Έχω φαει φρίκη !!!!


Status
Κλειδωμένο θέμα

stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Φίλε μου μην γράφεις κεφαλαία είναι δύσκολα στην ανάγνωση εγώ δεν είπα για τα χαρτιά του σκύλου, είπα για την προφορική συμφωνία;) αλλά ούτε και εσύ απαντάς για τον πνίχτη και την πετσέτα στο σπίτι;)
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
LEWIS ROTT σε παρακαλώ γράφε με μικρούς χαρακτήρες και οχι κεφαλαία.

Κατά την αποψή μου ειναι υποχρεωμένη η Κρίνα να δώσει τα χαρτιά του κούταβου. Επίσης γιατί τετοιο κόλλημα με τον πνίχτη? Και μένα ο Ντιέγκο φορούσε και πνίχτη απο 6 μηνών. Τι σημαίνει αυτο? Κατέστρεψα το σκύλο?
Επίσης, εγω στο αλμπουμ εκτός απο το τα δαγκώματα στο video ( με καθοδήγηση εκπαιδευτή που απ ότι καταλαβαίνω απο τη συζήτηση είναι αξιόλογος στο χώρο )ειδα και ενα κουτάβι πανω στον καναπέ να κάνει αγκαλίες με τον ιδιοκτήτη του και με ενα μικρόσωμο κανισάκι... μη βλεπουμε τη μία μονο πλευρά βρε παιδιά:)

Και βέβαια ο Κώατας δεν ήταν εντάξει αφού ειχε συμφωνήσει οτί δεν επιθυμεί να ασχοληθεί με κάποιο σπορ ο σκύλος . Για μένα οταν άλλαξε γνώμη έπρεπε να το συζητήσει με την εκτροφέα του πριν. Εκείνη γνωρίζει καλύτερα απο τον καθένα τις εργασιακές γραμμές του κουταβιού.
 
Last edited:


LEWIS ROTT

Member
28 Ιανουαρίου 2011
20
0
και σου κανω μια απλη ερωτηση αν μετα απο 5 μηνες σε επαιρνε ο εκτροφεας σου και σου ελεγε δεν σου δινω τα χαρτια του σκυλου σου πως θα αισθανοσουν???
 


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
κατα αρχην μην γραφετε με κεφαλαια

εσεις φιλε φωτεινε παντογνωστη διαβαστε προσεκτικα το θεμα για να βγαλετε σωστα συμπερασματα ,εκτος αν εισασταν και εσεις μαζι με τον ενδιαφερομενο ιδιοκτητη οταν ερχοταν για κουταβι ? εισασταν ?

αν ειμαι ή οχι εκτροφεας ,αυτο αποδεικνυετε απο τους τιτλους που εχουν παρει τα σκυλια μου και η εκτροφη μου

τι δουλεια κυριε-α εχει ο Ο.ΦΙ.Ρ.Ε ? μακαρι να ειχαν και αλλες φυλες εναν ομιλο σαν τον δικο μας ,μακαρι και οι αλλες φυλες να ειχαν εναν προεδρο σαν τον δικο μας !!!!!!!!!!!!!!! αλλα το θεμα μας δεν ειναι αυτο

κρατηστε τα δικα σας χρηματα για δικα σας εξοδα προς μαθηση κυριε-α και οχι για μεταφορες τριτων

οσο υπαρχουν τετοιοι εκτροφεις ,οπως εσεις αποκαλειται ,τοσο εσεις οι ενδιαφερομενοι θα περνετε σωστα σκυλια βαση προτυπου φυλης

και κατι αλλο φαινεται δεν γνωριζετε καλα το προτυπο φυλης των rottweiler θα πρεπει να διαβασετε περισσοτερο ,εκτος απο σκυλος εργασιας ,ειναι ενας σκυλος ηρεμος ,τρυφερος,με καλη συμπεριφορα στα παιδια ,με αγαπη στην οικογενεια ,επαγρυπνος φρουρος,ενας πιστος συντροφος
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
και σου κανω μια απλη ερωτηση αν μετα απο 5 μηνες σε επαιρνε ο εκτροφεας σου και σου ελεγε δεν σου δινω τα χαρτια του σκυλου σου πως θα αισθανοσουν???
Αν αναφέρεσαι σε εμένα για τα χαρτιά, θα σου πω και εγώ οτι πρέπει να δωθούν τα χαρτιά του σκύλου. Απλά λέμε οτι οι εκτροφείς γνωρίζοντας τα σκυλιά τους και την φυλή μπορούν να σε καθοδηγήσουν και αν είναι και σε συνδυασμό με τον εκπαιδευτή είναι οτι καλύτερο:)
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
η κρινα λειτουργεί υπευθύνα κατα την γνώμη μου, απο εσας εξαρτάται να την πείσετε οτι άδικα ανησυχεί και να πάρετε το πεντιγκρι του κουταβιού, οι απειλές και φωνές απλώς χειροτερευουν μια ήδη δυσάρεστη κατάσταση.
 


