Έχω αγχωθεί πολύ με την στείρωση....






Rooby

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
359
0
Ουφ !! χαλάρωσα λίγο.. και συγγνώμη που σας πρήζω... :)
Ε μα ναι ! Πάρα πολύ μας έπριξες !(άκου τι λέει.... ) :)
Να μας στείλεις νέα μετά έ! Μην ξεχαστείς !
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Ε μα ναι ! Πάρα πολύ μας έπριξες !(άκου τι λέει.... ) :)
Να μας στείλεις νέα μετά έ! Μην ξεχαστείς !
Όχι καλέ!! θα βγάλω ιατρικό ανακοινωθέν την Παρασκευή το απόγευμα.... ;)
Άλλωστε με τέτοια συμπαράσταση σας το χρωστάω.... :D
 






Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Ετσι είναι αυτά τα πράγματα και πολύ φυσιολογική η αντίδρασή σου.

Την ημέρα που είχε χειρουργείο ο Κούκης την πέρασα πάνω απ' το τηλέφωνο και νόμιζα πως θα λειποθυμήσω όταν τελικά χτύπησε!

Επί μέρες έβλεπα συνέχεια στα όνειρά μου πως κάτι πήγε στραβά. Αυτό τελικά δεν έγινε ποτέ :)

Να σκέφτεσαι όμως θετικά, και το άγχος είναι φυσιολογικό να το έχεις. Καλή επιτυχία κι από μένα!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Καλή επιτυχία και από εμένα και γρήγορα θα έρθει το Σάββατο και θα νοιώσεις ότι πέρασε κι αυτό!
 






Lead Poisoner

Well-Known Member
18 Σεπτεμβρίου 2011
125
0
43
Νέα Σμύρνη
www.facebook.com
μου μιλησε η γιατρος μου για στειρωση μη χειρουργικη με καποια ενεση που την κανεις καθε 6 μηνες επειδη ομως δεν ειμαι 100% σιγουρος θα ρωτησω λεπτομεριες κ θα εμβαθυνω.παντως κρατα χαρακτηρα κ παιρνε βαθιες ανασες νομιζω ολα θα πανε καλα :)
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Φάνια εύχομαι να πάνε όλα καλά και καλή ανάρρωση να έχει το κοριτσάκι σου..!! περιμένουμε νέα ανυπόμονα!!
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
μου μιλησε η γιατρος μου για στειρωση μη χειρουργικη με καποια ενεση που την κανεις καθε 6 μηνες επειδη ομως δεν ειμαι 100% σιγουρος θα ρωτησω λεπτομεριες κ θα εμβαθυνω.παντως κρατα χαρακτηρα κ παιρνε βαθιες ανασες νομιζω ολα θα πανε καλα :)
Μαλλον "χημικη" και καθε 6 μηνες την κανεις λογικα στην περιοδο. Και να ζευγαρωσει δεν πιανει με αλλα λογια αφου ειναι αντισυλληπτικη ενεση. Αν εννοει τετοια ΜΑΚΡΙΑ ! Και ξαναλεω ΑΝ εννοει τετοια απορω πως στο 2011 προτεινουν ακομη τετοια μεθοδο. Ενα σωρο πυομητρες εκαναν ζωα τα οποια δεν ειχαν τιποτα. Εκανε παλιοτερα μια γνωστη μου στη γατα της και επαθε πυομητρα και την εχασε. Οσους κτηνιατρους κι αν ειχα ρωτησει μου ειχαν πει οτι ειναι ξεπερασμενη μεθοδος κι οτι μετα απο καποιες επαναληπτικες ενεσεις οτι συνηθως παθαινουν πυομητρα.
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
μου μιλησε η γιατρος μου για στειρωση μη χειρουργικη με καποια ενεση που την κανεις καθε 6 μηνες επειδη ομως δεν ειμαι 100% σιγουρος θα ρωτησω λεπτομεριες κ θα εμβαθυνω.παντως κρατα χαρακτηρα κ παιρνε βαθιες ανασες νομιζω ολα θα πανε καλα :)
τιγκα στις ορμονες! μακρυα!!!
 








cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Φάνια καλή επιτυχία στο ζουζούνι!!!
Μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά!!!!!!

Όταν κάναμε τη στείρωση στο Σανό κράτησε η όλη διαδικασία 30 με 45 λεπτά! μέχρι να "ξυπνήσει"!!
περπατώντας ομολογώ πως δεν έφυγε..αγκαλιά τον πήρα!!τις επόμενες ώρες όλη τη μέρα κοιμόταν δεν μετακινήθηκε καθόλου..
Εμείς είχαμε κάνει εξωτερικά ράμματα..δεν ήθελε να περπατάει πολύ τις επόμενες μέρες..την τέταρτη μέρα και μετά ξαναβρήκε το κέφι του και συνήλθε εντελώς!!άρχισε να χοροπηδάει και να κατσικίζει όπως παλιά!!!

Εύχομαι καλή και γρήγορη ανάρρωση να έχει το κορίτσι!!!!
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Σ' ευχαριστώ Κατερινάκι μου!
Μακάρι να τελείωνε τόσο γρήγορα, αλλά στα κοριτσάκια κρατάει λίγο παραπάνω.... θα ξεκινήσει η διαδικασία στις 9 το πρωϊ, δεν ξέρω πόση ώρα θα χρειαστεί μετά για να συνέλθει, αλλά ο γιατρός μου είπε ότι δεν θα μου την δώσει πριν τις 2 το μεσημέρι, μέχρι να σιγουρευτεί κι' εκείνος ότι όλα είναι εντάξει.
Θα περιμένω εκεί, δεν πρόκειται να φύγω, ευτυχώς θα έρθει και η Μαριλένα μαζί μου, η οποία μόλις το κατάλαβε ότι είναι για αύριο κίνησε γη και ουρανό για να μην με αφήσει μόνη. Ξέρει πόσο αγχωμένη είμαι. Να είναι καλά...
Αύριο αργά το μεσημέρι ή απόγευμα θα σας έχω νεώτερα.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf