Ένα χρόνο χωρίς τη lucy....


cgri1976

Well-Known Member
09-04-2009 εως 06-02-2011
περασε ενας χρονος.....στην αρχη δεν το ειχα συνειδητοποιησει....αλλα μολις περασαν μια δυο ημερες, και γυριζα σπιτι, δεν υπηρχε μια ουρα να κουνιεται, ενα περπατημα με τα νυχια να κανουν θορυβο στο παρκε της κρεββατοκαμαρας, ενα ροχαλητο στην ησυχια της νυχτας.....ολα αυτα που με εκνευριζαν(με την καλη εννοια) αλλα ταυτοχρονα που εδειχναν οτι περα απο εμενα υπαρχει και ενας αλλος στο σπιτι, μου ελειπαν παααααρα πολυ.....τα παντα που εκανα, σκεφτομουν "αχ και να ειχα και την lucy", οπου πηγαινα, οποιες εκδρομες και αν εκανα...παντα ειχα αυτο στο μυαλο μου..... μου εδωσε η ξαδερφη μου τον δικο της σκυλο, μποξερ αρσενικο, μπας και με μαλακωσει...αλλα τιποτα....δεν εδειχνα ενδιαφερον........
ακομα και σημερα, αν και εχω αλλο σκυλι, ιδιο φυλο, ιδια ρατσα, που οι περισσοτεροι μου ελεγαν ¨μην παρεις το ιδιο σκυλι, μην παρεις το ιδιο φυλο γιατι θα μπεις στην διαδικασια της συγκρισης" για εμενα ειναι χαζομαρα.... καθε σκυλι ειναι διαφορετικο...το καθενα ξερει πως θα σε κερδισει με τα δικα του ναζια, με τις δικες του βλακειες....,
μου λειπει παρα παρα πολυ.....ας ειναι καλα εκει που ειναι, να τρεχει οποτε θελει, να τρωει οποτε θελει, να κανει την αναγκη της οποτε θελει, και να εχει πολλα σκυλια για παρεα.....
αλλα να ξερει οτι ακομα δεν την εχω ξεπερασει....και ουτε προκειτε....:(:(
της αφιερωνω το παρακατω κομματι..

Na Tin Prosexeis - CD Rip - Sanjuro feat. Onirama HQ (MAD VMA 2011) - YouTube








 




Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Δε θα βάλω αντίστοιχες φωτογραφίες, εκείνα τα δυο αλμπουμάκια με τις φωτογραφίες τους δεν τ' ανοίγω ποτέ, αλλά μου λείπουν πάντα.
 


miminoula

Well-Known Member
26 Νοεμβρίου 2011
1.339
9
44
Κερατσίνι - Νίκαια
www.facebook.com
Ένα πράγμα δεν μπορεί να νικήσει ο θάνατος.. τους δεσμούς που χτίζουμε με τα ζώα μας!
Για αυτό θα ζουν πάντα μέσα στις σκέψεις μας και τις αναμνήσεις μας!

ουφ πολύ έχω στεναχωρηθεί σήμερα πολύ με αυτά που διαβάζω και με αυτά που σκέφτομαι! :( :( :(
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Βαρύ το κλίμα σήμερα... :(:(:(
Για όλα όσα έφυγαν...
Δεν τα ξεχνάμε, Δεν τα αντικαθιστάμε, Θα τα Αγαπάμε για Πάντα και θα τα Θυμόμαστε Πάντα με Χαμόγελο...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Να την θυμάσαι πάντα Χρήστο και να χαμογελάς...Κι εγώ θυμάμαι τα κορίτσια μου με μεγάλη αγάπη και νοσταλγία..
Βαρύ το κλίμα σήμερα πράγματα, νοιώθω ένα κόμπο στο λαιμό από το πρωί.
 








kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
ε ρε βλαμενο μιλα! να κανω λιγο τον καραγκιοζη να γελασουμε... ημουν και εγω στα κατω μου.. βρηκα μερα!
Θες να σου δανεισω λιγο Σαγκα να ξεχαστεις? να σου κανουν το σπιτι λιμπα... να χεις να ασχολεισαι βρε παιδι μου.. μη κολαει το μυαλο..

(πλακα κανω... μας αφηνουν κενα , που δυσκολα εως ακατορθωτα κλεινουν... αααχ!! :( )
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
545
Χολαργός
Κάτι με σένα,κάτι με τη Χρυσούλα ολο δακρύζω και σκέφτομαι...

Μέχρι και ο καιρός "πενθεί". Πράγματι βαριά μέρα σήμερα!!!
 


cgri1976

Well-Known Member
απο το πρωι ο καιρος ηταν χαλια...μολις ξυπνησα φωναξα την μενια να ανεβει στο κρεβατι, την εβαλα μεσα απο το παπλωμα και κοιμηθηκαμε για λιγο...ηταν η πρωτη φορα που το εκανα..... αλλα το ειχα αναγκη...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.851
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981