Έστω και αργά ας συστηθούμε και εμείς !


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Aγγελε καλος κι ο Dredd αλλα μπροστα στο δικο σου καινουριο εργασιακο δεν πιανει μια ;)
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
πρέπει να το παραδεχτώ και εγώ αυτό :mad: τι να κανω η αληθεια παει μπροστά :rolleyes:
είπαμε ο σκυλος είναι 3Χεξαίρετος
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Aγγελε καλος κι ο Dredd αλλα μπροστα στο δικο σου καινουριο εργασιακο δεν πιανει μια ;)
ε ναι σιγουρα βρε Ηλιαννα χα χα χα χα χα..
εχεις ξαναδει εσυ πουθενα τετοιο πεντιγκρι????χα χα
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
ε ναι σιγουρα βρε Ηλιαννα χα χα χα χα χα..
εχεις ξαναδει εσυ πουθενα τετοιο πεντιγκρι????χα χα
Kαι μονο οτι εχει ιπο3 και ειναι μονο 2 μηνων νομιζω τα λεει ολα :cool:;)
 






vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
και λίγο απο Δικαστη :) πάντα βαζω φωτογραφίες και γραφω για τις κοπέλες μου, έτσι αδικώ το αγόρι του σπιτιού...
Ο dredd πάντα χαμογελαστός , χαρούμενος , ένας κούταβος 20 μηνων, του αρεσουν οι μπαλες, μπαλακια , τα ατελείωτα χάδια, παρα πολύ κοινωνικός και προσπαθεί να κουμανταρει τις γυναικες του αλλά συνηθως τον κάνουν πατίνι , του κλεβουν τα παιχνίδια του και το φαγητό του και αυτός σαν γνησιος κύριος δεν λέει κουβέντα :)






 




Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Ειναι ενας κουκλος με τα ολα του γυαλιστερος γυαλιστερος:D,να τον χαιρεσαι Κατερινα τον ομορφο δικαστη σου;)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αγορι μουυυυυ,

όχι μονο τον εχεις αδικησει Κατερινα... φτου σου :p
Παντως αντιμετωπίζω μια ευχαριστη δυσκολια, κολλάει το ματι μου στις ροττ-ουρές! Δεν εχω συνηθίσει τις ακοπες στα ροττ και καθομαι και τις χαζεύω!!!:D
 


Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
Ουάου!!! Το έχεις όντως αδικήσει το αγόρι και μου είχα διαφύγει της προσοχής πόσο γλύκας είναι!! Τρελαίνομαι για χαμογελαστά "μοβορικα" ροτ.

Πως τα καταφέρνεις με τα 3 στη βόλτα;;
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Μαρία πραγματικά στο 99% είναι πολύ γλυκός και συνεργασιμος στο 1% που πεφτω πανω στην ξεροκεφαλιά του είναι απο λάθη δικά μου. Γενικά θα ελεγα ότι είναι το πιο ευκολο συνεργασιμο σκυλί που είχα, σίγουρος για τον εαυτό του με καλα νευρα και με διαθεση να σε ευχαριστηση :)
Μικρούλα εμένα το πρώτο ροτ που με είχε ενθουσιασει ήταν ένα άκοπο γυρω 1999-2000 μια θυληκιά που την ειχε μια κοπέλα απο Σερβία, επαθα πλακα όταν την είδα, πριν δω αυτο όλα μου φαινόντουστα κολοβα :rolleyes: και ασχημα χοντροκομμένα.
Η Βόλτα μας, όταν είναι απο τις ημερες που δεν μπορεί να γίνει οικογενειακη, βγάζω μαζί τις κοπέλες και μετά τον Ντρεντ, αλλα συνηθως ο καθένας παιρνει και βγαζει τον σκύλο του :)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Μαρία πραγματικά στο 99% είναι πολύ γλυκός και συνεργασιμος στο 1% που πεφτω πανω στην ξεροκεφαλιά του είναι απο λάθη δικά μου. Γενικά θα ελεγα ότι είναι το πιο ευκολο συνεργασιμο σκυλί που είχα, σίγουρος για τον εαυτό του με καλα νευρα και με διαθεση να σε ευχαριστηση :)
Μικρούλα εμένα το πρώτο ροτ που με είχε ενθουσιασει ήταν ένα άκοπο γυρω 1999-2000 μια θυληκιά που την ειχε μια κοπέλα απο Σερβία, επαθα πλακα όταν την είδα, πριν δω αυτο όλα μου φαινόντουστα κολοβα :rolleyes: και ασχημα χοντροκομμένα.
Η Βόλτα μας, όταν είναι απο τις ημερες που δεν μπορεί να γίνει οικογενειακη, βγάζω μαζί τις κοπέλες και μετά τον Ντρεντ, αλλα συνηθως ο καθένας παιρνει και βγαζει τον σκύλο του :)
Καλύτερος και από την Brutta? Δεν κάνεις τωρα που το σκεφτομαι μια φωτογραφική ανασκόπηση των σκυλιών σου, να τα θαυμάσουμε και εμεις????
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
θα ηθελα να μου βαλεις δυσκολα αλλά είναι ευκολη η απαντηση :p η brutta ηταν μοναδική.
Ηταν ο σκύλος που εκανε τα παντα τα εχουμε ξαναπει, απο καναπεδόσκυλο γινόταν σκύλος εργασίας , εκανε χρεη φύλακα , μου πρόσεχε την κόρη, επαιζε σε όλες τις κατηγορίες άνετα χαχα.
Αλλά με την Brutta ειχα ασχοληθει 24 ωρες το 24ωρο, την είχα παντα μαζί μου, είχε γυρίσει όλα τα νησια , πηγαινε σε μπαρακια ταβερνες παραλίες ακόμα και σε καλοκαιρίνο σινεμα, την αγαπούσε όλος ο κόσμος και το απολάμβανε 100%, ενω με τον δικαστη λόγο υποχρεώσεων και μαλλον ηλικίας (δικιάς μου) δεν εχουμε κανει ούτε το 1/100
 




nikos00

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2013
193
81
Αθηνα
και λίγο απο Δικαστη :) πάντα βαζω φωτογραφίες και γραφω για τις κοπέλες μου, έτσι αδικώ το αγόρι του σπιτιού...
Ο dredd πάντα χαμογελαστός , χαρούμενος , ένας κούταβος 20 μηνων, του αρεσουν οι μπαλες, μπαλακια , τα ατελείωτα χάδια, παρα πολύ κοινωνικός και προσπαθεί να κουμανταρει τις γυναικες του αλλά συνηθως τον κάνουν πατίνι , του κλεβουν τα παιχνίδια του και το φαγητό του και αυτός σαν γνησιος κύριος δεν λέει κουβέντα :)







Ενα σωστος σκυλαρος! Τα αγορακια οφειλουμε να ειμαστε μεγαλοκαρδοι κ ιπποτες ως προς τα κοριτσια που μας περιβαλουν και να τους φερομαστε με αγαπη, οσο σκληρο κ αν ειναι το παρουσιαστικο μας ! Μπραβο ντρεντ !

Να τον χαιρεσαι ειναι ενας κουκλος!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
θα ηθελα να μου βαλεις δυσκολα αλλά είναι ευκολη η απαντηση :p η brutta ηταν μοναδική.
Ηταν ο σκύλος που εκανε τα παντα τα εχουμε ξαναπει, απο καναπεδόσκυλο γινόταν σκύλος εργασίας , εκανε χρεη φύλακα , μου πρόσεχε την κόρη, επαιζε σε όλες τις κατηγορίες άνετα χαχα.
Αλλά με την Brutta ειχα ασχοληθει 24 ωρες το 24ωρο, την είχα παντα μαζί μου, είχε γυρίσει όλα τα νησια , πηγαινε σε μπαρακια ταβερνες παραλίες ακόμα και σε καλοκαιρίνο σινεμα, την αγαπούσε όλος ο κόσμος και το απολάμβανε 100%, ενω με τον δικαστη λόγο υποχρεώσεων και μαλλον ηλικίας (δικιάς μου) δεν εχουμε κανει ούτε το 1/100
Μα σου εβαλα δύσκολα! Φωτογραφική ανασκοπηση ντίαρ!!!:p
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Δεν εχω καρδια μου :( τα είχα όλα στο λαπτοπ και στον σκληρό που μου εκλεψαν το καλοκαίρι. Ετσι ευτυχως για την Brutta και τον apache εχω πολλές τυπωμενες αλλά του Νταλι και της Ναόμι δεν εχω καμμία :(
αλλά επειδη σε αγαπαω παρε μία και μοναδικη brutta [που εχω σε αρχείο
 
  • Like
Reactions: Spiros_Sersey


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δεν εχω καρδια μου :( τα είχα όλα στο λαπτοπ και στον σκληρό που μου εκλεψαν το καλοκαίρι. Ετσι ευτυχως για την Brutta και τον apache εχω πολλές τυπωμενες αλλά του Νταλι και της Ναόμι δεν εχω καμμία :(
αλλά επειδη σε αγαπαω παρε μία και μοναδικη brutta [που εχω σε αρχείο
Θα αρχισω τις κατάρες προς τον κλέφτη και βλέπω να μου ξανακολλάει ο τιτλος της ανηψιας Μητσοτάκη!

Κούκλα ειναι γμτ....

naomi.jpg να και η Ναομιτσα!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.933
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95