Ήρθε η ώρα...




golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
:(
Kαλο ταξιδι στον γερακο σου,ευχομαι να φυγει χωρις να καταλαβει τιποτα και ευτυχισμενος διπλα σου..
 


Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Είμαι σοκαρισμένος. Τον Τσούφη τον ξέρω από τότε που γεννήθηκε, και πραγματικά είχε μία υπέροχη ζωή.
Κατερίνα Κουράγιο :(
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Αχ βρε Κατερινα. . . δυσκολες στιγμες αλλα ξερεις οτι κανεις το καλυτερο
γι αυτον. Καλο του ταξιδι, εζησε μια υπεροχη ζωη και πρεπει να φυγει
αξιοπρεπως. Κουραγιο.
 


swiftkid

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2009
550
97
Κουράγιο Κατερίνα !!! Να θυμάσαι τις υπέροχες στιγμές που ζήσατε μαζί !!!! Καλό του ταξίδι!!!
 




chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Κουράγιο Κατερίνα μου, κουράγιο!!

Σκέψου πόσο τυχερή είσαι που έζησε μία ζωή γεμάτη, χαρούμενη και ευτυχισμένη μαζί σου, που τον είδες να μεγαλώσει, να ωριμάζει και να ανθίζει στο πλάι σου και για χατήρι σου!!!

Μην του το κάνεις δύσκολο, σε αγάπησε και η μόνη του έννοια ακόμα κι εκείνη τη στιγμή θα είσαι εσύ!

Καλή ξεκούραση και καλό ταξίδι στον μικρό... η γειτονιά των αγγέλων μας έκλεψε άλλο ένα υπέροχο πλάσμα... αλλά τουλάχιστον θα είναι εκεί και θα περιμένει όπως κι εμείς την αντάμωση!

Καλό του ταξίδι!
 


arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Κουράγιο Κατερίνα :(........... Καλό ταξίδι στο αγόρι σου.

Δύσκολες καταστάσεις, που πρέπει όμως να είμαστε όλοι προετοιμασμένοι...............
 


purple

Well-Known Member
4 Οκτωβρίου 2012
66
0
Athens
Κουράγιο.......
Καλό ταξίδι να έχει.....
Και μην στεναχωριέσαι να θυμάσαι όλα τα καλά που περάσατε μαζί και να ξέρεις ότι έφυγε ευτυχισμένος.....και θα δεις ότι ο πόνος θα απαλήνει σιγά σιγά και τη θέση του θα πάρουν ευχάριστες αναμνήσεις από τις στιγμές που περάσατε μαζί........
Καλό ταξίδι......
 






johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Κατερίνα,

Σήμερα το πρωί, μόλις, διάβαζα ένα κεφάλαιο μιάς αξιόλογης συγγραφέως, για συμπεριφορές σκύλων... που έλεγε:
"Ασχετα από τη φυλή, άσχετα από τα κοινά χαρακτηριστικά, ο κάθε σκύλος είναι διαφορετικός. Υπάρχουν, όμως, σκύλοι που είναι πιο διαφορετικοί από τους άλλους"!!!

Ο Τσούφι ήταν ένας από αυτούς τους σκύλους...
Και είσαι από τους λίγους, ευτυχισμένους, ανθρώπους, που είχαν την "ευλογία" να ζήσουν μαζί με ένα τέτοιο σκύλο...

Να τον θυμάσαι πάντα με χαμόγελο και αισιοδοξία...
Θα σε περιμένει!

Υ.Γ. Ευτυχώς, ήμουν τυχερός και, μόλις πριν 5 λεπτά, είχε φύγει και ο τελευταίος συνεργάτης μου από το γραφείο...
 






George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
"το καλύτερο μέρος για να θάψεις έναν καλό σκύλο, είναι στην καρδιά του αφεντικού του"

είμαι σίγουρος οτι εκεί είναι Κατερίνα.
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Σας ευχαριστώ όλους. Ήταν πράγματι από τις πιο δύσκολες στιγμές της ζωής μου. Δεν ξέρω αν αυτή τη στιγμή έχω καταλάβει ακριβώς τι έχει γίνει...Νοιώθω σαν να τον έχω δώσει σε μια φ'ιλη μου για λίγες μέρες και θα ξανά γυρίσει...Θέλω να πιστεύω ότι δε κατάλαβε τίποτα, ότι απλά κοιμήθηκε και ότι αυτή τη στιγμή είναι κάπου ψηλά και με βλέπει... Του έγραψα ένα γράμμα και ελπίζω να το έχει διαβάσει...:):)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Kαλό ταξίδι Τσουφάκο, το γράμμα της μαμάς θα σε συντροφεύει ..Χαίρομαι που σε γνώρισα έστω και για τόσο λίγο.
Εμείς πάντως πλαντάξαμε διαβάζοντας το..
 


maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
κουραγιο κατερινα ,εκανες το καλυτερο γιαυτον ,θα ερθει η μερα που θα τον σκεφτεσαι και θα χαμογελας γλυκα χωρις δακρυα .
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Καλο ταξίδι να εχει εκει που είναι πια! Ξέρει ποσο τον αγάπησες και πόσο πονάς για τον χωρισμό σας!
Δεν θα σου πω "καλο κουράγιο" ουτε να μην κλαις κλπ!
Να κλάψεις γιατι σε τετοιες στιγμές τα δάκρυα ειναι φορος τιμης σε αυτό που ειχατε! Τα δάκρυα ειναι το "καλο κατευοδιο"! Οπότε κλάψε, να εκτονωθείς, να ηρεμήσει η καρδιά σου και η ψυχή του!!!

Χωρις να σας ξέρω, υποφέρω τετοιες ώρες!