Ήρθαμε σπίτι!










myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Ναι αλλά ο σωστός ο διανοούμενος θέλει πιο τρέντυ γυαλί... Κάτι σε έντονο, να δηλώνει κάτι βρε αδερΦέ!!! ;)
 










zeledaki

Well-Known Member
3 Απριλίου 2016
240
170
26
Χίος
καλησπέρα κυρίες και κύριοι. επιτέλους καταφέραμε να απολαύσουμε ο ένας τον άλλο αυτές τις μέρες!


α και Χρόνια Πολλα!
αχου Παναγία μου το γλυκούλης του είναιιιιι ♡♡
 




theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
το βίντεό σου μου προκαλεί μια βαθιά απόλαυση

(είδα ένα κούρτσχααρ ή κάνω λάθος; )
και πολυ καλα ειδες! αυτο ειναι το 1 απο τα 3 κουρτσχααρ που του εκαναν παρεα αυτες τις μερες και νομιζω δεν θα θελουν να τον δουν για αρκετο καιρο!!!! τα ζαλισε τα καημενα :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.883
Μεγάλωσε και έκανε αρχοντικό και λαμπερό παράστημα!
Πάρα πολύ όμορφος :)
 
  • Like
Reactions: theokets


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
@mareco και ειναι σε φαση που αλλαζει τριχα και δεν γυαλιζει πολυ!
ειναι πολυ ομορφος (φυσικα για την μαμα κουκουβαγια) αλλα αυτο που δεν μπορει κανεις να δει απο βιντεο και φωτογραφιες ειναι ο φοβερος χαρακτηρας του. ειναι ψυχουλα αυτο το ζωο. και ο κουασιμοδος να ηταν θα με κερδιζε με τον χαρακτηρα του!
 




vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
@mareco και ειναι σε φαση που αλλαζει τριχα και δεν γυαλιζει πολυ!
ειναι πολυ ομορφος (φυσικα για την μαμα κουκουβαγια) αλλα αυτο που δεν μπορει κανεις να δει απο βιντεο και φωτογραφιες ειναι ο φοβερος χαρακτηρας του. ειναι ψυχουλα αυτο το ζωο. και ο κουασιμοδος να ηταν θα με κερδιζε με τον χαρακτηρα του!
αχ ρε συ, σε καταλαβαίνω. Το ίδιο ζόρι τραβάω και γω. Να γίνεται χαμός στον κόσμο και μεις να έχουμε στο σπίτι την ευτυχία. Αν είναι δυνατόν.....
 


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
αχ ρε συ, σε καταλαβαίνω. Το ίδιο ζόρι τραβάω και γω. Να γίνεται χαμός στον κόσμο και μεις να έχουμε στο σπίτι την ευτυχία. Αν είναι δυνατόν.....
ειναι μια κινουμενη ευγενικη χαρα ! τον εχει λατρεψει ολη μου η οικογενεια,ακομη και τα ατομα στη δουλεια μου :D
 






theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ωω ναι! ειμαστε ετοιμοι για τις παραλιες και παλι! αλλα πρωτα θα κανουμε μια σταση στην εκθεση στην κατερινη το ΣΚ :)
 
  • Like
Reactions: vaggelo


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf