Έστω και αργά ας συστηθούμε και εμείς !




Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Ο Ντρεντ αντρευει και οσο παει ομορφαινει! Αυτο το αγορι ειναι για πολλα
κεφαλοκλειδωματα αγαπης! Ασε που οταν τον δεις και απο κοντα ψαρωνεις
διοτι ειναι και εξαιρετικος φυλακας! :)
 
  • Like
Reactions: vek and mareco




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Ο Ντρεντ αντρευει και οσο παει ομορφαινει! Αυτο το αγορι ειναι για πολλα
κεφαλοκλειδωματα αγαπης! Ασε που οταν τον δεις και απο κοντα ψαρωνεις
διοτι ειναι και εξαιρετικος φυλακας! :)
ναι αλλα μόλις έρθει η μανουλα κοντά ειδες τι φιλια δίνει :)
 
  • Like
Reactions: Eirini-Fontas
















vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
δεν σας πιανω πουθενα, πριν δύο σελίδες εβαλα φωτο του δικαστη και μου ζηταγατε Τσίκα , τωρα εβαλα Τσίκα και μου ζητατε Δικαστη :cool:
 
  • Like
Reactions: GRDANE


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
να τα βάζεις ολα μαζι να μη ζητάμε τίποτα!

εδιτ: εχουμε καταλήξει "η αίτηση σας προωθηθηκε και θα διερευνηθεί από τη Διοικηση (aka vek).
 




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
χαχα οκ όλοι μαζί
μία παλιοτερη



και η αγαπημενη μου ειναι απο την πρωτη εβδομαδα της Τσικαρας μου στο σπιτι που όλη μερα ηταν ή κατω απο το τραπεζι ή πανω στον Δικαστη :)
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
Μα τι περνάει και αυτός ο δικαστης! Τι του λαχε... να του κατσικωθει η παλαβιάρα στο σβερκο! Κοιτα βλέμμα απογνωσης!
Χαχα όντως! Είναι βλέμμα "καλά μωρή, τόσα τετραγωνικά γύρω να απλωθείς, πάνω μου ήρθες και κατσικώθηκες? Καλά χαζή είσαι?!"
 




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Εμ αμα θες χαρέμι , τα εχεις αυτα, δεν μπορείς να εχεις μαζεψει δυο γυναικες και κατα καιρους να σου φερνουν και άλλες και να μην σου εχει κατσει καμμία στο σβερκο.
Παντως τ πρωτο καιρό ο Δικαστακος μου ειχε παντα αυτο το υφος της απορίας και η Τσίκα ηταν χωμενη απο κατω του και προχωραγε ταυτοχρονα με αυτον ή πανω του.
Αγγελε ναι χωραει όλο χαχα αλλα το κανει μόνο στην Λόλα στην Τσίκα ουτε ψευτοδαγκωματα δεν κανει στο παιχνίδι την προσεχει τρομερά και αυτη με την πρωτη ευκαιρία κρεμετε απο τα χείλια του, είναι μικρουλα σε μεγεθος η χοντρη ξεγελαει στις φωτο ;)
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Αγγελε ναι χωραει όλο χαχα αλλα το κανει μόνο στην Λόλα στην Τσίκα ουτε ψευτοδαγκωματα δεν κανει στο παιχνίδι την προσεχει τρομερά και αυτη με την πρωτη ευκαιρία κρεμετε απο τα χείλια του, είναι μικρουλα σε μεγεθος η χοντρη ξεγελαει στις φωτο ;)
Φοβαται μην της τραματησει τα ομορφα αυτια χα χα χα χα:p
 
  • Like
Reactions: vek


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki