Έχασα τον καλύτερο μου φίλο. ..


annakou97

Member
14 Αυγούστου 2021
19
26
26
Καλησπέρα σας είμαι καινούρια στο φόρουμ! Πολύ πρόσφατα έχασα τον φίλο μου τον Εκτωρα... Ο πόνος είναι αβάσταχτος δεν μπορώ με κανέναν τρόπο να συνειδητοποιήσω ότι δεν είναι εδώ... Τίποτα δεν με κάνει καλύτερα... Θα ήθελα να σας ρωτήσω, όσους έχουν βιώσει αυτή την απώλεια.. Σας παρηγόρησε κάτι; σας πέρασε ο πόνος έστω και λίγο; αργότερα αποκτήσατε άλλον τετράποδο φίλο; γιατί εγώ προς το παρόν δεν μπορω να σκεφτώ κάτι τέτοιο! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων ❤
 
  • Sad
Reactions: Aliki V. and spyv


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.657
19.891
Οι περισσότεροι το 'χουμε περάσει.
Κάποιοι, περισσότερες από μία φορές.
Γλυκαίνει με τον καιρό. Μέχρι που έρχεται και η μέρα, που η σκέψη του θα σου φέρνει χαμόγελο και μόνο και θα μπορείς εύκολα πλέον να μιλάς γι' αυτόν, χωρίς να σφίγγεται το στομάχι σου.

Το αν θα αποκτήσεις άλλο παρεάκι, πάλι θα έρθει η ώρα, η μέρα, που θα σου είναι απόλυτα ξεκάθαρο.

Καλό του ταξίδι!
 
  • Like
Reactions: Orjo


annakou97

Member
14 Αυγούστου 2021
19
26
26
Οι περισσότεροι το 'χουμε περάσει.
Κάποιοι, περισσότερες από μία φορές.
Γλυκαίνει με τον καιρό. Μέχρι που έρχεται και η μέρα, που η σκέψη του θα σου φέρνει χαμόγελο και μόνο και θα μπορείς εύκολα πλέον να μιλάς γι' αυτόν, χωρίς να σφίγγεται το στομάχι σου.

Το αν θα αποκτήσεις άλλο παρεάκι, πάλι θα έρθει η ώρα, η μέρα, που θα σου είναι απόλυτα ξεκάθαρο.

Καλό του ταξίδι!
Σε ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι πράγματι μια μέρα να γλυκάνει ο πόνος... Ξέρω πως πέρασε μοναδικά δίπλα μου και έκανα ο, τι μπορούσα... Και το ξέρει και αυτός... ❤
 
  • Like
Reactions: spyv and mareco


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.125
Μηνύματα
895.943
Μέλη
19.939
Νεότερο μέλος
steliosstel