Αίμα στα ούρα και εμετός.






Staffordshire

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2011
350
3
νομιζω οτι θα πρεπει να κανεις εναν υπερυχο πρωτα να δεις αν υπαρχει ξενο σωμα στο στομαχι του. οι υπολοιποι θα ξερουν καλυτερα
Όπως βλέπεις για κάτι σοβάρο κανένας δεν ξέρει να απαντήσει αλλά πρώτη στην βλακεία είμαστε και σε χρονική στιγμή όπου δεν χρειάζεται να γίνει σχόλιο το γράφουν επίτιδες μερικοί (δεν αναφέρομαι για το θέμα εδώ συγκεκριμένα). Τι να πω, η ανθρώπινη βλακεία είναι άπειρη και ανίκητη.

Μετά είμαι εγώ ο κακός που λέω μην γράφετε σχόλια άκυρα και απαντάω σε ανθρώπους που επειδή τσαντίστηκαν για την υπόδειξη που τους έκανες θα σε ξαναβοηθήσω (ειρωνικά) όταν χρειαστείς.
 
Last edited:


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Τώρα γίνεσαι υπερβολικός. Προσωπικά θα το θεωρούσα ανεύθυνο να μπει κάποιος από το forum, (εκτός αν είναι κτηνίατρος) και να δώσει απάντηση σε οποιοδήποτε σοβαρό ιατρικό θέμα.
 


Staffordshire

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2011
350
3
Τώρα γίνεσαι υπερβολικός. Προσωπικά θα το θεωρούσα ανεύθυνο να μπει κάποιος από το forum, (εκτός αν είναι κτηνίατρος) και να δώσει απάντηση σε οποιοδήποτε σοβαρό ιατρικό θέμα.
Σιγά τι ρώτησα για να γίνω υπερβολικός; Ρώτησα τι εξετάσεις να κάνω στο σκύλο; Άλλο δεν ξέρω και άλλο υπερβολικός. :)
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Όπως βλέπεις για κάτι σοβάρο κανένας δεν ξέρει να απαντήσει ....
Αυτό εννοούσα....!!
Επίσης, θα ρωτ'ησεις ένα μάτσο ανθρώπους που δεν ξέρεις ούτε ποιοί είναι για το τι εξετάσεις πρέπει να κάνεις στον σκύλο σου όταν βγάζει αίμα από τα ούρα του?
Θα ρωτήσεις για τα απλά τσεκ απ....μάλιστα....θα ρωτήσεις για συμπεριφορά , να το δεχτώ, αλλά να βασίζεσαι σε μένα η στον παρακάτω για ιατρικά θέματα που δείχνουν τουλάχιστον σοβαρά..το βρίσκω κάπως....
Οι περισσότεροι σου απάντησαν να πας τον σκύλο στο γιατρό αμέσως....αυτό για μένα είναι η πιο σοφή απάντηση...
 
Last edited:


Staffordshire

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2011
350
3
Αυτό εννοούσα....!!
Επίσης, θα ρωτ'ησεις ένα μάτσο ανθρώπους που δεν ξέρεις ούτε ποιοί είναι για το τι εξετάσεις πρέπει να κάνεις στον σκύλο σου όταν βγάζει αίμα από τα ούρα του?
Θα ρωτήσεις για τα απλά τσεκ απ....μάλιστα....θα ρωτήσεις για συμπεριφορά , να το δεχτώ, αλλά να βασίζεσαι σε μένα η στον παρακάτω για ιατρικά θέματα που δείχνουν τουλάχιστον σοβαρά..το βρίσκω κάπως....
Οι περισσότεροι σου απάντησαν να πας τον σκύλο στο γιατρό αμέσως....αυτό για μένα είναι η πιο σοφή απάντηση...
Τον πήγα και ευχαριστώ και τον Στάθη που απάντησε στο θέμα και όλα τα υπόλοιπα παιδιά και τέλος και εσένα. :D
 






giorgio0

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2011
65
0
Ξανθη-Καβαλα
παντως ρε φιλε πολυ ευκολα αρπαζεσαι δεν ειναι καλο να το κοιταξεις...
σε φορουμ για σκυλους εισαι οχι σε σελιδα με σοβαρους επιστημονες.
λογικο να διαβασεις και αλλα σχολια (που μεταξυ μας δεν ηταν και ακυρα)
 


Staffordshire

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2011
350
3
παντως ρε φιλε πολυ ευκολα αρπαζεσαι δεν ειναι καλο να το κοιταξεις...
σε φορουμ για σκυλους εισαι οχι σε σελιδα με σοβαρους επιστημονες.
λογικο να διαβασεις και αλλα σχολια (που μεταξυ μας δεν ηταν και ακυρα)
Όταν έγραψα το άκυρα εννοούσα άσχετα σχόλια που γράφτηκαν και δεν είχαν καμία σχέση με την ερώτηση που έκανα. Αυτό εννοούσα, όταν λύθηκε το θέμα κανένας δεν έγραψε κάτι παραπάνω αλλά έτσι πάντα γίνεται. Μεταξύ σας μπορεί για εμένα ναι όταν θα έχεις ανάλογο θέμα έλα και πες μου. :)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981