Αγαπησιάρικες φώτο!! <3


Lucimar

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
664
14
Ιωάννινα
Ξετρυπώνω το θέμα γτ ψάχνοντας στον υπολογιστή βρήκα αυτό:



τη χαζεύω τόση ώρα και είπα να τη μοιραστώ! Ο Μπεμπάκος είναι μια σταλίτσα στην φώτο....
 


Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Superman Μαζεψου! Σαρρωνει η Θεια Γιουλη αποψε!!! :p :p


Uploaded with ImageShack.us
Αυτή τη φωτογραφία (που κάπου την έχω ξαναδεί, αλλά δεν θυμάμαι πού -σε παλιό διαγωνισμό ίσως (??) - ) κάθε φορά που τη βλέπω μου βγάζει μία απίστευτα γλυκιά νοσταλγία!! :(;)
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Αυτή τη φωτογραφία (που κάπου την έχω ξαναδεί, αλλά δεν θυμάμαι πού -σε παλιό διαγωνισμό ίσως (??) - ) κάθε φορά που τη βλέπω μου βγάζει μία απίστευτα γλυκιά νοσταλγία!! :(;)
Ειναι οντως πολυ γλυκια φωτο!!! Και μαμα και κορη πανεμορφες!! :)
 




Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Ξετρυπώνω το θέμα γτ ψάχνοντας στον υπολογιστή βρήκα αυτό:



τη χαζεύω τόση ώρα και είπα να τη μοιραστώ! Ο Μπεμπάκος είναι μια σταλίτσα στην φώτο....
Γλυκήτατα και τα 3!! Το μεσαίο είναι σα λιονταράκι!!Πάντως, τα σκυλάκια σου μοιάζουν να απολαμβάνουν τον ύπνο τους περισσότερο από σένα! :p
 


Lucimar

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
664
14
Ιωάννινα
Γλυκήτατα και τα 3!! Το μεσαίο είναι σα λιονταράκι!!Πάντως, τα σκυλάκια σου μοιάζουν να απολαμβάνουν τον ύπνο τους περισσότερο από σένα! :p
Λογικό αφού έχουν πιάσει σχεδόν όλο το κρεβάτι και η Λούση το καλό μαξιλάρι....
Καλά τώρα που μεγάλωσε και ο Μπεμπάκος τέτοιες στιγμές είναι παρελθόν...συνήθως εγώ λείπω από το σκηνικό...είμαι στον καναπέ!! :D
 


Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Λογικό αφού έχουν πιάσει σχεδόν όλο το κρεβάτι και η Λούση το καλό μαξιλάρι....
Καλά τώρα που μεγάλωσε και ο Μπεμπάκος τέτοιες στιγμές είναι παρελθόν...συνήθως εγώ λείπω από το σκηνικό...είμαι στον καναπέ!! :D
:D:D:D
Ωωωω, μα πόσο σε νιώθω!!!:p
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα

η αγαπημένη μου φωτό....
ουου εμένα να δεις πως μ' αρέσει, ειδικά όταν μαζεύω τούφες και κολώνει η σκούπα :mad::D

πανέμορφος είναι ο μικρός :):):)

κι αν γίνει και μπαμπάς με μια νύφη ζάμπλουτη και ισχυρή θα χαρώ πάρα πολύ να δω τα μωρά του αν όχι τίποτε άλλο :)
 














dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Παιδιά έχω ενα αγαπησιάρικο αλλά δεν είναι φωτό! Είναι βιντεάκι που τράβηξα με το κινητο και κρατάει μόλις 30 δευτερόλεπτα...

Ξενύχτησα σήμερα για να τελειώσω κάποια πράγματα που ειχαν μείνει πίσω απο τη δουλεια μου και ενώ εγώ δούλευα, με τη γυναίκα μου να κοιμάται ακριβώς δίπλα μου, δεν κρατήθηκα και αυτό που είδα το έγραψα με το κινητό. Σας το αφιερώνω! Ελπίζω να μη με χωρίσει η γυναίκα μου αυριο που θα το δει... :D

[video]http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?v=kDNsvqBwgcY[/video]
 




STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Παιδιά έχω ενα αγαπησιάρικο αλλά δεν είναι φωτό! Είναι βιντεάκι που τράβηξα με το κινητο και κρατάει μόλις 30 δευτερόλεπτα...

Ξενύχτησα σήμερα για να τελειώσω κάποια πράγματα που ειχαν μείνει πίσω απο τη δουλεια μου και ενώ εγώ δούλευα, με τη γυναίκα μου να κοιμάται ακριβώς δίπλα μου, δεν κρατήθηκα και αυτό που είδα το έγραψα με το κινητό. Σας το αφιερώνω! Ελπίζω να μη με χωρίσει η γυναίκα μου αυριο που θα το δει... :D

[video]http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?v=kDNsvqBwgcY[/video]
Δεν με βγαζει σε καποιο βιντεακι....τσεκαρε το λινκ...αν εγκρινει η γυναικα ακομα!
 






dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Παντόφλαααα:D:D:D
Δεν ξέρω γιατί δεν το παίζει ο υπολογιστής. Το έκανα μέσω ipad με λίγο περίεργο τρόπο. Για δοκιμάστε τώρα!

Δείτε το όμως όλο!

[video=youtube;kDNsvqBwgcY]http://www.youtube.com/watch?v=kDNsvqBwgcY[/video]