Έχω labrador και επιθυμώ να υιοθετήσω beagle.


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
fazoo????Που ειναι αυτο???Κριμα που δεν μπορω να το παρω τωρα....Ενημερωσε με ομως ακριβως τι ειναι και που γιατι θελω να ερθω!!Επισης παιδια εχω και μια αλλη απορια...Σχτεικα με το μικροτσιπ του...εχω τον κωδικο...εχω πιασει και λιγο πιστευω το μικροτσιπ... ανεπαίσθητα το καταλαβαινω...στο passport πανω εχω τον αριθμο ολα αλλα δεν εχω χαρτι που να εχω κατοχυρωσει τα στοιχεια μου και τα δικα του. Δυστυχως απο το μαγαζι δεν μου ειπαν τιποτα και εχω νευριασει πολυ τωρα...τι κανω σε αυτη τη περιπτωση????Εγω νομιζα πως ημυν καλυμενη τοσο καιρο και απο αρθρα που διαβασω...ειμαι πολυ απογοητευμενη
o Κτηνιατρος θα ανιχνευσει το τσιπ και θα τον καταχωρησει στο ονομα σου.

http://www.fazoo.gr/
 


Panagiota_kyr

Well-Known Member
18 Οκτωβρίου 2011
98
0
o Κτηνιατρος θα ανιχνευσει το τσιπ και θα τον καταχωρησει στο ονομα σου.

http://www.fazoo.gr/
O καινουργιος εννοεις ετσι???Ουφ εφυγε ενα βαρος...και επισης εμενα δεν μου εδωσαν βιβλιαριο ασθενειας αλλα ο,τι του χω κανει εμβολια τα παντα ειναι περασμενα στο μισοφαγωμενο passport!!!Μου δινει ο νεος κτηνιατρος καινουργιο???....



ΥΓ.. θα ερθω στο fazoo και δειτε τις φωτογραφιες απο ανεβασα του μικρου μου ναμου πειτε τη γνωμη σας!!
 






Crazy North

Well-Known Member
30 Μαρτίου 2011
191
0
Athens
Λοιπόν, να μαι κι εγω που ειμαι κατοχος-πατερας μπιγκλ. Κι ας μην το διάλεξα δεν εχει καμια σημασία. Τρελή ενέργεια, Ειδικά κουταβι δεν αφήνει τίποτα όρθιο. μετα το 6 μηνο ηρεμησε αλλα και παλι μη φανταστεις τρεχαλα,αλματα και οταν βαλει τη μυτη κατω δεν ακουει κανεναν. Λιχούδω μεχρι αηδιας, ο μονος λογος που τσακωνόμαστε στις βόλτες. Οι καλυτερες φιλες της ειναι οι κάλτσες. Η καθημερινη ασχολια μου ειναι να προσπαθω να τις κανω ζευγαρι.Εχει φαει και μια τιν οποια μας την κερασε δια της γνωστης οδου, Θεε μου!! Κατα τ αλλα, πολυ καλό σκυλί. ΠΑΝεξυπνο, και υπακουο μεχρι θανατου...αρκει να κρατας στο χέρι σου φαγητο:D:D. Αγαπησιαρικο πολυ, ζητιανευει χαδια όοολη μερα και παροτι κι εγω ειχα διαβασει για φωνες και κακο η δικια μου συγκεκριμενα δε γαυγιζει. Λειπω βεβαια 8-9 ωρες την ημερα αλλα εχω ρωτησει γειτονες κατα καιρους, Γαυγισμα μονο για παραπονο οταν δεν της δινουμε σημασια για ωρα. Απο φύλαξη...αααααααλλο πραμα. Παρακαλαει να ρθουν κλεφτες να τους κουνησει την ουρα-κεραια μαζι με ολη τη λεκανη της. Σεκιουριτη οχι αστεια. Αυτα κατ εμε
 




Crazy North

Well-Known Member
30 Μαρτίου 2011
191
0
Athens
Crazy North, ακριβως ετσι ειναι και το beagle της φιλης μου! Σαν να την ακουω!!!!!
Είναι τοοοοσο καλό σκυλι που ξεχνας τα αρνητικά μεσα σε ενα δευτερόλεπτο. Αρκει να σε κοιταξει με το ολο ζητιανιά βλεμμα της αγελάδας!!! :)
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Είναι τοοοοσο καλό σκυλι που ξεχνας τα αρνητικά μεσα σε ενα δευτερόλεπτο. Αρκει να σε κοιταξει με το ολο ζητιανιά βλεμμα της αγελάδας!!! :)
ωπ! Θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι σε αυτο σας τρωμε λαχανο:p
χαχα...αστειευομαι....κι ειμαι και αυστηρη μαμα, δεν υποκυπτω:p
 


Crazy North

Well-Known Member
30 Μαρτίου 2011
191
0
Athens
Σιγά που μας τρωτε λάχανο..:p Εγω να δεις τι αυστηρος που ειμαι.....για κανα 10λεπτο με το ζορι. Μετα υποκυπτω το ομολογω.
 


Panagiota_kyr

Well-Known Member
18 Οκτωβρίου 2011
98
0
Αγαπητοι μου φιλοι....συμφωνω με οσα μου χετε πει...απλως να αναφερω οτι αυτα που γραφετε μου ειναι γνωστα γιατι εχω labrador...κραταω τη τελευταια φραση σου οτι και απο κλεφτες...παρακαλαει να ρχονται...ακριβως το ιδιο κανει και σε μενα!!!Βεβαια αν στη πλακα κανω οτι τσακωνομαι με καποιον ερχεται να μας χωρισει..ομως δεν ξερω αν καποιος μπει στο χωρο μας αν θα του γαυγισει να τον τρομαξει...Δεν εχει τυχει και ευχομαι να μην τυχει...χαχα!!Οσο για το φαγητο...μπορει να σου πει "δωσε μου να φαω" αν κρατας μια μεγαλη χουφτα απο διαφορα κρεατα τροφη μπισκοτα τα παντα...ακομα και τη σακουλα να κουνησεις και να ακουσει τον θορυβο κατι παθαινει...ποσο μαλλον να ανοιξεις το ψυγειο...οποτε αυτο που συμπεραινω ειναι οτι αν καταληξω στο beagle θα χω δυο σκυλια....ιδιας "βλακειας" ...χαχα , απεραντης ενεργειας και τρομερης λιγουρας...δν ειναι καθολου κακο....
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981