LEWIS ROTT

Member
28 Ιανουαρίου 2011
20
0
πιστεψε με οτι αν τον ηξερα τοτε δεν θα επαιρνε σκυλο απο εσενα......σταματια ο εκπαιδευτης ειναι απο τους καλυτερους στην ελλαδα και η δουλεια του φενετε μεσα απο την πορεια του στον χωρο.....σε προσκαλω να ερθεις μια μερα να δεις την δουλεια που κανουμε με τα σκυλια μας.....
 
Last edited:


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
οι γραμμες των σκυλων μου ειναι βαση προτυπου !!!!!!!!!!!!!!
τα μυαλα των ιδιοκτητων τους χρειαζονται σωστη καθοδηγηση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πιστεψε με οτι αν τον ηξερα τοτε δεν θα επαιρνε σκυλο απο εσενα......​
δεν εχω κανενα προβλημα !!!!!!!! αλλωστε το εχω πει ,εγω δεν κανω εμπορικες συναλαγες ουτε ψαχνω για πελατες !!!!!!! αν το εκανα σιγουρα η συμπεριφορα μου θα ηταν τελειως διαφορετικη !!!!!!!!!

ακουσε φιλε ,εγω με τη μικρη γνωση που εχω και με τη μεγαλη καθημερινη προσπαθεια που κανω ,τιμαω τα παντελονια που φοραω και δεν τα φοραω γιατι κρυωνω ,κραταω παντα το λογο μου ,δεν παραποιω την αληθεια και ειμαι παντα ανοιχτη σε διαλογο με πραγματικη διαφανεια ,επιπλεον εχω επιχειρηματολογια που στηριζω τα λεγομενα μου ,σεβομαι τις συμφωνειες μου και δεν κρυβομαι πισω απο αλλους για να καθαριζουν για παρτη μου,και ας ειμαι γυναικα ,φαινεται εχω εργασιακο χαρακτηρα :D
 


giannis91

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2010
51
0
Κυριοι οπως ειπα ,ο καθε εκτροφεας εχει προυποθεσεις ,στραβες ,ορθες,κουτσες και αναποδες
Ναι, αυτες μαλιστα τον προσδιοριζουν ως στραβο ορθο κουτσο και αναποδο.

Έχω φαει φρίκη !!!!
ΕΣΥ????????
Ή οσοι διαβαζουν αυτα που λες?Ολα ειναι απλα ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ.
Αντι να συμορφωνεσαι και μαζι με τον Κωστα να δειτε τι θα κανετε ακολουθεις το ιδιο τρπαριο, το ιδιο θεατρο του παραλογου.Αυτοδυσφιμιζεσαι.
Στο κατω-κατω την εκανε το παιδι?Πνιχτη φορεσαι στο κουταβι του χωρις να τον χειριζεται ως πνιχτη αλλα σαν αλυσιδα.Με οτι κανεις νομιζεις πως θα συνεργαστει μαζι σου????Λογικο ειναι να σε απειλησει και μυνηση να σου κανει.
Τσεπωσες τα φραγκα και οφειλεις να δωσεις pedigree, να του πεις ευχαριστω και συγγνωμη.
Γιατι το να ξεφτυλιζεσαι ειναι επιλογη σου δεν εχεις το δικαιωμα να ξεφτυλιζεις και αλλους.

Διαβαζοντας το θεμα και μονο ειπα:ok. προκειται για ενα υποκριτη-πελατη που σε ξεγελασε.Πιστεψα οτι εχεις ολες τις ικανοτητες να τον βοηθησεις και να βοηθηθεις.
Επειτα ομως ακολουθησε το θεατρο του παραλογου.
 
