Αγγελίες






Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Δεν ξερω γιατι αλλα με τις φωτογραφιες του Foibos τρομαξα... σα να βλεπω ενα ανατριχιαστικο μελλον ενιωσα.....
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Αποποιούμαι της ευθύνης των φωτογραφιών.....
Όπως αναζητήσατε τον Έλληνα Δοκτορα Μορώ βορειότερα!!!!:D:p:D:p
 


lastbreath

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2009
491
0
κουτάβια μπόξερ για έγκριση Κόλι
τιμη:300Ε


Εάν σας έχει ψάχνουν για μια αγάπη, λευκό θηλυκό Boxer για να προσθέσετε στην οικογένειά σας, ρίξτε μια ματιά στο όμορφο κορίτσι μας - Σίσσυ! Σίσσυ είναι ένα στερεό λευκό κορίτσι με φυσιολογική όραση και την ακοή. Απολαμβάνει play-εποχής της, αλλά αγαπά αγκαλιάσετε χρόνο! Σίσσυ είναι φιλικό και εξερχόμενο με πρόθυμοι να σας παρακαλώ διάθεση που κάνει της μια χαρά να συνεργαστεί και να είναι περίπου. Έχει κοινωνικοποιηθεί από τη γέννησή του από τους ενήλικες, παιδιά και άλλα κατοικίδια ζώα - απολαμβάνει η εταιρεία του πληροί κανέναν.

καταλαβε κανεις τιποτα
???
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Σίσσυ είναι ένα στερεό λευκό κορίτσι
Αφού είναι στερεό το κορίτσι! Τι άλλο θέλεις να καταλάβεις δηλαδή? :p
Έχω συναντήσει αρκετές φορές τέτοιες αγγελίες. Προφανώς γραμμένες από ξένους και μεταφρασμένες σε αυτόματα "μεταφραστήρια".
Κάπου είχα διαβάσει ότι πρόκειται για Αφρικανους κομπιναδόρους κλπ αλλά δεν ξέρω αν ισχύει...
 


lastbreath

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2009
491
0
οντως καλα εκανε κ το διευκρινησε οτι ειναι στερεο!να ξερει ο αλλος μην θελει μποχερ υγρο η αεριο και του πουλησουν στερεο !και μετα δεν ξερει τι να το κανει:rolleyes:
 






Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
δν ξερω τι λετε εσεις αλλα αφου εχει φυσιολογικη οραση,ακοη ειναι στερεο, εξερχομενο κ περιπου ειναι ΤΕΦΕΡΙΚΙ πραμα κ εγω θα το παρω.
Απολαμβανει και η εταιρεια κιολας. Αυτο τα λεει ολα
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΣ ΜΑΛΤΕΖΑΚΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ... ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ!!

Σκυψε ευλογημενη!


geia sas 8a ei8ela ena mpoulderie lefta gia na to agorasw den exw alla exw megali ayli gia paizi kai natrexei opoios 8elei kai exei mpoulderie as epikinonisi mazi mou

Μεγαλε, mpoulderie χωρις λεφτα κομματι δυσκολο.


γεια σας σελιγο καιρο θα ειναι ετοιμη η μομοκατοικια που χτιζω σε ενα χωριο της αλεξανδρουπολης λογο του οτι δεν εχω την δυναροτητα να αγορασω ζητω να μου χαρισουν ενα γερμανικο λυκοσκυλο θα εχει πολη καλη φροντιδα και πολυ μεγαλη αυλη μεχρι θεσσαλονικη ερχομαι να το οπαρω εγω

Για τη μονοκατοικια ειχες λεφτα όμως ε?
Αν ειμαστε πιο κατω από θεσσαλονικη να στο φερουμε εμεις?





Pet Photography. Maybe they do humans too. Or maybe this kid's parents think he is a bit of an animal.


Animal Babies. Removal of Nuisance Wild Animals, Chimey Caps, Rats and Bats and....babies. Yes, if you have a baby that is an annoyance, Joe Sweeney is here to help. Oops.



Pet Hair Wool. Yes, this is a real company. I suppose if you can get wool from sheep, why not have some yarn from your dog or cat?
 


kate

Well-Known Member
10 Απριλίου 2010
210
1
ΜΑΛΤΕΖ (2) καθαρόαιμα, αρσενικά, 15 ημερών, βλέπετε γονείς, απογευματινές ώρες


  • Περιοχή: Πετρούπολη
Αγγελία Ιδιώτη

εχω βρει και χειροτερες
 




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
ανοιξαν τα μάτια-έτοιμα
βλέπουν που είναι το μπώλ με το γάλα
 


lastbreath

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2009
491
0
Χαρίζονται κουτάβια

Χαρίζονται κουτάβια 2 μηνών καθώς επίσης και κουταβάκια 2 εβδομάδων. Σε όλα τα χρώματα (ποιμενικοί) (περίπου 15 κουτάβια).
23920 9......
 




Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Χαρίζονται κουτάβια

Χαρίζονται κουτάβια 2 μηνών καθώς επίσης και κουταβάκια 2 εβδομάδων. Σε όλα τα χρώματα (ποιμενικοί) (περίπου 15 κουτάβια).
23920 9......
Σε παρακαλω να χαρεις οτι αγαπας στειλε μ το τηλεφωνο γτ θελω ενα ποιμενικο σε ροζακι να τον κανω δωρο!!!
Ψαχνω καιρο τωρα τετοιο τεφερικι πραμα!!!
 


aris83

Well-Known Member
17 Απριλίου 2010
202
0
Γέρακας
Σε παρακαλω να χαρεις οτι αγαπας στειλε μ το τηλεφωνο γτ θελω ενα ποιμενικο σε ροζακι να τον κανω δωρο!!!
Ψαχνω καιρο τωρα τετοιο τεφερικι πραμα!!!
Γιάννη sorry το τελευταίο το πήρα εγώ έχουν μείνει μόνο κάτι σε πράσινα και λαχανί sorry mate
 


lastbreath

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2009
491
0
Γιάννη sorry το τελευταίο το πήρα εγώ έχουν μείνει μόνο κάτι σε πράσινα και λαχανί sorry mate
εκτος απο χρωματα ξεχασα να αναφερω οτι βγαινουν και σε διαφορετικα σχηματα:eek::eek::D
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Γιάννη sorry το τελευταίο το πήρα εγώ έχουν μείνει μόνο κάτι σε πράσινα και λαχανί sorry mate
Δν ντρεπεσαι ? Ενα ονειρο ειχα κ μ το κατεστρεψες...
Παντα ηθελα να ροζ ποιμενικο...!!! Φτου σ Βρουτε!!! :p
Σε παρακαλω ξανασκεψου το... Ισως μ το χαριζες... Ε???

εκτος απο χρωματα ξεχασα να αναφερω οτι βγαινουν και σε διαφορετικα σχηματα:eek::eek::D
Θελω και ενα σε τριγωνικο σχημα!!!
Ελα δν μπορει να μην εχει μεινει τπτ..
Μα τοσο ατυχος να ειμαι ???
Εστω σε οβαλ κατι ?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.135
Μηνύματα
896.069
Μέλη
19.947
Νεότερο μέλος
Isabelmysa