλεψα πολυ το σαμαρακι, θα το παρω και εγω
 
  • Like
Reactions: Taitienitsa


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Ρε συ μολις συνειδητοποιησα οτι νομιζω σας ειδα στο πετ σοπ πριν 1.30 ωρα! Σου ειπα οτι του παει το κοκκινο :LOL:
Ε ναι !! Σε θυμάμαι !!!! Παιχνιδάκια για το μικρό γκρέμλιν δεν έκανες ;; Που κοιτούσες κ ένα ψάθινο tug ?? Μένουμε τόσο κοντά !!!
 
  • Like
Reactions: medusa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.233
7.774
Ναι ναι, ψωνιζα λιχουδιες για το γκρεμλιν!Το Tug δε του το πηρα γιατι ειναι αλητης αχαχχα. Οντως ειμαστε κοντα.
 
  • Like
Reactions: Taitienitsa


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Ναι ναι, ψωνιζα λιχουδιες για το γκρεμλιν!Το Tug δε του το πηρα γιατι ειναι αλητης αχαχχα. Οντως ειμαστε κοντα.
Νομίζω πρέπει να κανονίσουμε
μια σκύλο συνάντηση !!!!

υγ κ ο giannis_rottie μενει κοντά μας !
 
  • Like
Reactions: medusa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.233
7.774
Το γκρεμλιν ειναι αδιορθωτο και απαλευτο και χοροπηδαει πανω στα κεφαλια των σκυλων, μαλλον δε θα εντυπωσιαστει ο Μαξ. Το παρατσουκλι του στη πλατεια δημαρχειου ειναι ο γαυγιαρης. Αλλα νομιζω βελτιωνομαστε σταδιακα. :LOL:
 
  • Like
Reactions: Taitienitsa


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Το γκρεμλιν ειναι αδιορθωτο και απαλευτο και χοροπηδαει πανω στα κεφαλια των σκυλων, μαλλον δε θα εντυπωσιαστει ο Μαξ. Το παρατσουκλι του στη πλατεια δημαρχειου ειναι ο γαυγιαρης. Αλλα νομιζω βελτιωνομαστε σταδιακα. :LOL:
Χμ !!!! Κατάλαβα !!!!
Κ ο δικός μου παναγίτσα είναι .... !!!! Δεν πάμε σε πάρκα πια !!! Μας έχουν αποβάλει δια παντός !!!
 
  • Like
Reactions: medusa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.233
7.774
Ναι ναι, παντως καποια στιγμη να κανονισουμε μια σκυλοσυναντηση οι γειτονες, κατι μου χε πει οτι ασυρματο ειναι καλα και προφυλαγμενα. Εδω προς τα εμας δε ξερω κανα καλο μερος. Παω εκει στο δημαρχειο και κανω ζιγκ ζαγκ στα σκ@τα.
 


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Ναι ναι, παντως καποια στιγμη να κανονισουμε μια σκυλοσυναντηση οι γειτονες, κατι μου χε πει οτι ασυρματο ειναι καλα και προφυλαγμενα. Εδω προς τα εμας δε ξερω κανα καλο μερος. Παω εκει στο δημαρχειο και κανω ζιγκ ζαγκ στα σκ@τα.
Ναι εμείς πηγαίνουμε πολύ συχνά στον ασύρματο ! Είναι όντως πολύ ωραία ! Αν θελει παρέα το μικρό γκρεμλιν (πάντα με λουρί !!! ) μπορούμε να κάνουμε μαζί βολτίτσα εκεί μια μέρα !!! :)
 
  • Like
Reactions: medusa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.233
7.774
Εννοειται, οποτε θελετε. Ο ασυρματος ειναι κοντα με τα ποδια? δε το εχω επιχειρησει.
 


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Εννοειται, οποτε θελετε. Ο ασυρματος ειναι κοντα με τα ποδια? δε το εχω επιχειρησει.
χμ! εμείς πάμε κ με τα πόδια αν έχω όρεξη κ με το αυτοκίνητο ... Ανάλογα !
Πάντως από το σπιτι μου είναι 1,5 χιλιόμετρο το πολύ το πάρκο !
Αν γράψεις στο google maps πάρκο ασυρμάτου στο βγάζει οποτε μπορείς να υπολογίσεις !! Βέβαια το ωραίο σημείο είναι πίσω από το πάρκο που δεν στο δείχνει στις φωτο!
Οι φωτογραφίες που έχω πιο πάνω σε κάτι λιβάδια εκεί είναι !
 
  • Like
Reactions: medusa


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.795
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π