Last edited:


LEWIS ROTT

Member
28 Ιανουαρίου 2011
20
0
ο πατερας του σκυλου μηπως εχει IPO και ZTP???? η κανω λαθος???και δεν ηθελα να πω οτι ειναι μονο εργασιακα απλα ειναι ΚΑΙ εργασιακα!!!!!!και για να σε προλαβω εχω σκυλα που την κατεβαζα πριν 6 χρονια σε εκθεσης μορφολογιας......
 


LEWIS ROTT

Member
28 Ιανουαρίου 2011
20
0
φιλος σου δεν ειμαι και δεν θα ηθελα να γινω και ποτε.!!!!! αληθεια κρινα η γεννα εχει δηλωθει στον Κ.Ο.Ε?????υπαρχουν χαρτια του σκυλου η τσαμπα τσακωνομαστε??
 
Last edited:


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
.σταματια ο εκπαιδευτης ειναι απο τους καλυτερους στην ελλαδα και η δουλεια του φενετε μεσα απο την πορεια του στον χωρο.....σε προσκαλω να ερθεις μια μερα να δεις την δουλεια που κανουμε με τα σκυλια μας.....
Δεν αμφισβητώ τον εκπαιδευτή.....απλά τονίζω την σημασία της συνεργασίας όλων για το καλύτερο του σκύλου. Αν έρθω εγώ με το τζακ ρασελ (άσε που είμαι μακριά) να σας δούμε θα σας τα κάνουμε όλα μπάχαλο και θα μείνουμε μόνοι μας στο χώρο:D
 


LEWIS ROTT

Member
28 Ιανουαρίου 2011
20
0
να ερθεις οποτε θελεις μαζι με τον σκυλο σου δεν ειμαστε αγριανθρωποι οπως θελει η κυρια να μας παρουσιασει τα σκυλια μας αγαπαμε και δεν ζουμε απο αυτο.....δεν περιμενουμε ποτε θα γεννησει μια θυληκια μας να πληρωσουμε τους δικηγορους......ημαρτον!!!!!!Κρινα.... ζημια στην επιχειρηση σου κανεις αυτην την στιγμη σκεψου το καλυτερα και δωσε τα χαρτια του παιδιου......αλλωστε εχει πληρωσει για το σκυλο του η κανω λαθος????
 
Last edited:


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
Ναι, αυτες μαλιστα τον προσδιοριζουν ως στραβο ορθο κουτσο και αναποδο.
συμφωνω απολυτα ,για αυτο αλωστε λεω συνεχεια Δοξα Το Θεο υπαρχουν πολλοι εκτροφεις που μπορει καποιος να απευθυνθει

Τσεπωσες τα φραγκα και
δεν κανω εμπορικες συναλαγες

Γιατι το να ξεφτυλιζεσαι ειναι επιλογη σου δεν εχεις το δικαιωμα να ξεφτυλιζεις και αλλους.
χρειαζομαι δημοσιοτητα ,εστω και αρνητικη,θα βαλω υποψηφιοτητα για δημαρχος

Διαβαζοντας το θεμα και μονο ειπα:ok. προκειται για ενα υποκριτη-πελατη που σε ξεγελασε.Πιστεψα οτι εχεις ολες τις ικανοτητες να τον βοηθησεις και να βοηθηθεις.
Επειτα ομως ακολουθησε το θεατρο του παραλογου.
μιας και εισαι μεγαλος ψυχολογος τα φωτα σου σε παρακαλω μπας και γινει κατι ,εστω και τωρα

ο πατερας του σκυλου μηπως εχει IPO και ZTP???? η κανω λαθος???και δεν ηθελα να πω οτι ειναι μονο εργασιακα απλα ειναι ΚΑΙ εργασιακα!!!!!!και για να σε προλαβω εχω σκυλα που την κατεβαζα πριν 6 χρονια σε εκθεσης μορφολογιας......
αν δεν ξερω ,δεν μπορω να πω ψεματα ,εγω ειμαι υπερμαχος της αληθειας

φιλος σου δεν ειμαι και δεν θα ηθελα να γινω και ποτε.!!!!!
να και κατι που συμφωνω μαζι σου !!!!!!! ουτε και εγω !!!!!!!!!!!!

αληθεια κρινα η γεννα εχει δηλωθει στον Κ.Ο.Ε?????υπαρχουν χαρτια του σκυλου η τσαμπα τσακωνομαστε??
τσαμπα τσακωνομαστε !!!!!!!!!!!!!!!
 


LEWIS ROTT

Member
28 Ιανουαρίου 2011
20
0
αρα δεν εχεις δηλωσει την γεννα?????δεν ξερεις τι εχει κανει ο αρσενικος που ζευγαρωσες την σκυλα σου....?????και θεωρεις τον ευατο σου εκτροφεα??????που ακουστηκε αυτο????
 
Last edited:


giannis91

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2010
51
0
δεν κανω εμπορικες συναλαγες
αυτο το γνωριζει ο Κωστας καλυτερα.

μιας και εισαι μεγαλος ψυχολογος
Μεγαλος δεν ειμαι, ειμαι αρκετος για ομως για να καταλαβω περι τινος προκειται.

τσαμπα τσακωνομαστε !!!!!!!!!!!!!!!
THE END
 


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
να ερθεις οποτε θελεις μαζι με τον σκυλο σου δεν ειμαστε αγριανθρωποι οπως θελει η κυρια να μας παρουσιασει τα σκυλια μας αγαπαμε και δεν ζουμε απο αυτο.....δεν περιμενουμε ποτε θα γεννησει μια θυληκια μας να πληρωσουμε τους δικηγορους......ημαρτον!!!!!!ζημια στην επιχειρηση σου κανεις αυτην την στιγμη σκεψου το καλυτερα και δωσε τα χαρτια του παιδιου......αλλωστε εχει πληρωσει για το σκυλο του η κανω λαθος????
συγνωμη φιλε σε ξερω ? αναφερθηκα εγω σε σενα ή σε καποιον απο την ομαδα σου ? διαβασες κατι αρνητικο απο τα χερια μου για τον εκπαιδευτη ? αμαν πια ...το θεατρο του παραλογου εσεις το δημιουργητε με φανταστηκες κατηγοριες απο ποιον δεν ξερω ,διαβασε τι εγραψα για το βιντεο και μετα τα ξανα λεμε ,ακουγοντας πρωτα απο τα χειλη-χερια σου συγνωμη ,εισουν εσυ μπροστα οταν εγω εδωσα το κουταβι στο κωστα ? πως βγαινεις και μιλας ? δεν με απασχολει τι κανει ο καθε ενας με τις θηλυκιες του και με τους δηκιγορους του ,και μαθε οτι δικοιγοροι εχουν ολοι
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
γενικως: το σκυλι πληρωθηκε και τα χαρτια ειναι δικα του. κανενας εκτροφεας δεν εχει δικαιωμα να κραταει τα χαρτια απο την στιγμη που πληρωθηκε. εαν δεν σας αρεσει αυτο: να τα δινεται τζαμπα με συνιδιοκτησια.


ΤΑ ROTTWEILER ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΟΙ ΕΡΓΑΣΙΑΣ........
τα ροτβαϊλερ μπορει να ειναι πολλα πραγματα, το ροτβαϊλερ του φιλου σου τι ειναι ?

Μακαρι να ειχαν και αλλες φυλες εναν ομιλο σαν τον δικο μας ,μακαρι και οι αλλες φυλες να ειχαν εναν προεδρο σαν τον δικο μας !
ενταξει τωρα μην κοροιδευομαστε μεταξυ μας! ειχε να κανει εκθεση 5 χρονια και εξεταση εργασιας 7 και ο προεδρος σας επαγγελεται εισαγωγες σκυλων απο puppy mils και ΒΥΒ της ανατολικης ευρωπης.

η κρινα λειτουργεί υπευθύνα κατα την γνώμη μου .
δεν υπαρχει κανενα ηθικο (ή νομικο) ερεισμα που να μην δικαιολογει να μην δωσει τα χαρτια. μην τρελαθουμε τελειως δεν πηγε ο ανθρωπος να το βαλει σε μαχες: με το τσουβαλακι επαιζε.με γνωστο εκπαιδευτη που εχει και φορμα και στικ και γκαζον (στα σοβαρα εχει περασει και κατι ΙΡΟ2 εδω περα).
 


LEWIS ROTT

Member
28 Ιανουαρίου 2011
20
0
ΚΡΙΝΑ μπορεις να απαντησεις σε αυτο που σε ρωταω?????εχεις δηλωσει την γεννα στο Κ.Ο.Ε???
 
Last edited:




Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.318
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc