"Έξτρα" εμβόλιο μετά το ετήσιο


CherryKall

Member
5 Μαϊου 2020
22
13
46
Corinth- Greece
Παιδιά καλησπέρα..η cherry μου στις 15 του μήνα κλείνει τους 6 μήνες.. πριν λίγες μέρες πήγα στην κτηνίατρο να πάρω δύο χάπια (για σκουλήκια και τσιμπούρια) και ρώτησα αν έχουμε τελειώσει με τα εμβόλια.. ενώ η απάντηση ήταν ναι, έχουμε κάνει και το ετήσιο...στην συνέχεια μου είπε πως τον Σεπτέμβρη θα πρέπει να την ξανά πάω να κάνει άλλο ένα εμβόλιο για να καλύψουμε την περίπτωση να μην την έχει πιάσει καλά κάποιο από τα προηγούμενα... μου φάνηκε αρκετά περίεργο και γι αυτό θα ήθελα την γνώμη σας..
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.883
Εγώ δεν έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο.
Εκτός αν σου είπε κάτι πολύ πιο συγκεκριμένο και δεν το θυμάσαι ή δεν το άκουσες εκείνη την στιγμή.
Οτι όμως δεν καταλαβαίνεις, δεν σου κάθεται καλά, και σου δημιουργεί ερωτήματα και ανασφάλεια, θα πρέπει να το ξεκαθαρίζεις.
 


CherryKall

Member
5 Μαϊου 2020
22
13
46
Corinth- Greece
Εγώ δεν έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο.
Εκτός αν σου είπε κάτι πολύ πιο συγκεκριμένο και δεν το θυμάσαι ή δεν το άκουσες εκείνη την στιγμή.
Οτι όμως δεν καταλαβαίνεις, δεν σου κάθεται καλά, και σου δημιουργεί ερωτήματα και ανασφάλεια, θα πρέπει να το ξεκαθαρίζεις.
Μου είπε αυτά που σας ανέφερα.. δεν ρώτησα παραπάνω γιατί είχε σκυλάκι στο εξεταστηριο... φυσικά και θα ζητήσω διευκρινίσεις.. απλά ήθελα και την εμπειρία σας καθ'ότι πρωτάρα.. Ευχαριστώ
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf