Αγαπητέ εκτροφέα της πίσω αυλής:




7 Μαρτίου 2011
9
0
Ωραίο άρθρο.Συμπέρασμα:Φταίμε εμείς και η πολιτεία που για ακόμη μία φορά είναι απούσα με την ανοργανωσιά της και την μη επιβολή ποινών.
Αλλά θα πει κάποιος στις μέρες μας αυτό γίνεται σε σημαντικότερα θέματα .................(ατιμωρησία ίσον χάος)
 


Katiariko

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2013
405
183
34
Αθηνα
Νιώθω πολύ περήφανη διότι κατάφερα να "μεταλαμπαδευσω" ότι έχω μάθει απο το φόρουμ σε μια φιλη που ηταν έτοιμη να αγοράσει απο byb !!!
Υιοθέτησε σκυλάκι από φιλοζωική !
Απλά ήθελα να το μοιραστώ!:D:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Alexia


Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
Νιώθω πολύ περήφανη διότι κατάφερα να "μεταλαμπαδευσω" ότι έχω μάθει απο το φόρουμ σε μια φιλη που ηταν έτοιμη να αγοράσει απο byb !!!
Υιοθέτησε σκυλάκι από φιλοζωική !
Απλά ήθελα να το μοιραστώ!:D:mrgreen:
Μπράβο στην φίλη σου!!
Να το χαίρεται , να έχει μακροζωία , υγεία και πολλές πολλές χαρές μαζί του!! :D
 








betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Μια γνωστη επεισε τη νυφη μου να παρει ενα σκυλακι που εψαχνε σπιτι. Yorkshire στειρωμενο 6 χρονων παρατημένο. Δεν ηταν πολυ ξεκαθαρα τα πράγματα. Της ειπα να δει πρωτα η ιδια την κυρια και το σκυλι στο σπίτι της πριν κανει τιποτα. Δεν με ακουσε και το ιδιο βραδυ η γνωστη πηγε το σκυλι στο σπιτι. Τελικα το σκυλι δεν ειναι παρατημενο προφανως αλλα γεννησε οτι ηταν να γεννησει και πια δεν ηταν χρησιμο. Η ιδια στο τηλέφωνο ειπε οτι τα αγαπαει πολυ τα σκυλακια της ολα, γιατι τη ζουν.

Το σκυλακι θα παει στην κτηνιατρο σημερα και θα ξερουμε περισσοτερα για την κατασταση του. Ομως φαίνεται πολυ ταλαιπωρημενο.
Εχω θυμωσει τοσο πολυ που κατι πρεπει να κανω.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.
Την στείρωσε αυτός που την είχε πριν και τώρα την έδωσε;