Ήρθαμε σπίτι!






theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Θα πω ότι είναι ο ομορφότερος σκυλος του φόρουμ ....!!! ( Μαξ ... Μπελ έχετε κλείσει τα αυτιά εεε ;;! ) ...
Φτυστον !! Γιατι δεν το φοράω ματάκι :)
Θενκ γιου!! Ετοιμαζόμαστε για μπαναρες , θα έχουμε σύντομα φωτό απτις περιπέτειες του!
 
  • Like
Reactions: Taitienitsa


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Θα πω ότι είναι ο ομορφότερος σκυλος του φόρουμ ....!!! ( Μαξ ... Μπελ έχετε κλείσει τα αυτιά εεε ;;! ) ...
Ε όχι δα , το οτι τις προάλλες είχαν όλοι ταυτόχρονα την παρόρμηση να σας πούν πόσο όμορφο γκρουπ ήσασταν δεν ήταν τυχαίο. Ο καθένας με τον δικό του ατσούμπαλο τρόπο βεβαια αλλα τι να κάνουμε...:whistle:
.....
Πόσο ωραίο τρίχωμα ο Kuro....φτχού!
 
  • Like
Reactions: theokets








medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
τι ομορφο λαμπερο αρκουδακι.... :love::love::love: και εχει και το αγαπημενο μου χρώμα :LOL:

τι του δινεις και τρωει/τι κανεις πες μας...., ειναι φοβερα γυαλιστερος, μη το ματιασω :)
 


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
λοιπον θα αποκαλυψω το μυστικο της γυαλαδας του! του βαζω καθε μερα 1 κιλο αγαπη !!! μια josera του δινω και παλαιοτερα RC αλλα ειναι θεμα γονιδιων. και πετρες να τον ταιζα παλι ετσι θα ηταν. εχει καλο δεντρο πισω του :)
 


ChrisApo

Well-Known Member
7 Μαϊου 2016
705
894
38
Καλή χρονιά σε όλους από το μαύρο αρκουδάκι της αγάπης!
View attachment 65733
Γούαου....Αυτή η γυαλάδα στο τρίχωμα....Απλά γούαου....Εντυπωσιάστηκα..Τι τον ταίζεις τον κούκλο αν επιτρέπεται;

Edit: Εντάξει τώρα είδα την απάντηση...Τύφλα να έχουμε εμείς ταίζουμε acana, platinum και λοιπές τροφές.
 




Akardos

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2015
128
64
48
θεσσαλονίκη
οτι ειπα παραπανω για το τριχωμα. δεν ασχοληθηκα ποτε με το να δωσω κατι... και πραγματικα με εχουν σταματησει στον δρομο για να με ρωτησουν αυτο το πραγμα! View attachment 65735
πανέμορφος ρε φίλε!! μπράβο!
Από μάδημα πώς πάει?
 


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
μάιο-σεπτέμβρη ΚΟΛΑΣΗ. τον υπόλοιπο χρόνο νορμάλ πράγματα. αλλά την περίοδο που σου λέω βάζουμε 2 φορές την μέρα σκούπα και είναι σαν να μην σκουπίσαμε... πήρα και σκούπα ναυαρχίδα για αυτή τη δουλειά! :D
 


Akardos

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2015
128
64
48
θεσσαλονίκη
μάιο-σεπτέμβρη ΚΟΛΑΣΗ. τον υπόλοιπο χρόνο νορμάλ πράγματα. αλλά την περίοδο που σου λέω βάζουμε 2 φορές την μέρα σκούπα και είναι σαν να μην σκουπίσαμε... πήρα και σκούπα ναυαρχίδα για αυτή τη δουλειά! :D
κατάλαβα.... δεν παίζει να μειωθεί η τρίχα με συχνό βούρτσισμα και κανένα συμπλήρωμα διατροφής του τύπου λάδι σολωμού κλπ?
 




Akardos

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2015
128
64
48
θεσσαλονίκη
Τι να σου πω...όσο και να βούρτσισα δεν παρατήρησα καμία σοβαρή αλλαγή.. άσε που καλοκαιριατικα και γω αν μπορούσα να βγάλω το δέρμα μου θα το έκανα :)

Και τώρα λίγο φλασμπακ!!! View attachment 65961
ωραίος!! ρωτάω γιατί σκέφτομαι και εγώ κάποια στιγμή να αποκτήσω ένα lab ( θα με ενδιέφερε να μου έλεγες πληροφορίες για τον εκτροφέα σου είτε εδώ είτε σε pm) αλλά η γυναίκα μου έχει ένα θεματάκι με την τρίχα, αλλά πιο πολύ με ενδιαφέρει ο χαρακτήρας του/της
 
  • Like
Reactions: Hiraeth


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
οτι θελεις να ρωτησεις στειλε Pm. και γω επειδη ειναι το πρωτο ζωο που εχω μεσα στο σπιτι ημουν ζορικα... αλλα ολα ειναι μια συνηθεια! χακουνα ματατα
 
  • Like
Reactions: Akardos


Johnkokk

Well-Known Member
2 Ιουνίου 2015
266
786
51
Παρένθεση για το φίλο που ρώτησε για την τρίχα.

Η τρίχα που είναι να πέσει, θα πέσει ακόμα και αν τους δώσεις εκχύλισμα απο τίμιο ξύλο.

Αυτό που διορθώνεις με τα συμπληρώματα, είναι να μην πέσει η τρίχα που πέφτει λόγω κακής διατροφής.

Με λίγα λόγια, τουλάχιστον τα λαμπ, ακόμα κι αν τρώνε οτι καλύτερο και ποιοτικότερο, θα γίνει της τριχοκολάσεως απο Μάιο μέχρι Σεπτέμβρη περίπου.
 




Akardos

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2015
128
64
48
θεσσαλονίκη
Παρένθεση για το φίλο που ρώτησε για την τρίχα.

Η τρίχα που είναι να πέσει, θα πέσει ακόμα και αν τους δώσεις εκχύλισμα απο τίμιο ξύλο.

Αυτό που διορθώνεις με τα συμπληρώματα, είναι να μην πέσει η τρίχα που πέφτει λόγω κακής διατροφής.

Με λίγα λόγια, τουλάχιστον τα λαμπ, ακόμα κι αν τρώνε οτι καλύτερο και ποιοτικότερο, θα γίνει της τριχοκολάσεως απο Μάιο μέχρι Σεπτέμβρη περίπου.
έλεγα μήπως υπήρχε ελπίδα με κανένα furminator και καθημερινο σχεδον βούρτσισμα...χαχαχα! δεν πειράζει όμως....we love labs!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3